reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja też biorę eutyrox, tsh mam 1,4. (obecnie dawka 37,5) Brałam przed ciążą bo mialam tsh 3,5 teraz bym najchętniej odstawila, ale endo katygorycznie mi zabrania...
Nie lubię faszerwać się lekami i po ciąży chciałabym już ich nie brać.
 
reklama
U mnie mała była na mini wakacjach dwa dni u babci :D i podejrzewam, ze tam spala z babcia, a tu musiala spać w swoim lozku sama i stad te płacze nocne.

No to wszystko jasne! U mnie takie słabe nocki były właśnie po naszych wczasach, jak mu pozwaliśmy spać z nami...:sorry2: nigdy więcej :no2::dry:

Siedze i czekam na wizyte pewnie wejde tak przed 12 choc mam na 11.15 jeszcze zapomnialam karty ciazy z tego wszystkiego kurcze zeby bylo wszystko wporzadku stres juz mnie zrzera

Daj znać po!!

Dziękuję też tak myślę że nieszczęścia już za mną wyniki odebrane morfologia super cukier też jest ok 88 tsh mam wyższe niż w 1 ciazy bo teraz mam 1.580 progesteron 33.39 I najważniejsze beta hcg 7581.0 wychodzi 6 tydzień czyli się zgadza oby było już tylko dobrze

Piękna beta! Jeszcze raz gratuluję :) :wink:

Poszlam po te rennie... Zmoklam jak kura, lalo sie ze mnie, babki w aptece patrzyly z politowaniem, ale odrazu wzielam tabletke i poczulam, ze bylo warto :D i syn zadowolony, bo po kaluzach poskakal [emoji85]

Bidulka:) Nawet kaptura nie miałaś? ;) Na parasolkach nie oszczędzaj, kup sobie jakąś porządną :p ja wiem, że u nas to tak rzaaaaadko pada i w ogóle :laugh2: ale parasolka w domu musi być ;-) ;);)

Nie wiem na razie leze. :/

Kurde, no ale jak? nic nie mówią to zapytaj może? Skoro masz jakieś rozwarcie...:sorry2:
 
Super! Trzymam kciuki!

Zgaga mi dalej nie odpuszcza, gumy mietowe tez nie pomogly :( poszlabym do apteki po rennie ale kuzwa leje i leje... A ja nie mam parasolki [emoji85] wykoncze sie :(
Zgaga jest paskudna, teraz zauważyłam, że jak coś porobie nachylona (wystarczy chwila zginania) i już mnie rura pali. Ale jeżeli nie jestem mocno najedzona to szybko przechodzi. Reni mam w torebce, ale jeszcze nie użyłam :)
Może masz banany? Podobno też łagodzą zgagę, a i jeszcze cukinia-jeżeli lubisz to wcinaj - działa :)
 
dziś na obiad pizze robię :)
Wczoraj kupiłam pościel dla mnie i męża w lidlu, cena przyzwoita bo 55 zł za pościel 200x220, uprałam ją i dziś zakładam. Kupię też dzieciom bo naprawdę fajna jak za takie pieniądze.
Na 16 jedziemy na basen, dzieci będą się uczyć z instruktorem a ja z mężem będziemy pluskać się w wodzie dla przyjemności :)
W poniedziałek ktoś podrzucił nam szczeniaczka (suczkę). Wczoraj byliśmy z nią u weterynarza. Biedulka zarobaczona że HEJ!
Ale już jest lepiej, weterynarz ją wymiział, wykiział. Za dwa tygodnie szczepienie. Dzieci w siódmym niebie. :)
 
dziś na obiad pizze robię :)
Wczoraj kupiłam pościel dla mnie i męża w lidlu, cena przyzwoita bo 55 zł za pościel 200x220, uprałam ją i dziś zakładam. Kupię też dzieciom bo naprawdę fajna jak za takie pieniądze.
Na 16 jedziemy na basen, dzieci będą się uczyć z instruktorem a ja z mężem będziemy pluskać się w wodzie dla przyjemności :)
W poniedziałek ktoś podrzucił nam szczeniaczka (suczkę). Wczoraj byliśmy z nią u weterynarza. Biedulka zarobaczona że HEJ!
Ale już jest lepiej, weterynarz ją wymiział, wykiział. Za dwa tygodnie szczepienie. Dzieci w siódmym niebie. :)

Hahha ja przedwczoraj kupiłam ta pościel, wczoraj uparłam i właśnie skończyłam zakładać [emoji23][emoji23][emoji23] bardzo fajna, polecam za ta cenę;)

Piesek zostaje u Was??
 
Ja też biorę eutyrox, tsh mam 1,4. (obecnie dawka 37,5) Brałam przed ciążą bo mialam tsh 3,5 teraz bym najchętniej odstawila, ale endo katygorycznie mi zabrania...
Nie lubię faszerwać się lekami i po ciąży chciałabym już ich nie brać.

Lekarz ma racje, z tsh i tarczycą nie ma żartów. Mi lekarz powiedział, że tsh kobiety w wieku rozrodczym powinno być poniżej 3, za wysokie tsh wpływa na cały organizm i nie można od tak odstawić leków, a tym bardziej w ciaży
 
reklama
Zgaga jest paskudna, teraz zauważyłam, że jak coś porobie nachylona (wystarczy chwila zginania) i już mnie rura pali. Ale jeżeli nie jestem mocno najedzona to szybko przechodzi. Reni mam w torebce, ale jeszcze nie użyłam :)
Może masz banany? Podobno też łagodzą zgagę, a i jeszcze cukinia-jeżeli lubisz to wcinaj - działa :)
Poki mam rennie to nie bede kombinowala zeby sie meczyc, ale kiedys sprobuje bananow :) Napawam sie brakiem palenia :D ale zaraz obiad, a po obiedzie pewnie znow sie rozpali [emoji33]

Dita, ogolnie parasolke kiedys mialam, ale nad morzem jak zawieje to parasole do kosza [emoji14] no i tak sie zlozylo, ze na lato nie kupilam nowej [emoji33] mialam kaptur, ale i tak wszystko przeszlo [emoji23]
 
Do góry