reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny kupiłam wczoraj zimowy kombinezon dla małej i wzięłam w rozmiarze 68 bo tak sobie pomyślałam ,że ma mi przecież posłużyć kilka miesięcy . Dziś tak na niego patrzę i nie wiem czy dobrze z tym rozmiarem pomyślałam [emoji852] mała na wyjściu że szpitala to się w nim chyba utopi [emoji853] co myślicie?
Po wyjściu to raczej pewnie tak. Gdzieś ba styczeń pewnie będzie ok.
 
W temacie napoi gazowanych... Ja w tej ciąży codziennie muszę wypić min szklankę coli... No taka mam zachciankę . Nigdy tego nie piłam a teraz tak mi się uroilo że rano zamiast kawy cola a wieczorem mąż mi robi drinka cola mięta i cytryna [emoji28]
Tez uwielbiam cole w ciazy, to moj ulubiony napoj hihi. W pierwszej ciazy tez tak mialam. A jak w 1 trymestrze bardzo wymiotywalam to zylam tylko o suchej bulce i coli wlasnie ;)
Wczesniej tez mi cola specjalnie nie smakowala. Mamy tak samo hihi :)
 
Hej dziewczyny mam do Was pytanie. Mam zatkane ucho (tzw woda w uchu). Nie boli mnie, ale staje się to coraz bardziej uciążliwe. Mam w domu Fonix taki spray, w ulotce nie ma nic o kobietach w ciąży, na internecie też nic nie znalazłam. Jest tylko napisane, że do użytku zewnętrznego i że dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia, do ginekologa idę dopiero za 2 tygodnie, jak myślicie mogę go użyć?
Z tego co pamiętam (skleroza ciążowa) fonix jest na naturalnych olejach bez konserwantów. Jest bezpieczny.
Weź sobie ze 2 razy dziennie psiknij.
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja juz w domciu jestem w koncu wyszlam z tego szpitala synus ma sie dobrze coraz czesciej sie wierci mam 18t 6d. Z dzidzia wszystko w porzadku gorzej ze mna mam Arytmie i z tad skoki pulsu... Dostalam witaminki magnez apap na bol glowy bo często mnie boli :( kolejna wizyta w szpitalu 7 sierpien ale nie mysle teraz o tym tetaz pakuje sie na jutrzejszy wyjazd nad jeziorko :) musze troszke ochlonac od tego wszystkiego...

Mam do was takie pytanie jak wy liczycie tygodnie ? Np 18t i 7 d a nastepny dzien to juz 19t czy 18i 7 to jiz 19 ? Bo już niewiem jak to liczyc... teraz mam 18i 6 a na uzg w szpitalu 18i6 powiedzieli mi ze mialam w sobote więc cos mi sie nie zgadzalo....
 
Do góry