reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Zjadłam zupe około 15 i po kilkunastu min brzuch mnie zaczął boleć. Odczekałam 20min ale ból tylko się nasilał. Brzuch twardy ,duży, uczucie jakby brakowało w nim miejsca i był ciężki. Stwierdziłam że może wzdęcie . Zaparzyłam i wypiłam czystek wzięłam espumisan i przechodzi więc miałam rację. Tylko odpuściłam przez to zajęcia dla ciężarnych wrrr zła jestem [emoji37][emoji19][emoji19]
Mnie jakiś czas temu przy jedzeniu złapała jakaś kolka? - Jakby mi wykręcało wnętrzności i wbijano setki szpilek, nie mogłam się nawet ruszyć. Po czasie przeszło ale też się wystraszyłam.
Niedawno zaczęłam czuć wyraźniejsze ruchy małego, najczęściej rano i późnym popołudniem. Dziś jakoś słabiej no ale tłumacze sobie tym że ostatnio była brzydka pogoda i stale w domu na kanapie a dzisiaj praktycznie większość czasu przed domem więc jakoś mogłam przeoczyć [emoji5] obżarłam się na kolacje kanpkami z hamburgerem i mam wyrzuty że za dużo [emoji19] [emoji3]
 
O dziewczyny, podzielcie się proszę tymi listami! Ja jestem pewna, że mi dużo rzeczy brakuje - to pierwsze dziecko, pierwszy raz ogarniam w ogóle noworodkowe rzeczy ;)
Załączam próbkę mojej listy poniżej! Zobacz załącznik 873697
Każda z nas kupuje to co jej pasuje.
Ja mam tylko pytanie po co Ci 2 laktatory?
Jeden porządny i ok.
Ja będę kupowała dla siebie rzeczy we wrześniu a dla młodego powoli.
Mężowi zostawię łóżeczko z pościelą, wózek niech się nie nudzi.
My kupujemy łóżeczko drewniane z wyjmowanymi szczebelkami to na 3 lata będzie.

Wkładki laktacyjne dobre były z rossmana i podkłady na łóżko dla malucha i dla mnie też baby dream.

Koszulę do porodu chce kupić od Nicole.

Z apteki
Bepanthen na sutki i dla dziecka do pupy.
Poza tym linomag maść, aspirator frida, disnemar baby, maść majerankowa, pedicetamol, czopki glicerolowe, gaziki 5x5, kompresy nasączone spirytusem, opakowanie soli fizjologicznej, espumisan w kroplach, dicoflor.

W spożywczym spirytus do pępka [emoji6]

To tak co mi się teraz przypomniało
 
Hej :) trochę to głupie, ale przyzwyczajona już jestem, że mała codziennie kopie, jednak od dwóch dni jest jakby spokojniejsza. Takie przytłumione te ruchy. Widzę jedynie jak "pełza", po prawej stronie na brzuchu czasami mam wzgórek, a ruchy czuję na dole, jakby kopała w krocze. Niby się nie martwię, bo ruchy są, ale mogła się jakoś obrócić albo ma spokojniejsze dni? Już wolę widzieć jak mi brzuch skacze ;)
 
Cześć Dziewczyny. Trochę czasu mi zajęło przeczytanie Waszych wszystkich postów, nie wiem jak Wy to robicie ale ja codziennie mam do nadrobienia ok 15 stron a dziś to chyba z 20 [emoji3]

My juz po powtórce z połówkowego, Mała na szczęście dziś współpracowała wiec Pani sprawdziła wszystko czego ostatnio sprawdzić nie mogła, wszystko z naszym dzidziulkiem w porządku, dostaliśmy fotkę małej stópki na pamiątkę [emoji4]
 
Każda z nas kupuje to co jej pasuje.
Ja mam tylko pytanie po co Ci 2 laktatory?
Jeden porządny i ok.
Ja będę kupowała dla siebie rzeczy we wrześniu a dla młodego powoli.
Mężowi zostawię łóżeczko z pościelą, wózek niech się nie nudzi.
My kupujemy łóżeczko drewniane z wyjmowanymi szczebelkami to na 3 lata będzie.

Wkładki laktacyjne dobre były z rossmana i podkłady na łóżko dla malucha i dla mnie też baby dream.

Koszulę do porodu chce kupić od Nicole.

Z apteki
Bepanthen na sutki i dla dziecka do pupy.
Poza tym linomag maść, aspirator frida, disnemar baby, maść majerankowa, pedicetamol, czopki glicerolowe, gaziki 5x5, kompresy nasączone spirytusem, opakowanie soli fizjologicznej, espumisan w kroplach, dicoflor.

W spożywczym spirytus do pępka [emoji6]

To tak co mi się teraz przypomniało
Nie używa się już spirytusu do pępka .
 
Gratulacje za dobre wiadomości wizyt ;)
U Nas też z imieniem dla syna myślimy zobaczymy jakie wybierzemy.Mąż ma na imię Wojciech syn Tomek na drugie Piotr.Może drugi syn będzie Piotr-Piotrek-Piotruś jeszcze trochę czasu ale wybrać coś trzeba :wink:
Mąż chodzi i się śmieje że mamy Tomka to by pasowało Tomuś i Romuś :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny znowu sie zdenerwowalam, bo bylo rano w miare okej.. po czym poszlam okolo 12 do miasta I wrocilam o 15 pozniej poszlam zdo chlopakiem na lody I wrocilam do domu I od jakiejs godziny od pepka w dol czuje takie klucie I czuje, ze mi sie brzuch troche powiekszyl jakby mi sie stawial.. nie wiem co zrobic :(
 
Do góry