reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Jezu on jest śliczny na tym zdjęciu!!!! Naprawdę!
Jestem zakochana mimio że to Twoje :)
Kochany:)
Na mnie zrobiło wrażenie no pierwszy raz widzę swoje dziecko takie w brzuchu dla mnie to był szok jakby nie było:)
To rozczula na maksa :)
Mała mnie często kopie ,szkoda że czasem po pęcherzu i szyjce bo to tak jakby stało i tupalo
W pon mam wizytę jak potwierdza dziewczynkę to ruszam na szal zakupowy ! :)
Ps dziewczyny mam nowe ubranka takie no typowo chłopięce, kilka body ,spodnie z koszula i jakieś 2 sztuki pajaca bez nóżek z disney śliczne jak cholera ale jak już zobaczyłam te cuda dla dziewczynki to chciałabym ja ubierać bardziej słodko niż jak chłopczyka:)
Zrobię wam kilka zdj tego co chciałabym sprzedać, nowiutkie nie prane, metki obcielam ale na zdj je widać jakby była któraś zainteresowana to wyśle zdj :)
Smyk ,5/10/15 głównie body pajace i takie
Trzymać nie będę bo następne za 5 lat ,a obecnie chciałabym ruszyć z dziewczęcymi:)
Dobrze że mam dużo neutralnych białych kremowych błękitnych pastelowych takie to zostawię:)
Ale te chłopięce no wiecie:)
Dziękuję [emoji76] miło czytać :)

chociaż oczywista oczywistość że dla mnie najsliczniejszy :) a jak na moja corcie patrzę to sobie myślę że jest taka śliczna jakiej sobie nawet nie wymarzyłam ;) matki tak maja. :)
 
@Pauliabna89 trzymam kciuki za wizytę. O której masz?

@Sandrus.k oj dzisiejszy mecz mi się też podobał.

Z tego co słyszałam to od 28 tygodnia robią ktg.
Choć kiedyś robili i wcześniej.
Trzymam kciuki za Twoją wizytę.
Mnie tylko na specjalne życzenie na fotelu bada gin.
Kiedyś przez całą ciążę byłam 2 razy badana raz na początku ciąży a raz przy porodzie.
A teraz są wytyczne, że przy każdej wizycie.
Ale u mnie to jest inna sprawa i dlatego bada mnie tylko jak mam jakieś upławy, kłucia czy bóle.
 
@Pauliabna89 trzymam kciuki za wizytę. O której masz?

@Sandrus.k oj dzisiejszy mecz mi się też podobał.

Z tego co słyszałam to od 28 tygodnia robią ktg.
Choć kiedyś robili i wcześniej.
Trzymam kciuki za Twoją wizytę.
Mnie tylko na specjalne życzenie na fotelu bada gin.
Kiedyś przez całą ciążę byłam 2 razy badana raz na początku ciąży a raz przy porodzie.
A teraz są wytyczne, że przy każdej wizycie.
Ale u mnie to jest inna sprawa i dlatego bada mnie tylko jak mam jakieś upławy, kłucia czy bóle.

Na 12:20. Ja nie mam na każdej wizycie badania ginekologicznego [emoji4] póki co miałam 2 czy 3 razy.
 
reklama
Do góry