reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
U mnie 4kg na plusie, ale jeszcze 1kg brakuje do wagi z przed ciąży.
Teraz rzadziej czuję ból i napinanie brzucha, może to zasługa magnezu. Zrezygnowaliśmy również z seksu (zalecenie lekarza) więc to też chyba pomaga. Ale od wczoraj czuję ból pochwy...nie umiem tego opisać. Jakbym się tam uderzyła...
 
Hej dziewczyny[emoji5]
A powiedzcie jak z Waszymi wagami...bo mi się wydaje że już mi się za dużo przytyło:biggrin2: jestem w 21 tyg i mam już 5kg więcej ehhh
Startowałam z wagą 97 kg. Schudłam do 95 i taką mi gin zapisał w 8 tygodniu ciąży. W 15tym tygodniu 23 maja 98, 5 czyli wg niego 3,5 kg ale od wagi wyjściowej 1,5kg.
Teraz mnie nie ważył, w lipcu mam kolejną wizytę to pewnie mnie zważy, ale muszę się pilnować bo mam tendencję do tycia.
 
reklama
Do góry