reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mój tez coś wołał i jeszcze go brzuch bolał, że do toalety pójść musiał...Najpierw myślałam,że ma jelitówkę jak ja miałam z niedzieli na poniedziałek, ale że tak powiem - gęstość 2.na to nie wskazywała :D Może z emocji, bo dzisiaj ma urodziny i wczoraj już dostał od dziadków......... uwaga, uwaga... kuchnię z ikei :-D:laugh2: z garnuszkami i talerzykami :D Jego prezent wymarzony od roku chyba :rolleyes2: Był taki podekscytowany, to może przez to nie mógł spać..Na szczęście mąż później do niego poszedł i jakoś spał :rolleyes:
Żeby nie było...Moje dziecko kocha klocki lego, większość prezentów to będą właśnie one ;-) ;) I autka w niezliczonej liczbie też posiada, parkingi i te sprawy...Ale uwielbia też sprawy w kuchni haha Wczoraj już mi gotował zupę, gulasz, naleśniki z serem i czekoladą, a na deser babeczki :laugh2: Zresztą w kuchni też lubi mi pomagać, bardziej przy pieczeniu, ale ciasto na pierogi też rozwałkuje :p
Wszystkiego najlepszego dla synka.
Ja jestem za tym, że nie ma zabawek typowych do płci w sensie nie ma co dziecko ograniczać. Jak chce się bawić czemu nie.
A faceci jak wiemy są lepszymi kucharzami, może rośnie Ci szef kuchni :)
Ważne, aby był szczęśliwy z prezentu i bawił się tym, co lubi.
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było widzę że u was wszystko dobrze i brzuchy rosną bardzo mnie to cieszy tydzień temu byłam na becie I okazuje się że najprawdopodobniej też będę mama z tym że marcową wczoraj znów robiłam betę I dziś o 11 odbieram ja trzymajcie kciuki
Hej
Dobrze Cię widzieć, trzymam kciuki i daj znać jak odbierzesz wyniki.
 
Dziewczyny z problemami tarczycowymi!
Mam pytanie... Byłam dziś u endokrynologa. Zwiększył mi dawkę euthyroxu, a następną wizytę zażyczył sobie w kwietniu. Do tego po porodzie mam odstawić tabletki. Co prawda przed ciążą nie leczyłam się, ale tsh zawsze miałam za wysokie. Boję się o laktację... Myślicie, że się słuchać, czy lepiej iść prywatnie?
 
Ja się śmieję, że może urodzę w swoje urodziny :D Byłoby to tydzień wcześniej :) W ogóle wszystkie kalendarze i kalkulatory wyliczają mi termin na 5, nawet na USG często wychodzi ta data, a moja mi wyliczyła na 6. Ale miałam też nieregularne cykle.
Miłego dnia wszystkim :)

Może dostaniesz najlepszy na świecie prezent :) :tak:
Tylko później jak się wyprawia urodziny dla dziecka, żeby dorośli nie zapomnieli o mamie!!:o:rofl2:

Dita wszystkiego najlepszego dla synka:)

Ja bym chciała urodzić miesiąc wcześniej jak starszą córkę. Po pierwsze obawiam się, że jeśli urodzę o czasie to dziecko będzie duże, córka jak na wcześniaka była już duża. Po drugie na początku października może nie byłoby jeszcze tak zimno, jednak tak jak Dita pierwszą córkę urodziłam w lipcu. Po trzecie najmniej ważne, nie wiem czy to dalej obowiązuje, dostała wtedy za darmo jedną szczepionkę. Po czwarte pamiętam jak dziewczyny na forum męczyły się w tym 9 miesiącu, a ja już miałam córeczkę przy sobie :)

Mi też się marzy tak jak synka pierwszego urodzić - mi wystarczy- 3tygodnie przed terminem, ale 4też może być ;) Wtedy jeszcze dużo października będzie, a dwa choć wagi raczej się nie boję, bo pierwszy był przeciętniakiem, więc pewnie 3tygodnie później wcale duży by nie był...chyba...- to jednak wolę rodzić takie 3kg z małym hakiem a nawet 2900 niz 4kg przepychać przez rurę :) :szok:
I tak jak piszesz, 9m-ca się nie nachodziłam haha A w terminie porodu już takie ładne dzieciątko było :)
Ciekawe czy zrobi mi psikusa i będzie siedział dłużej niż brat w brzuchu :rolleyes:

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było widzę że u was wszystko dobrze i brzuchy rosną bardzo mnie to cieszy tydzień temu byłam na becie I okazuje się że najprawdopodobniej też będę mama z tym że marcową wczoraj znów robiłam betę I dziś o 11 odbieram ja trzymajcie kciuki

SUPER! gratuluję! Bardzo się cieszę!!! :):rofl::cool2::laugh2:

Edyto, Wszystkiego Najlepszego dla Jasia! :D

Dziękuję w imieniu synka :)

Wszystkiego najlepszego dla synka.
Ja jestem za tym, że nie ma zabawek typowych do płci w sensie nie ma co dziecko ograniczać. Jak chce się bawić czemu nie.
A faceci jak wiemy są lepszymi kucharzami, może rośnie Ci szef kuchni :)
Ważne, aby był szczęśliwy z prezentu i bawił się tym, co lubi.

Dziękuję bardzo :) ja też jestem tego zdania, dlatego nie miałam nic przeciwko takiemu prezentowi :) nawet gdy jako niespełna trzylatek latał po pokoju z wózkiem zabawkowym od kuzynki :p czy bawił się, że misie to jego dzieci, a on je karmi i przewija :)miał taką fazę z rok temu :cool2: także od małego twardziela po miękkiego misia - takiego mam synka :yes::);)



Jestem po badaniu gibekologicznym... pobrali mi posiew, ale mam skrpcoba nadal szyjke I rozwarcie zewnetrzne na 0,5cm.

Rozwarcie??? I co z tym robią? :o:sorry2:

Dziękuję mam nadzieję że tym razem się uda i będzie wszystko dobrze teraz od początku biorę duphaston

Kciuki zaciśnięte! Tym razem musi być wszystko w porządku :) limit nieszczęść wyczerpany!! :yes:
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było widzę że u was wszystko dobrze i brzuchy rosną bardzo mnie to cieszy tydzień temu byłam na becie I okazuje się że najprawdopodobniej też będę mama z tym że marcową wczoraj znów robiłam betę I dziś o 11 odbieram ja trzymajcie kciuki
Super :) Powodzenia ;)

Edytka najlepsze życzenia dla synka ;)
 
Do góry