reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Moje dzisiejsze wyniki, nie wiem jak interpretować wyniki moczu :/

Myślę, ze jest w porządku ten mocz. Masz podniesiony trochę ten urobilinogen ale nie tak dużo, żeby to było cos poważnego [emoji5] nie masz ostatnio zaparć?[emoji28]
A ta krzywa wow.... po obciążeniu mniej niż na czczo [emoji33][emoji3] miałaś tez tak w 1.ciąży?

Z

Zobaczymy, bo tutaj dziewczyna podobna sytuacja do mojej I lezy 7tydzien. :(

Czyli ze skracającej szyjki zrobiło ci sie rozwarcie?[emoji53] mam nadzieję, że coś ci założą dzisiaj na przystopowanie....
 
Myślę, ze jest w porządku ten mocz. Masz podniesiony trochę ten urobilinogen ale nie tak dużo, żeby to było cos poważnego [emoji5] nie masz ostatnio zaparć?[emoji28]
A ta krzywa wow.... po obciążeniu mniej niż na czczo [emoji33][emoji3] miałaś tez tak w 1.ciąży?



Czyli ze skracającej szyjki zrobiło ci sie rozwarcie?[emoji53] mam nadzieję, że coś ci założą dzisiaj na przystopowanie....

W pierwszej ciąży miałam na czczo 79, po 1 godz. 49., po 2 godz. 80.
 
Ja rodziłam w czerwcu, upał był nieziemski a Mała miała taki odruch ssania że ciągle chciała wisieć na piersi. Smoczek nas uratował a żadnego kłopotu z laktacja nie było.

Hm mozliwe bo Jadła potem Przerwa na smoczek i znowu jadła także powiem szczerze że np. wyszło tak jak u mnie gdy karmiłam . Problemów Z laktacja nie mialam. Mi dzieci nie wisiały na piersi..jadły co 2/3h . Mimo to smoczkow nie chciały . Usypialy z reguły zawsze zaraz po tym jak się najadaly a najadaly się w ciągu niecałych 10 min także dla mnie karmienie nie było utrapieniem:)

Każdy organizm jest inny i są kobiety których dzieci wiszą i wiszą i regulacja co do pokarmu trwa o wiele dłużej . Czy też właśnie dzieci się różnią ale ciekawilo mnie co by było gdybym np. wzięła malca koleżanki który wisiał na piersi.. niespokojny ciągle .. czy byłby taki sam karmiony przezemnie ? Hm no ale tego się człek nie dowie przecież

Roksi trzymaj się. Pewnie zalozA ten krążek i leżenie prawda?

Ja w Lidlu dziś kupiłam parę rzeczy dla córki do szkoły. Buty koszulki rajstopy skarpetki koszule ale buty i tak będę musiała kupić 2 parę i dorwę w dobrym sklepie za fajna cenę zapewne ..choć i te i tamte zdarła od spodu w 3 miesiące haha masakra

Z tarczyca też nie miałam nigdy problemów..w pierwszej ciazy nawet nie pamiętam czy miałam badana..w drugiej nie. I w tej będąc w Polsce po zapłodnieniu miałam TSH 1,75 ..ft3 ft4 też były w normie jak i inne hormony też takie wierzę że powinno być ok hmm
Też myślę że lepsze kontrolowanie kesli nic się nie zmienia i nie było zle niźli zbyt nadgorliwie do tych leków podchodzić..ja widzę jak łatwo można organizm rozregulować a dojść potem do ładu jest jeszcze ciężej
 
Do dok. Justyny Lukoschek. A Ty ? I gdzie będziesz rodzić ?



Ja mieszkam z teściami i też modle się żeby mi sie nie wtrącali. Mamę mam młodą i z takim zdrowym podejściem natomiast teściowa ma bardzo starodawne podejście do życia i boję się czy nie będzie spięć [emoji53]
Ja mam lekarza na Długiej dr Wojciech Kowalski, a rodzic będę w UK [emoji4]
 
Ja mam lekarza na Długiej dr Wojciech Kowalski, a rodzic będę w UK [emoji4]

Paula kiedy masz następną wizytę??

Ja 16 sierpnia

Dziś dostałam poduszek do karmienia kombinezon i 2 torby ciuchów masakraaaaaa .znów muszę męża prosic by to na strych wyniósł . Już mnie głowa boli na myśl o przeglądaniu i segregowaniu tego lol

Pogoda tu jest dla mnie w sam raz!! He muszę tylko przeczekać pieczenie pośladka dramat
 
Paula kiedy masz następną wizytę??

Ja 16 sierpnia

Dziś dostałam poduszek do karmienia kombinezon i 2 torby ciuchów masakraaaaaa .znów muszę męża prosic by to na strych wyniósł . Już mnie głowa boli na myśl o przeglądaniu i segregowaniu tego lol

Pogoda tu jest dla mnie w sam raz!! He muszę tylko przeczekać pieczenie pośladka dramat
Jutro mam wizytę o 15.30, pewnie polożna znów będzie nalegać na te szczepienia.
Zazdroszczę Ci tych prezentów, ja nie mam tutaj znajomych z dziećmi, więc mamy listę i wszystko od początku do końca kupujemy sami [emoji4]

Wiesz może jak wyliczyć kiedy mogę zacząć urlop macierzynski, bo nie wiem czy ja jestem głupia czy moja managerka. Wyczytałam i wyliczyłam na stronie gov, że trzeba znaleźć niedziele przed przewidywana data i policzyć 11 tyg wstecz i takim oto sposobem wychodzi mi 19 sierpnia a moja managerka wyliczyła mi ze 22 sierpnia.
 
reklama
Byłam u nowej lekarki i bardzo mi brakuje mojego doktora :-( :(. Młoda dziewczyna, miła ale jakoś tak dziwnie było. Sama wizyta opóźniona o 40 min. Zbadała mnie na fotelu, sprawdziła wyniki i mówi że wszystko ok. Na następną wizytę za 4 tygodnie mam zrobić krzywą, toksoplazmoze i tsh. TSH bo ostatnio mam lekkie kołatanie serca i muszę wtedy zacząć głęboko oddychać. Podobno może być to przez tarczyca. Plusem jest cena wizyty bo 120 zł zamiast 200. Mam nadzieję, że na następnej wizycie się do niej przekonam bo nie mam pomysłu na nowego lekarza :no2:
 
Do góry