reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja też mam swojego lekarza w Krakowie, do którego Ty jeździsz?

Do dok. Justyny Lukoschek. A Ty ? I gdzie będziesz rodzić ?

Ciężka sprawa z tymi matkami i teściowymi . Aż się boję jak to będzie wrócić do domu i mieszkać z dzieckiem i moja matką. Oby się za bardzo nie wtrącała bo nie chciałabym się z nią pokłócić a wiem ,że nie pozwolę sobie jak będzie na za dużo sobie pozwalać [emoji12]

Ja mieszkam z teściami i też modle się żeby mi sie nie wtrącali. Mamę mam młodą i z takim zdrowym podejściem natomiast teściowa ma bardzo starodawne podejście do życia i boję się czy nie będzie spięć [emoji53]
 
Ostatnia edycja:
reklama
[/QUOTE]
Na razie wiem, ze wyniki krwi sa dobre, dzisisj pobierali mi mocz, ale tez ide na usg I cos jeszcze, ale nie mowili do konca. Zobaczymy. Troche mnie dziwnie boli po prawej stronie pod zebrami I w podbrzuszu. :/



:)[/QUOTE][/QUOTE]

Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarską.... Ciekawe co z ta szyjką...:sorry2:

Ditta_333 wszystkiego najlepszego dla synka

Ja w nocy mialam dwie pobudki dwa skrzepy mi wylecialy ale jakos przeszlo jade na nieplanowana wizyte na 11.15 juz mnie wykoncza nerwowo te plamienia
No jeszcze chyba zapalenje pecherza bo wczoraj tylko raz sie wysikalam i to strasznie bolalo


Dziękuję :tak:
Ojej, współczuję ci takich atrakcji!:shocked2: Daj znać co lekarz powie... A ty często plamisz?
 
Ach, ja tak naiwnie liczę, że po pierwsze urodzę w październiku i może szybciej niż końcem miesiąca, a po drugie, że będzie piękny, ciepły październik.... 8-):D No cóż, nadzieja matką... :laugh2: Ale też bym chciała wyjść w miarę szybko na zewnątrz.... Wszystko się okaże w praniu :tak:
Ja się śmieję, że może urodzę w swoje urodziny :D Byłoby to tydzień wcześniej :) W ogóle wszystkie kalendarze i kalkulatory wyliczają mi termin na 5, nawet na USG często wychodzi ta data, a moja mi wyliczyła na 6. Ale miałam też nieregularne cykle.
Miłego dnia wszystkim :)
 
Dita wszystkiego najlepszego dla synka:)

Ja bym chciała urodzić miesiąc wcześniej jak starszą córkę. Po pierwsze obawiam się, że jeśli urodzę o czasie to dziecko będzie duże, córka jak na wcześniaka była już duża. Po drugie na początku października może nie byłoby jeszcze tak zimno, jednak tak jak Dita pierwszą córkę urodziłam w lipcu. Po trzecie najmniej ważne, nie wiem czy to dalej obowiązuje, dostała wtedy za darmo jedną szczepionkę. Po czwarte pamiętam jak dziewczyny na forum męczyły się w tym 9 miesiącu, a ja już miałam córeczkę przy sobie :)
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było widzę że u was wszystko dobrze i brzuchy rosną bardzo mnie to cieszy tydzień temu byłam na becie I okazuje się że najprawdopodobniej też będę mama z tym że marcową wczoraj znów robiłam betę I dziś o 11 odbieram ja trzymajcie kciuki

Super, trzymam kciuki. Jak się czujesz?
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było widzę że u was wszystko dobrze i brzuchy rosną bardzo mnie to cieszy tydzień temu byłam na becie I okazuje się że najprawdopodobniej też będę mama z tym że marcową wczoraj znów robiłam betę I dziś o 11 odbieram ja trzymajcie kciuki


Pisz tu nam co i jak . wszystkie ci kibicujemy
Życzę spokojnej ciąży❤
 
reklama
Ditta_333 wszystkiego najlepszego dla synka

Ja w nocy mialam dwie pobudki dwa skrzepy mi wylecialy ale jakos przeszlo jade na nieplanowana wizyte na 11.15 juz mnie wykoncza nerwowo te plamienia
No jeszcze chyba zapalenje pecherza bo wczoraj tylko raz sie wysikalam i to strasznie bolalo
Trzymam kciuki za wizytę.
A Ty bierzesz może acard?
Tak się zastanawiam, bo czasem to jest przyczyną plamień.
Daj znać później co i jak?
 
Do góry