reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Niestety nie zawsze jest możliwość wyboru jak urodzimy. Zgadzam sie, że CC to powazna sprawa, sama mialam lekkie przejscia po, ale wole to niż mialoby cos stać się mi czy dziecku podczas porodu SN a takie zagrożenie w moim przypadku było.
Oczywiście jeśli zachodzi potrzeba CC to jak najbardziej powinno się ja wykonać dla dobra swojego i dziecka. A to jak kto znosi CC to indywidualna sprawa.
 
A jakie powiklania przy cesarce moze pojawic ale dla dziecka? Tzn co zlego moze stac sie dziecku bo z tego co piszecie cesarka moze byc niebezpieczna ale bardziej dla mamy natomiast mam pytanie co sie moze stac dziecku?

Mojej siostrze np lekarz do ktorego chodzila powiedzial ze dlatego lekarze miedzy innymi starają sie namawiac na porod sn ponieważ cesarka jest poprostu droższa dla szpitali nie porod naturalny.

A najbardziej mnie denerwuje jak ktos mowi ze ktos nie rodzil sn to jest gorszy. Albo ze urodzil sn i jest z tego dumny. I co takie dziecko jest lepsze? U mnie mama miala ze wzgledu na wzrok 3 cesarski i wcale nie jest gorszą matką a ja nie czuje sie gorsza. Inna kolezanka chciala tak bardzo rodzic sn ze przeciagali ten porod rozcinali ja na dole a itak nie dala rady wiec skonczyla sie cesarka. Tu pocieta tam pocieta depresja po porodzie. I w zyciu nie nie zdecyduje sie na kolejne dziecko. Mamy XXI wiek. Lubie miec wybór. A nieznosze jak sie ocenia. Ktos chce miec cesarke, niech zna wszystkoe konsekwencje i jesli je przyjmoje to prosze bardzo.
Ja jeszcze sama niewiem. Zresztą mam nisko lozysko wiec mozliwe ze nie bede miala wyjscia. Ale to ze urodze przez cc napewno nie sprawi ze bede z siebie mniej dumna.
Nie rozumiem skąd w Was tyle złości. Nikt tu nie napisał że matka po CC czy dziecko jest gorsze. A dumna chyba mogę być z siebie, nikt mi tego nie zabroni, mimo wielkiego bólu udało mi się urodzić i obeszło się bez CC. Kazda matka moze byc z siebie dumna czy to po PN czy CC. Napewno nie narazalabym zdrowia swojego i dziecka, jeśli tylko byłaby potrzeba to zgodzilabym się na cesarke.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry