reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mi pielęgniarka z przychodni, jak byłam w 14tc na badaniu krwi, powiedziała, że raczej nie zaleca się tej cytrynowej glukozy i teraz nie wiem czy jak przyjdę z cytrynową to powie, że mi nie zrobi czy jak. Będę musiała zadzwonić do przychodni najwyżej i dopytam jaką glukozę kupić. Ja za 2 tyg robię :) zostawię sobie jeszcze 1,5tyg przed wizytą w zapasie jakby nie wyszło za pierwszym razem :D
 
reklama
Masakra :sad: jakiś starszy pan już był??
Właśnie nie. Miał koło 50. Niesamowity człowiek z ogromną wiedzą i pasją. Chociaż był dla mnie nowo poznaną osobą, to nie mogę sobie z tym poradzić. Cały czas o tym myślę.
Z drugiej strony martwię się co teraz ze mną i maleńką. Zaproponowano mi przejęcie przez inna lekarkę, która pracowała razem z moim lekarzem w tym samym szpitalu. Zgodziłem się i zobaczę jak będzie. Sprawdziłam ją na "Znany lekarz" i ma dobre opinie. Mimo wszystko martwię się bo ciężko jest znaleźć kompetentnego lekarza.
Mam l4 do 16 lipca, a wizytę do nowej lekarki mam na 18. Ma mi wypisać l4 wstecz.
Nie ma co, nie najlepiej zaczęłam dziś swoje urodziny.
 
Właśnie nie. Miał koło 50. Niesamowity człowiek z ogromną wiedzą i pasją. Chociaż był dla mnie nowo poznaną osobą, to nie mogę sobie z tym poradzić. Cały czas o tym myślę.
Z drugiej strony martwię się co teraz ze mną i maleńką. Zaproponowano mi przejęcie przez inna lekarkę, która pracowała razem z moim lekarzem w tym samym szpitalu. Zgodziłem się i zobaczę jak będzie. Sprawdziłam ją na "Znany lekarz" i ma dobre opinie. Mimo wszystko martwię się bo ciężko jest znaleźć kompetentnego lekarza.
Mam l4 do 16 lipca, a wizytę do nowej lekarki mam na 18. Ma mi wypisać l4 wstecz.
Nie ma co, nie najlepiej zaczęłam dziś swoje urodziny.
Wszystkiego najlepszego ile to juz konczysz lat i znak zodiaku rak bardzo fajni ludzie sa z tego znaku
 
Piorunem to takie czekanie i że na godzinę oO też by miała gdzieś ale chyba w pl to norma :(... jeszcze w tym stanie ..a co do tego przekładania to zagadaj że czemu. Jak to . I że inny termin nie wchodzi w grę. Tym bardziej bez sensu jeśli np. tak jak połówkowe musi być w tych konkretnych tygodniach LOL no naprawdę niepoważne to jest
Ciekawe jak by to działało w drugą stronę??
U mnie przekładanie w drugą stronę zadziałało dobrze :) W Rudzie Śląskiej nie robili problemu i przesunęli mi połówkowe na 23.07. Udanego wypoczynku :)

Dziękuję :happy:. 34 urodziny.
Wszystkiego najlepszego :)
 
Czy ktoras z Was moze polecic jakis fajny hotel,hostel,pensjonat,domek itd nad morzem, blisko trojmiasta? Przyjazne dla rodzin z malym dzieckiem.
 
Właśnie nie. Miał koło 50. Niesamowity człowiek z ogromną wiedzą i pasją. Chociaż był dla mnie nowo poznaną osobą, to nie mogę sobie z tym poradzić. Cały czas o tym myślę.
Z drugiej strony martwię się co teraz ze mną i maleńką. Zaproponowano mi przejęcie przez inna lekarkę, która pracowała razem z moim lekarzem w tym samym szpitalu. Zgodziłem się i zobaczę jak będzie. Sprawdziłam ją na "Znany lekarz" i ma dobre opinie. Mimo wszystko martwię się bo ciężko jest znaleźć kompetentnego lekarza.
Mam l4 do 16 lipca, a wizytę do nowej lekarki mam na 18. Ma mi wypisać l4 wstecz.
Nie ma co, nie najlepiej zaczęłam dziś swoje urodziny.
Wszystkiego najlepszego! I potwierdzam - rak to super znak! Ja mam urodziny jutro [emoji6][emoji41]
 
reklama
Widzę napadłyście na Lidla i dla mnie nic nie zostało :p A chciałam kupić kilka pajacyków.
Co do krzywej to miałam już wcześniej, bo ciągle mi wychodziło 95 na czczo. Wypiłam bez kombinowania zwykłą, i w sumie najgorsza potem była senność w poczekalni ;)
Jeśli chodzi o włosy, to wszędzie czytam, że w ciąży to się wzmacniają, a wypadają po... No mi to lecą teraz. Niby nie ma tragedii, ale jednak za każdym razem szczotka pełna. Jak pracowałam to nie w głowie mi były wcierki, maseczki i cuda, ale teraz zamierzam nakładać drożdże. Kiedyś świetnie się u mnie sprawdziły.
No i dziś miałam obronę. W końcu mam to za sobą. Boję się tylko, czy nie za dużo stresu dla maluszka :/
 
Do góry