reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej kurcze malo czasu ... Mialam też troche dola wiec musialam sie z tad troche wymiksować . u mnie niestety potwierdze jedynie samotne macierzynstwo. Niedoszla tesciowa wygrala. Bardzo napsula miedzy nami. Nie chce opowiadac szczegolow. Ale final jest taki ze nie mamy ze soba kontaktu . zapadl sie pod ziemie. Zlozylam sprawe do sadu czeka mnie ustalabie ojcostwa . nie mam co liczyc na niego . wszystko musze organizowac sama. Ciezko jest sie cieszyc kiedy na glowie tyle problemow. Nie umialam pisac i cieszyc sie z wami kiedy u mnie same nieszczescia. Do tego moj nikos podczas wakacji z tata mial dziwny incydent jakis potworny atak bólu glowy. Wyladowal w szpitalu za granica . teraz wraca staramy sie zalatwic mu szpital i pobyt na neurologi by zrobili mu wszelkie badania. Podczytuje was.. Jestem tylko troche z oddali bo mam tak duzo na glowie ze ciezko to ogarnac

Powodzenia Kochana! Trzymaj się. Przykre, że tak pechowo trafiłaś z partnerem...
 
reklama
@Balonsbalons, bardzo mi przykro, ze tak sie stalo :( Ale bycie samotna matka, to nie koniec swiata, dasz rade :)
@Dita_333 mam znajomego, ktory jak jego kobieta rodzila, to zagladal i jej mowil np "o jakie ma wlosy! Oja!!! On mruga" [emoji23] i ogolnie z duma opowiadal wszystkim, ze widzial cud narodzin :)
@Płomyk* ja zawsze zamykam drzwi, teraz to malolat, ktory pomylil pietra, ale innym razem moze to byc ktos gorszy [emoji85] Mi szagierka kiedys opowiadala, ze robila hybryde i nagle slyszy, ze ktos po mieszkaniu chodzi, a to jakas kobieta penetrowala komody w salonie [emoji33] cale szczescie, ze zauwazona od razu uciekla, bo skonczyc sie moglo inaczej [emoji85]
U nas zreszta tez kiedys mama znalazla pijaczka spiacego [emoji85]
 
Hej u mnie też średnio teściowa w szpitalu. To leki, jedzenie do szpitala jakieś duperele i kasa leci. A chciałam w tym miesiącu już zacząć robić wyprawkę i znowu się odwlecze. Auto w naprawie i siedzę uwięziona bo obiad dla męża i tescia i wszystko inne. Aż chęci brak
Ruchów nie czuje jeszcze chociaż to by mi trochę radości sprawiło.
 
Hehe pewnie, że mąż stał -a pózniej siedział przy mojej głowie.. nie chciałabym żebym mi tam zaglądał
emoji33.png
emoji23.png
chociaż już kiedyś pisałam, że jeden kolega od męża to pchał się z kamerą nawet tam... aż go żona pogoniła! Także faceci są różni
emoji16.png
mój dał radę, ale w sensie wspierania właśnie, żadnego zaglądania
emoji51.png




Oj biedna ty.... synkowi dużo zdrowia życzę, może jakaś migrena albo cos, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok
emoji5.png
co do samotnego macierzyństwo to wierzę, że nie jest ci lekko... ale mam też nadzieję, że w ten czy w inny sposób to się wszystko rozwiąże dla ciebie pomyślnie... czy ten na kolanach wróci czy spotkasz nowego wspaniałego faceta, ale szczęśliwy zakończenie musi być!!
emoji8.png
pisz tutaj albo na zamkniętym kiedy masz ochotę.. czasami dobrze się wyżalić choćby pozornie obcym osobom...



Ach, tylko pomysł raczej niż obawa
emoji16.png
już nie pamietam jak to z Jaśkiem było...czy też mi tak twardniał i się napinal, moze też... a z nim miałam w ciazy wszystko w porządku, teraz mam nadzieję, że też
emoji5.png
ta sobota troszkę mnie wystraszyła - po tych porządkach w kuchni całodziennych to tak mi twardniał prawie cała godzinę
emoji53.png
i nawet trochę bolał jak na okres przez jakiś czas ale przeszło na szczęście.. jak zamiatał rozsypane paluszki po Młodym to aż z tego twardnienia mnie dołem bolało... No ale w niedzielę spokojnie i już było ok. Dzisiaj w pracy też ok, wiec myśle że moze taka jednorazowa akcja
emoji106.png
emoji16.png




Gratuluję udanej wizyty i potwierdzonej córeczki
emoji5.png
będzie śliczna Amelka
emoji16.png




Gratuluję zdrowego synka
emoji5.png
a ty jesteś w tabelce na 1stronie? Na kiedy masz termin?
emoji5.png


Zdarzyło mi się dłuższe twardnienie ale dla położnej to normalne dopóki nie powtarza się to niezliczoną ilość w dzień . Mam wtedy odpoczywać hehe

Co do wsadzania głowy tam haha. To mój na odwrót:p sprawdzał z położna haha wariatj jeden. Jego to nie rusza. Jak mi się goiło to sprawdzał czy ładnie się goi bo coś tam czułam . Dużo mi pomógł ..z resztą tak jak ja jemu kiedy tego potrzebował .
Taki typ
 
reklama
Hej dziewczyny☺
A powiedzcie jak z Waszymi wagami...bo mi się wydaje że już mi się za dużo przytyło:biggrin2: jestem w 21 tyg i mam już 5kg więcej ehhh

Ja w środę będę sie ważyła rano.ale było wczoraj 3 kg na plusie. Bmi 21
Mam piłeczkę na razie a malec to już czuję . Jest większy od ostatniego scanu w skończonym 20 tyg. bo tak fajnie jego cialko czuc pod powierzchnia skory jak się przeciąga..czy kopie [serce]
Jeszcze trochę i zaczną mi mierzyć brzuch centymetrem hehe
 
Do góry