reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mój tez coś wołał i jeszcze go brzuch bolał, że do toalety pójść musiał...Najpierw myślałam,że ma jelitówkę jak ja miałam z niedzieli na poniedziałek, ale że tak powiem - gęstość 2.na to nie wskazywała :D Może z emocji, bo dzisiaj ma urodziny i wczoraj już dostał od dziadków......... uwaga, uwaga... kuchnię z ikei :-D:laugh2: z garnuszkami i talerzykami :D Jego prezent wymarzony od roku chyba :rolleyes2: Był taki podekscytowany, to może przez to nie mógł spać..Na szczęście mąż później do niego poszedł i jakoś spał :rolleyes:
Żeby nie było...Moje dziecko kocha klocki lego, większość prezentów to będą właśnie one ;-) ;) I autka w niezliczonej liczbie też posiada, parkingi i te sprawy...Ale uwielbia też sprawy w kuchni haha Wczoraj już mi gotował zupę, gulasz, naleśniki z serem i czekoladą, a na deser babeczki :laugh2: Zresztą w kuchni też lubi mi pomagać, bardziej przy pieczeniu, ale ciasto na pierogi też rozwałkuje :p
U mnie mała była na mini wakacjach dwa dni u babci :D i podejrzewam, ze tam spala z babcia, a tu musiala spać w swoim lozku sama i stad te płacze nocne.
 
reklama
Dziewczyny z problemami tarczycowymi!
Mam pytanie... Byłam dziś u endokrynologa. Zwiększył mi dawkę euthyroxu, a następną wizytę zażyczył sobie w kwietniu. Do tego po porodzie mam odstawić tabletki. Co prawda przed ciążą nie leczyłam się, ale tsh zawsze miałam za wysokie. Boję się o laktację... Myślicie, że się słuchać, czy lepiej iść prywatnie?
Ja mam konsultacje z endo co miesiac, z tym ze jednego miesiaca w przychodni, a jedna telefoniczna po zrobieniu tsh, bo jest bardzo duzo ludzi itd.
 
Trzymam kciuki za wizytę.
A Ty bierzesz może acard?
Tak się zastanawiam, bo czasem to jest przyczyną plamień.
Daj znać później co i jak?
Siedze i czekam na wizyte pewnie wejde tak przed 12 choc mam na 11.15 jeszcze zapomnialam karty ciazy z tego wszystkiego kurcze zeby bylo wszystko wporzadku stres juz mnie zrzera
 
Może dostaniesz najlepszy na świecie prezent :) :tak:
Tylko później jak się wyprawia urodziny dla dziecka, żeby dorośli nie zapomnieli o mamie!!:o:rofl2:



Mi też się marzy tak jak synka pierwszego urodzić - mi wystarczy- 3tygodnie przed terminem, ale 4też może być ;) Wtedy jeszcze dużo października będzie, a dwa choć wagi raczej się nie boję, bo pierwszy był przeciętniakiem, więc pewnie 3tygodnie później wcale duży by nie był...chyba...- to jednak wolę rodzić takie 3kg z małym hakiem a nawet 2900 niz 4kg przepychać przez rurę :) :szok:
I tak jak piszesz, 9m-ca się nie nachodziłam haha A w terminie porodu już takie ładne dzieciątko było :)
Ciekawe czy zrobi mi psikusa i będzie siedział dłużej niż brat w brzuchu :rolleyes:



SUPER! gratuluję! Bardzo się cieszę!!! :):rofl::cool2::laugh2:



Dziękuję w imieniu synka :)



Dziękuję bardzo :) ja też jestem tego zdania, dlatego nie miałam nic przeciwko takiemu prezentowi :) nawet gdy jako niespełna trzylatek latał po pokoju z wózkiem zabawkowym od kuzynki :p czy bawił się, że misie to jego dzieci, a on je karmi i przewija :)miał taką fazę z rok temu :cool2: także od małego twardziela po miękkiego misia - takiego mam synka :yes::);)





Rozwarcie??? I co z tym robią? :o:sorry2:



Kciuki zaciśnięte! Tym razem musi być wszystko w porządku :) limit nieszczęść wyczerpany!! :yes:
Dziękuję też tak myślę że nieszczęścia już za mną wyniki odebrane morfologia super cukier też jest ok 88 tsh mam wyższe niż w 1 ciazy bo teraz mam 1.580 progesteron 33.39 I najważniejsze beta hcg 7581.0 wychodzi 6 tydzień czyli się zgadza oby było już tylko dobrze
 
Dziewczyny z problemami tarczycowymi!
Mam pytanie... Byłam dziś u endokrynologa. Zwiększył mi dawkę euthyroxu, a następną wizytę zażyczył sobie w kwietniu. Do tego po porodzie mam odstawić tabletki. Co prawda przed ciążą nie leczyłam się, ale tsh zawsze miałam za wysokie. Boję się o laktację... Myślicie, że się słuchać, czy lepiej iść prywatnie?
Mnie mój gin przepisuje euthyrox(robi specjalizację) i pewnie też mi powie, żebym odstawiła euthyrox.
Nie chodzę do endokrynologa. Co drugą wizytę mam robić tsh.
A dlaczego martwisz się o laktację? W jakim sensie?
 
Dziękuję też tak myślę że nieszczęścia już za mną wyniki odebrane morfologia super cukier też jest ok 88 tsh mam wyższe niż w 1 ciazy bo teraz mam 1.580 progesteron 33.39 I najważniejsze beta hcg 7581.0 wychodzi 6 tydzień czyli się zgadza oby było już tylko dobrze
Super wyniki :)
Będzie dobrze, choć rozumiem Cię doskonale, że cieszysz się umiarkowanie.
Trzymam kciuki
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było widzę że u was wszystko dobrze i brzuchy rosną bardzo mnie to cieszy tydzień temu byłam na becie I okazuje się że najprawdopodobniej też będę mama z tym że marcową wczoraj znów robiłam betę I dziś o 11 odbieram ja trzymajcie kciuki
Super! Trzymam kciuki!

Zgaga mi dalej nie odpuszcza, gumy mietowe tez nie pomogly :( poszlabym do apteki po rennie ale kuzwa leje i leje... A ja nie mam parasolki [emoji85] wykoncze sie :(
 
reklama
Mnie mój gin przepisuje euthyrox(robi specjalizację) i pewnie też mi powie, żebym odstawiła euthyrox.
Nie chodzę do endokrynologa. Co drugą wizytę mam robić tsh.
A dlaczego martwisz się o laktację? W jakim sensie?
Wysoki poziom tsh może być przyczyną niedoboru pokarmu. :/ Ciężko mi ocenić jak zachowa się mój organizm po odstawieniu, zwłaszcza że zawsze miałam tsh za wysokie.
 
Do góry