reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Byłam dziś u ginekologa. 8 tydzień. Było kilka ufff, zarodek w macicy! Jajo pełne! - super.
Maluch 4cm ale serca brak :( lekarz uspokajał, że serce powinno się pojawić do 5 centymetra, ale czasem pojawia się nawet jak dzidzia ma 7. W pon i we wtorek kazał zrobić bete i przysłać wyniki. Jak okaże się, że jest Ok to mam przyjść za dwa tygodnie. Ale chyba nie wytrzymam i w środę pójdę do innego lekarza. Może ten nie zobaczył serca, bo za słaby ma sprzęt... sama nie wiem.
Trochę się martwię :(
1521231633-df6fa476a137882a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie ponownie
Test powtorzylam i dwie kreski.
Bylam na becie. 1 wynik (dzien przed planowana @) wynik 270.
Kolejna po 48 h to 768.
Wizyte mam na 27.3.18. Wedlug moich wyliczen termin mam na 21 listopada
Ja sama urodzilam sie 22.11
W listopadzie skoncze 33 lata. To moja druga ciąża. Syn skończy 3 lata w sierpniu.
Mozecie dopisac mnie do tabelki. Mam na imie Basia
Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamuśki
To mamy termin na ten sam dzień
 
Kiedy ja mam iść do tego lekarza? Bo już nie wiem jak patrzę na wasze sowaczki i to że jeszcze nic nie widać

Ja idę 30.03 będzie to 7 skończone i chyba 3 dzień jak dobrze policzyłam - ginekolog kazała mi wtedy przyjść, bo bezpiecznie powinno być już wszystko widać - tzn. ja po prostu mailowo zapytałam, kiedy mam przyjść i później zadzwoniłam się umówić. Powiedziała, że moźemy spróbować tydzień wcześniej, ale to może okazać się za wcześnie - a że i tak nie pasowała mi końcówka wcześniejszego tygodnia tylko ewentualnie początek to stwierdziłam, że 30ty jest ok. ;)
 
Ja ide zaraz po świętach. U nas nie ma zapisów na konkretne daty. Lekarz przyjmije dwa czy trzy drazy w tygodniu i przyjmuje wszystkie pacjentki ktore przyjda tego dnia :) bylam w zeszly wtorek i byl to poczatek 5tc wiec kazał mi sie pojawic z wynikami badan za trzy tygodnie :) wiec akurat bede na przelomie 7 i 8 tygodnia :)
 
reklama
Do góry