reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Kwas foliowy to chyba powinna byc dawka 800ug dla kobiet w ciazy a 400 dla reszty. Tak mi sie wydaje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde, nie wiedziałam o tym. Aż sprawdzę ile ma mój Femibion. W tamtej tez tylko go brałam ;(

Karolina
Dobrze, że No-spa działa :)
Moze jutro będzie lepiej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde, nie wiedziałam o tym. Aż sprawdzę ile ma mój Femibion. W tamtej tez tylko go brałam ;(

Karolina
Dobrze, że No-spa działa :)
Moze jutro będzie lepiej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi femibion polecil ginekolog , twierdzac ze jest to kwas foliowy doskonaly jesli chodzi o poczatki ciazy I czas staran . Uzyl nawet slowa "z gornej polki "
 
Wybralam falvit. Ze wzgledu na caly sklad i przedeszystkim jod a bylo 100 % na kwas .. Sprawdze jak wroce
Mam kwas osobno tez
 
Mi femibion polecil ginekolog , twierdzac ze jest to kwas foliowy doskonaly jesli chodzi o poczatki ciazy I czas staran . Uzyl nawet slowa "z gornej polki "

Mi tez tak mówił :)
Sprawdziłam- ma 400metylowanego kwasu fol.i 400 zwykłego, czyli razem 800 ;) jest dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
och kurcze dziewczyny co się tu wyrabiało?! :eek: pobieżnie was przeczytałam i włosy mi się najeżyły haha
ja teraz byłam z moją dzieciną u ortopedy bo na bilansie czterolatka nam pan doktor usiłował wmówić że na krzywe nogi :baffled:
a co do wagi to w wieku 6 miesięcy lalka była na 3 centylu i byłyśmy na badaniach w szpitalu... oczywiście zdrowiutka nic się nie działo tylko się na dziecku mamine nerwy odbijały :unsure:
teraz panna ma 4 lata 3 miesiące i waży 15,5 kg a zdrowa jest i bardzo ruchliwa. trzpiot mały nawet na akrobatyke chodzi. czyli po mamusi taki chudzielec bo ja np. potrafiłam na jednej kanapce cały dzień przeżyć i też mi energii nie brakowało :-p taka uroda ;-) ;)
 
reklama
Do góry