reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Najbardziej szkodliwy jest lakier, ogólnie nasz fachowiec przy podpisaniu umowy pokazywał nam zdjęcia jak to wygląda, no i te wszystkie mieszkania były puste. No jakby się udało przesunąć, to może i Ty miałabyś jednak możliwość by przenieść się na kilka dni gdzie indziej.
W następnym tygodniu nie mam takiej opcji.
Jedyną osobą do której bym mogła pójść to moja siostra.
Albo hotel ale to już droższa impreza.

Mąż nie będzie przekładał, bo on będzie w pracy i ma wyrąbane.
Jak mi nie pasuje to mam sobie dzwonić.
Wryyy....

Czasem się zachowuje jak debil.


A zmieniając temat dziewczyny Nicola Mamaginekolog na instastory powiedziała, że łososia wędzonego ze sklepu od czasu do czasu można.
Aby ze straganu to nie.
 
reklama
Dziewczyny kiedy myślicie mieć gotową torbę do szpitala? Ja mam ten plus, że muszę mieć tylko dla siebie rzeczy, dla dziecka tylko pieluszki, mokre chusteczki i maść do pupy.
Zawsze w ostatnim miesiącu pakowałam torbę, ale dużo się słyszy o przedwczesnych porodach i może lepiej być przygotowanym wcześniej? Tylko ile wcześniej??
Jakie macie zdanie w tym temacie???
 
Ja tez wyjezdzam 12 na 2 tygodnie do Suwalki nad jeziorko [emoji16] ale przed wyjazdem chciala bym zrobic uzg... od kilku dni sikam dosc czesto a od 2 dni bobolewa mnie macica i szybko twardnieje mi brzuch i taki bol mam ciagnacy w srode ide z wynikami do gina to poprosze go o uzg zebym przed wyjazdem miala pewnosc ze mimo tego jest ok :)
To zawitasz w moje okolice . Super oby pogoda była ładna :)
 
Dziewczyny kiedy myślicie mieć gotową torbę do szpitala? Ja mam ten plus, że muszę mieć tylko dla siebie rzeczy, dla dziecka tylko pieluszki, mokre chusteczki i maść do pupy.
Zawsze w ostatnim miesiącu pakowałam torbę, ale dużo się słyszy o przedwczesnych porodach i może lepiej być przygotowanym wcześniej? Tylko ile wcześniej??
Jakie macie zdanie w tym temacie???

Ja miałam spakowaną tak wstępnie w 36tygodniu. To znaczy wcześniej wrzuciłam w jedno miejsce rzeczy, które kupowałam, a pózniej tylko zapakowanym do torby. Jak zaczęłam rodzic (37tydz) to już torba była gotowa, dorzuciłam sztućce,małe szampon i żel do mycia, dla dziecka tylko pampersy i mokre chusteczki. Ciuchy mają. Teraz tez będę tak szykować, żeby w okolicy 33-34miec w miarę wszystko [emoji5]to za 11-12tygodni już [emoji33][emoji33]
A znieczulenia przy SN nie miałam. Stad te szczebelki [emoji5]
 
Ja miałam spakowaną tak wstępnie w 36tygodniu. To znaczy wcześniej wrzuciłam w jedno miejsce rzeczy, które kupowałam, a pózniej tylko zapakowanym do torby. Jak zaczęłam rodzic (37tydz) to już torba była gotowa, dorzuciłam sztućce,małe szampon i żel do mycia, dla dziecka tylko pampersy i mokre chusteczki. Ciuchy mają. Teraz tez będę tak szykować, żeby w okolicy 33-34miec w miarę wszystko [emoji5]to za 11-12tygodni już [emoji33][emoji33]
A znieczulenia przy SN nie miałam. Stad te szczebelki [emoji5]
Ja po 32 tak ale co ja tam brałam. Mało tego było. Ja zaraz byłam w domu . Po 24h
I faktycznie już bliskkooo masakra:)
 
Dziewczyny kiedy myślicie mieć gotową torbę do szpitala? Ja mam ten plus, że muszę mieć tylko dla siebie rzeczy, dla dziecka tylko pieluszki, mokre chusteczki i maść do pupy.
Zawsze w ostatnim miesiącu pakowałam torbę, ale dużo się słyszy o przedwczesnych porodach i może lepiej być przygotowanym wcześniej? Tylko ile wcześniej??
Jakie macie zdanie w tym temacie???
Ja zamierzam miec wszystko do polowy wrzesnia gotowe, czyli torbe do szpitala tez :) Potem chce "odpoczywac" az do porodu :)
 
Dziewczyny kiedy myślicie mieć gotową torbę do szpitala? Ja mam ten plus, że muszę mieć tylko dla siebie rzeczy, dla dziecka tylko pieluszki, mokre chusteczki i maść do pupy.
Zawsze w ostatnim miesiącu pakowałam torbę, ale dużo się słyszy o przedwczesnych porodach i może lepiej być przygotowanym wcześniej? Tylko ile wcześniej??
Jakie macie zdanie w tym temacie???
Ja miałam spakowaną jakiś miesiąc wcześniej. Plus w szufladzie w torebkach strunowych ubranka dodatkowe do zebrania do szpitala. Potem okazało się, że jadę na patologie ciąży i musiałam przepakować się..
Miałam też przygotowaną torbę z ubraniami itd na wyjscie dla siebie i dziecka, żeby mąż zabrał z fotelikiem do szpitala jak będzie po nas jechał :)
 
reklama
Do góry