reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
O jak fajnie !!! Koleżanka mi dziś sprzedawała cały plan działania jakby to były moje pierwsze w życiu wakacje oO haha wariatka
30 dla mnie to jest ..uf ..tym bardziej pracując ale na urlopie ... Odpoczywając da się radę:) choć upałów i mrozów nienawidze

Olcia nie ma szans by łożysko aż tak zmieniło swoje położenie ..np. z tylbej na przednia..jest ono przyczepione do macicy i w czasie jej wzrostu się właśnie podnosi.. nisko ułożone łożyska najczęściej są we wczesnych ciążach takze ta wysokość na późniejszym etapie 'moze' się zmienic
A w jakie miejsce jedziecie bo my 120 km od barcelony w dol mala miejscowosc hotel na skale 400 m od plazy all inclusief tylko ze my samochodem 1650 km ale we dwoje mamy prawko to na zmiane pojedziemy
 
O jak fajnie !!! Koleżanka mi dziś sprzedawała cały plan działania jakby to były moje pierwsze w życiu wakacje oO haha wariatka
30 dla mnie to jest ..uf ..tym bardziej pracując ale na urlopie ... Odpoczywając da się radę:) choć upałów i mrozów nienawidze

Olcia nie ma szans by łożysko aż tak zmieniło swoje położenie ..np. z tylbej na przednia..jest ono przyczepione do macicy i w czasie jej wzrostu się właśnie podnosi.. nisko ułożone łożyska najczęściej są we wczesnych ciążach takze ta wysokość na późniejszym etapie 'moze' się zmienic
I o to właśnie mi chodziło! Dziękuję bardzo [emoji6]
 
Cześć dziewczyny. Dziś miałam pobudkę o 4 [emoji50] śniły mi się jakieś głupoty przebudziłam się i czekałam aż dzidzia się poruszy żeby się uspokoić A tu nic [emoji58] kiedy już rozbudziłam się na dobre to dopiero i ona się obudziła [emoji6] od 3 dni dzwonię do szpitala żeby zapisać się na szkołę rodzenia i ciągle słyszę, że nie ma pani ,że mam dzwonić po godzinie tej i tej [emoji21] dziś pani miała być po 7 więc w drodze na basen przyjechałam do szpitala i mam czekać pół godzinki zobaczymy co mi powie [emoji12]chociaż odział sobie zobaczę [emoji12] A wy planujecie chodzić na szkołę rodzenia ? Albo już chodziłyście w poprzedniej ciąży ? Dajcie znać jak wrażenia i czy warto [emoji6]
Ja bym chciała pójść, ale nie do szpitala gdzie chcę rodzić, bo tam zajęcia są płatne, tylko do bezpłatnej szkoły, która ma fajne opinie w internecie. Na pewno minus jest taki, że nie będę znała położnych ze szpitala. Widzicie jeszcze jakieś minusowe strony?
Zazdroszczę tych Hiszpanii itp :) Też mnie kusi polecieć gdzieś na last minute, ale mam stracha, że coś mogłoby nam się stać i nie wiedziałabym co wtedy z opieką medyczną.
 
To jest taka cisza przed burza [emoji16] teraz nic a jak zacznie to bedzie ho ho ho ho [emoji16][emoji16][emoji16]
Dokladnie.:-) :) wiec jeszcze masz czas by wszystko poczuc dokladnie, a wtedy bedziesz myslala czemu nie czujesz go o tej I o tej godzinie, a wczoraj czulas. Wiec spokojnie, wszystko sie zmieni tylko musisz uzbroic sie w cierpliwosc. :D
 
Ja na pewno będę chodziła, ale póki co czekam na powakacyjny harmonogram w wybranym szpitalu - zapisy będą dopiero jak on się pojawi.

Chciałabym zapisać się na wrzesień - to będzie 28-32 tydzień, żeby jednak skończyć zajęcia z większym zapasem. Myślicie że to nie za wcześnie?
Ja się zapisałam właśnie na wrzesień. [emoji4] nie wiem jak w innych szkołach ale w tej zajęcia trwają 2 miesiące więc chyba akurat [emoji6]
 
Springflower ja w poprzedniej ciąży chodziłam z mężem na każdą wizytę i każde usg, chyba ani jednej nie opuścił. Teraz był tylko raz na zwykłym usg a nie na polowkowym ale to dlatego że nie ma jak bo albo w pracy albo synka pilnuje żebym mogła iść.

