reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Zapytaj polożnej . co to
A druga sprawa czemu bierzesz lek nie wiedzac co to i po co to?
Ja zawsze pytam
A jak nie pytasz to oni nie mowia . widocznie mam jalas infekcje
Zapytalam sie co to jest powiwdziala lek dopochwo na infekcje... ale w czwartek jak mnie badala nic nie powiedziala doktorowa ze mam jakas infekcje...
 
Hej, czy wiecie może w takim razie kiedy będzie wyprz w next online??

My w Karpaczu :) wyskoczylismy wczoraj po pracy. Od razu dużo lepiej się czuję. Miałam ostatnie dni okropny kryzys więc trochę luzu dla ducha się przyda a i nogi i biodra/ miednicy mnie okropnie bolały... A po spacerach dużo lepiej- chyba za dużo siedzenia w pracy.

Dobrego dnia!
 
Ja wracam z odwiedzin i grila u rodziny. Pojechaliśmy 3,5 h i powiem wam ze na tym grilu to brzuch jak kamień, skurcze masakra chyba powoli dłuższe podróże odpadają ....
 
reklama
Do góry