reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Kejt87 może to nerw jest uciskany i dlatego tak Cię boli?
A u mnie się zaczyna, odchodzą mi wody, nie chlusnęły ale pomału na wkładce jest ich coraz więcej. Skurcze narazie lekkie. Spakowana, wykąpana i jeszcze trochę czekamy :D
Trzymajcie kciuki, bo to nasz pierwszy poród i okropnie się boję...
 
Annka_167 Oho, ciekawa noc Cię czeka. I to się nazywa podejście, uśmiechnięta i zadowolona do porodu. Wszystko będzie dobrze, dasz radę. Trzymam kciuki :)
 
Kejt87 może to nerw jest uciskany i dlatego tak Cię boli?
A u mnie się zaczyna, odchodzą mi wody, nie chlusnęły ale pomału na wkładce jest ich coraz więcej. Skurcze narazie lekkie. Spakowana, wykąpana i jeszcze trochę czekamy :D
Trzymajcie kciuki, bo to nasz pierwszy poród i okropnie się boję...
też zaczęłam podejrzewać nerw... nic innego mi do głowy też nie przychodzi, trzeba przeczekać, po porodzie przejdzie
Annka_167 trzymam kciuki za Was mocno!!! Dasz radę i wszystko będzie dobrze!!! Jak najszybszego porodu Ci życzę
 
Kejt87 może to nerw jest uciskany i dlatego tak Cię boli?
A u mnie się zaczyna, odchodzą mi wody, nie chlusnęły ale pomału na wkładce jest ich coraz więcej. Skurcze narazie lekkie. Spakowana, wykąpana i jeszcze trochę czekamy :D
Trzymajcie kciuki, bo to nasz pierwszy poród i okropnie się boję...
Aniu jak tam po nocy?
 
Powodzenia kochana! Trzymam mocno kciuki. Nie jest powiedziane..mi z pierwszym synkiem mowili, że mam zaledwie 2cm rozwarcia i będę rodzic niewiadomo ile, a za pół godz miałam już 6 cm.
Trzymaj się!

Ja jadę na KG i po skierowanie do szpitala
 
Cześć dziewczyny. Osobiście za wszystkie razem i z osobna trzymam kciuki. My dzisiaj wychodzimy do domku wiec będę miała więcej czasu na nadrobienie czytania. Synek jest słodki, ładnie ssie pierś i robi duuuuzo ooo kup :sorry: poza tym czujemy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich :wink:
 
Anka trzymamy kciuki!! Masz super podejscie wiec trzymaj tak dalej!!:laugh2: pozytywne nastawienie jest najwazniejsze!!
Poza tym gratuluje wszystkim swiezym mamusiom!ile bym dala zeby juz swoja Emilke trzymac w ramionach:rolleyes2::tak:
Ciekawa jestem czy ja nie przegapie odejscia wod plodowych:oo2:
Ja mam od dluzszego czasu wzmozone uplawy ale moja gin mi mowi ze tego sie nie da przegapic. To tak jakbym sie posikala:shocked2: a ja z kolei czytalam (oczywiscie na neciee:rolleyes:) ze moga saczyc sie po troszku a caly czas wiec niektore to przegapily... co powiecie o swoich przezyciach?
 
reklama
Kejt87 może to nerw jest uciskany i dlatego tak Cię boli?
A u mnie się zaczyna, odchodzą mi wody, nie chlusnęły ale pomału na wkładce jest ich coraz więcej. Skurcze narazie lekkie. Spakowana, wykąpana i jeszcze trochę czekamy :D
Trzymajcie kciuki, bo to nasz pierwszy poród i okropnie się boję...

trzymam kciuki ! nic się nie bój - każda z nas to przechodziła lub będzie przechodzic :D
 
Do góry