Synka rodzilam w Bielańskim bo prowadzę ciążę u gina z tego szpitala i oprócz tego że łazienki były okropne opieka wspaniała i okoloporodowa i dzieciątka. Przebadano go tam od góry do dołu, usg główki brzuszka itp także byłam super zadowolona. Teraz też na 99% będę rodzić tam chociaż po głowie chodzi mi jeszcze Madalińskiego bo tam też jest super (wylądowałam tam z poronieniem i mimo niezbyt przyjemnej sytuacji sam pobyt i opiekę wspominam bardzo dobrze). Jeszcze myślałam o żelaznej ale tam wiecznie kupa rodzących więc sobie daruję :) A z Warszawy nie jestem tylko spod Warszawy także o miejscu porodu zdecyduje dzidzia :) jak będę czuła że dojadę na Bielany to będę chciała tam ale jest to ode mnie kawał drogi a jak będę czuła że czas się kończy to Madalińskiego bo mam dużo bliżej. Jeśli będzie druga cesarka to tylko Bielany i mój gin :)
 
A w jakie miejsce jedziecie bo my 120 km od barcelony w dol mala miejscowosc hotel na skale 400 m od plazy all inclusief tylko ze my samochodem 1650 km ale we dwoje mamy prawko to na zmiane pojedziemy


Aaaa nic mi nie mow.zazdroszcze.
się wkurzylam bo zajebista opcja z all inclusive nam się trafiła ale się tak zastanawiałam że oferta pół darmo przepadła !!! Ale.znalazlam bilety taniutko!!! 2 Ray taniej jak do Polski hehe
do Malagi i na szybko apartement z.basenem itd i do plazy mamy z 5 min i do innych udogodnień także auta nie potrzeba nawet. Z.delfinami bym sobie poplywala to dupaa mozE dzieci się odważą haha
Także taki szybki myk bo normalnie to planujemy urlop dużo wczesnoej. Licze bardzo że będzie wszystko w porządku tak jak Z moimi koleżankami które w tym samym etapie latały taka sama trase ale mimo wszystko ogarniam pomoc medyczna co i jak no ale mam nadzieję że będzie ok jak do tej pory
Dzieci mają zaplanowane wakacje w sierpniu 3 tyg. U dziadków i się doczekac nie mogą Maż je zawiezie
Ale i tak mi smutno docEkacd tego dnia to tłumacze sobie że na spokojnie ogarnę wszystko w domu i dla dziecka
Podziwiam cię za auto. Tez musiałabym kierować bo się wtedy dobrze czuje:) napewno dasz radę i bedziecie miec własne autko tam także super:)


Co do chodzenia .. to aż się sobie dziwię bo mam ostatnio dni w większości takie Że po całym dniu w pracy na nogach potrafię zabrać dzieciaki do parku na pieszo także jeszcze łażę. Z reguły lubię aktywniej spędzać czas nizli dzień w dzień na plaZy leżeć.ale znajoma mi mówiła że jej zdaniem to ciaZe zNoszę bardzo dobrze patrząc na moją ruchliwość i samopoczucie Tfutfu co bym nie Zapeszyla
 
reklama
Dziewczyny pytanie pośrednio mamowe. Otóż chciałabym byście wyraziły swoje zdanie na temat mebli.

Link do: Kolekcja Palermo | Salony Agata
Link do: Kolekcje Romance - Black Red White

Mamy do wyboru dwie kolekcje mebli. Kupujemy dużą komodę, witrynę, stolik kawowy i stół z krzesłami. Wyglądowo podobają nam się bardziej te drugie. Tylko obawiam się czy białe drewno nie zżółknieje. W ogóle jak z dziećmi wytrzymają. Pierwsze mniej się podobają, ale to jest dąb sonoma z którego już mamy meble i wszelkie plamy nie są tak widoczne i tak się nie niszczą. Dodatkowo do tych pierwszych jest już stolik kawowy i łatwo znaleźć stół z krzesłami, a do Romance ciężej będzie coś znaleźć. Może macie jakieś przydatne uwagi, które by pomogły nam w wyborze :) To jednak nasze pierwsze mieszkanie.
 
Do góry