reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Wczoraj było o spaniu, wiec dzisiaj nie spałam od 3 w nocy chyba. 4 pobudki na siku :/

Dusia, ze zmian to zamiast porannej owsianki z miodem i owocem jem kanapki pełnoziarniste np z pasta rybna ( owoce rano ponoć podnoszą cukier bardzo), jak owoc to z jogurtem i płatkami (nie solo), jem częściej ale mniej i wszystko pełnoziarniste.

Płomyk- ja jestem na diecie niecały tydzień, wiec wiem tyle co przeczytałam i nie jestem żadnym autorytetem . Z tłuszczem nie wiem dokładnie jak jest i dlaczego nieskazany ( chodzi o tłuszcz zwierzęcy ze względu na nasycone kwasy tłuszczowe).
Powoli lapie do tego dystans i obserwuje na sobie co jak działa.

Już jutro mam usg po 7 tygodniach, tak bardzo nie mogę się doczekać! :):)
@springflower strasznie długo musisz czekać. Ja mam usg na każdej wizycie, czuli raz w mimiesiącu.
 
reklama
@springflower strasznie długo musisz czekać. Ja mam usg na każdej wizycie, czuli raz w mimiesiącu.
Ja tez mam USG co miesiac, jendo normalne i jendo w 4D. Ale chodze prywatnie. Jutro mam kolejna wizyte i juz nie moge sie doczekac. Ciekawe czy bedzie juz wyrazniej widac twarzyczke. Zabieram moja mame ze soba, bo chce zobaczyc na oczy jak wygladaja w dzisiejszych czasach USG. Coz 30 lat temu wygladalo to zupelnie inaczej...... ;);)
 
Ja sobie wymarzylam fotel novea z agaty:) jak się nie sprawdzi do karmienia to przestawie do salonu.
Między mną i bratem jest 10 lat różnicy i moim zdaniem bardzo fajnie. Nigdy się nie klocilismy raczej wspieralismy a i był moment że na rodziców można było ponarzekac :D
Witaj @Ewelina1406 :)
Miedzy krystiankiem a matim tez bedzie 10 lat roznicy [emoji4] miedzy moja siostra a mna jest 9 ale wogole sie nie dogadujemy jestesmy z innych swiatow....
 
Ja tez mam USG co miesiac, jendo normalne i jendo w 4D. Ale chodze prywatnie. Jutro mam kolejna wizyte i juz nie moge sie doczekac. Ciekawe czy bedzie juz wyrazniej widac twarzyczke. Zabieram moja mame ze soba, bo chce zobaczyc na oczy jak wygladaja w dzisiejszych czasach USG. Coz 30 lat temu wygladalo to zupelnie inaczej...... ;);)
@maksimas super :-) ja mam wizytę dopiero za 2tygodnie...
 
Czesc [emoji5]
Maly mi dzisiaj od rana rewolucje robi w brzuchu widac jak skacze [emoji38] ale najwazniejsze ze mnie to wcale nie boli[emoji4] tylko cieszy [emoji38] a jak wasze pociechy dzisiaj z aktywnoscia ?
Mój tak daje, że kilka razy 'ała' samo się wyrwało, a mój 3 letni syn nakrzyczał na brzuch, że mamę boli [emoji23]
 
reklama
Do góry