reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

O Matko, hahaha, no tak głupia ja [emoji23][emoji85]
To warunki będziesz mieć może lepsze, tak słyszałam :)
Podobno szpitale lepsze ale wiadomo nie wszystkie w Polsce są złe i nie wszystkie w UK są dobre, dużo też zależy od personelu, mam nadzieje że trafimy wszystkie na dobry personel i fajne szpitale [emoji4]
 
reklama
O Matko, hahaha, no tak głupia ja [emoji23][emoji85]
To warunki będziesz mieć może lepsze, tak słyszałam :)
Podobno szpitale lepsze ale wiadomo nie wszystkie w Polsce są złe i nie wszystkie w UK są dobre, dużo też zależy od personelu, mam nadzieje że trafimy wszystkie na dobry personel i fajne szpitale [emoji4]
 
Myślę, ze jest w porządku ten mocz. Masz podniesiony trochę ten urobilinogen ale nie tak dużo, żeby to było cos poważnego [emoji5] nie masz ostatnio zaparć?[emoji28]
A ta krzywa wow.... po obciążeniu mniej niż na czczo [emoji33][emoji3] miałaś tez tak w 1.ciąży?



Czyli ze skracającej szyjki zrobiło ci sie rozwarcie?[emoji53] mam nadzieję, że coś ci założą dzisiaj na przystopowanie....
Tak. Ze skracajacej mi sie zrobilo rozwarcie. Dzisiaj mi nic nie zalozyli bo wydzirlina im sir nir podoba..
 
Jutro mam wizytę o 15.30, pewnie polożna znów będzie nalegać na te szczepienia.
Zazdroszczę Ci tych prezentów, ja nie mam tutaj znajomych z dziećmi, więc mamy listę i wszystko od początku do końca kupujemy sami [emoji4]

Wiesz może jak wyliczyć kiedy mogę zacząć urlop macierzynski, bo nie wiem czy ja jestem głupia czy moja managerka. Wyczytałam i wyliczyłam na stronie gov, że trzeba znaleźć niedziele przed przewidywana data i policzyć 11 tyg wstecz i takim oto sposobem wychodzi mi 19 sierpnia a moja managerka wyliczyła mi ze 22 sierpnia.

Mnie znajome też namawiają na to szczepienie ale przeciwko grypie. Każda miała i ok wszystko ale ja nie bede się tylko nimi kierować. Rozmawiałam ze znajomymi z zawodu lekarze tu i sama babka też się szczepiła e ciazy. Jak pamiętam sa to martwe wirusy czy bakterie. Organizm zapoznaje się z wirusem bakteria i tworzy przeciwciała które też wędrują do dziecka i nawet jesli ciezarna czy dziecko zachoruje to przechodzi to duzo lepiej.

Zywe sa dla kobiet w ciąży zakazane .

Nie wiem. Mnie nikt nie zmusza . Zastanawiałam się nad tym co do grypy choć tyle tych mutacji jest ..urodze w zimnym okresie a dzieciaki znając życie będą przynosić co rusz nowe odmiany wirusa a sami zdrowiuskie beda..skad ja to znam ...

Ty Paula będziesz miała pierwsze to byłabym bardziej na nie

I tak od człowieka też dużo Zależy ..ktonw danym szpitalu pracuję. Ja będę rodzić w innym szpitalu oddalonym o pol h drogi ehhhhhhh bo tu gdzie rodziłam i mi się podobało ( własny pokój i kochane położne) już nie mogę bo oddział częściowo został zlikwidowany i rodzić mogą tam tylko kobiety bez komplikacji ( nie mogą robić CC w razie co )
Ale w tym innym będę mieć lekarza znajomego to mam nadzieję ze jakby co:p to wesprze ale będzie dobrze i na to się nastawiam

Paula a ciuszki przy synku i wszystko inne też kupowałam . Tutaj mam kochane znajome to mi się poszczęściło i jestem wdzięczna za ich pomoc i chęć pomocy. Ja sama swoich dzieci wydaje ciuchy im. Taka wymianka LOL
W ogole my nie mamy tu w ogóle rodziny to one dla mnie są bardzo bliskie
 
Ostatnia edycja:
Hahha ja przedwczoraj kupiłam ta pościel, wczoraj uparłam i właśnie skończyłam zakładać [emoji23][emoji23][emoji23] bardzo fajna, polecam za ta cenę;)

Piesek zostaje u Was??
Pościel też już założona, dziś pierwsza nocka w nowej pościeli[emoji16]

Tak, Pusia zostaje u nas[emoji4]
Dzieci już zakochane[emoji6]
Hej, zamawiam wyprawkę i zastanawiam się nad kupowaniem smoczków. Kupujecie? Slyszalam ze to wplywa na zgryz, wymowę itd więc mam obawy, są jakies pozytywne strony używania przez dziecko smoczków?
Oboje mieli smoczek i jest wszystko ok. Zaraz po pierwszych urodzinach smoczek aut. Też nie lubię gdy dzieci dwuletnie i starsze mają jeszcze smoka. Drażni mnue również jak te małe bąki dzierżą w dłoniach smartfon i grają-niszczyciel dziecięcych mózgów. Ale cóż, rodzic da fon i ma spokój...nie jestem tego zwolennikiem.
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było widzę że u was wszystko dobrze i brzuchy rosną bardzo mnie to cieszy tydzień temu byłam na becie I okazuje się że najprawdopodobniej też będę mama z tym że marcową wczoraj znów robiłam betę I dziś o 11 odbieram ja trzymajcie kciuki

Bardzo, ale to BARDZO się cieszę!!! Gratuluję i trzymam mocno kciuki!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
dziś na obiad pizze robię :)
Wczoraj kupiłam pościel dla mnie i męża w lidlu, cena przyzwoita bo 55 zł za pościel 200x220, uprałam ją i dziś zakładam. Kupię też dzieciom bo naprawdę fajna jak za takie pieniądze.
Na 16 jedziemy na basen, dzieci będą się uczyć z instruktorem a ja z mężem będziemy pluskać się w wodzie dla przyjemności :)
W poniedziałek ktoś podrzucił nam szczeniaczka (suczkę). Wczoraj byliśmy z nią u weterynarza. Biedulka zarobaczona że HEJ!
Ale już jest lepiej, weterynarz ją wymiział, wykiział. Za dwa tygodnie szczepienie. Dzieci w siódmym niebie. :)

Takie pso-sieroty są największymi przyjaciółmi dla swoich wybawców!
Sama miałam dwie biedne zaniedbane suczki z odzysku. Takiej wdzięczności, radości i miłości żaden inny zwirz ci nie okaże.
Obie niestety już uskrzydlone, ale szczególne miejsce w sercu będą mieć na zawsze [emoji173]️
 
reklama
Do góry