reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Byłam u gina w poniedziałek to widać było tylko pęcherzyk ciążowy teraz idę 28 marca to będzie prawie 8 tc to myślę że więcej zobaczę :)
 
reklama
Witam nowe dziewczyny [emoji6]

Nie ma co się sugerować do końca suwakiem [emoji4] moze bardziej terminem porodu... mi wyszła blada kreska 22dc, i to był 22.02, a do lekarza idę prawie miesiąc po teście bo 20.03 [emoji4] nie ukrywam, że liczę na serduszko,skoro owulacje miałam 11.02[emoji4]

Można isc na początku jak ktoś nie moze wytrzymać żeby zobaczyć pęcherzyk ciążowy i pózniej ze dwa tygodnie pózniej na serduszko. Tak miałam w poprzedniej ciąży. Teraz idę tak długo po teście, a czas jakoś zleciał [emoji4]

Lassha
Super, ważne ze był pęcherzyk ciążowy [emoji6]
A możesz swoją gin przełożyć na tydzień pózniej?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Płomyk* Hej jestem Justyna mam 27 lat mam 5 letniego synka jestem z okolic śląska. To moja druga ciąża w 4 cyklu się udało :). Aktualnie na etat nie pracuje dorabiam tylko czasami biorę rożne zlecenia.

Witaj ;) ja tez mam pięcioletniego synka :) niedługo sześcioletniego.

Ciekawe jak nasze pociechy zareagują na rodzeństwo ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dita_333 mój już wie ale mi mówi że nie bo nie mam brzucha dużego :D bo on mi mówi ze dzieci są w brzuchu i brzuch jest duży duży robi bam i jest dzidziuś a ja mam mały brzuch :D więc na razie mi nie wierzy :D
 
reklama
Witam nowe dziewczyny [emoji6]

Nie ma co się sugerować do końca suwakiem [emoji4] moze bardziej terminem porodu... mi wyszła blada kreska 22dc, i to był 22.02, a do lekarza idę prawie miesiąc po teście bo 20.03 [emoji4] nie ukrywam, że liczę na serduszko,skoro owulacje miałam 11.02[emoji4]

Można isc na początku jak ktoś nie moze wytrzymać żeby zobaczyć pęcherzyk ciążowy i pózniej ze dwa tygodnie pózniej na serduszko. Tak miałam w poprzedniej ciąży. Teraz idę tak długo po teście, a czas jakoś zleciał [emoji4]

Lassha
Super, ważne ze był pęcherzyk ciążowy [emoji6]
A możesz swoją gin przełożyć na tydzień pózniej?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Teoretycznie mogę i chyba tak zrobie bo za 4 dni szału nie będzie chyba... Z tego wychodzi,że owulacje miałam dużo później niż myślałam, ale co tam, ważne,że jest [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry