reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

ja już jestem po każdym możliwym terminie :) wg OM miałam na 2.11, według pierwszego USG na 5.11, a drugiego USG na wczoraj - ale najbardziej trzymaliśmy się tego terminu 5.11, także można powiedzieć, że dzisiaj mam 40t + 3d.
To faktycznie jeśli samo nie ruszy to w przyszłym tygodniu lepiej jak będziesz na oddziale :) Ale życzę żeby samo szybciej się zaczęło :)
 
reklama
już na spacerku? Zazdroszczę, nam lekarka powiedziała, ze ze względu na porę roku po 2 tygodniach możemy zacząć werandowanie, a po 3 spacer. Werandowanie zaczynamy w piątek. Tez byliśmy wczoraj na wizycie, mała wazy 3270, wiec 30 g i będzie waga urodzeniowa. Jak dostałam kalendarz szczepień to się przeraziłam, strasznie dużo tego. Karolyn a Wy już chodzicie? Izabella i Karolyn Wasze maluchy patrzą już na Was? Tak się zastanawiam kiedy dziecko zaczyna, nie pamietam kompletnie, a nasz maluch to taki niezbyt skory jest do patrzenia na nas. Śpi je i robi kupę ;)

no my wychodziliśmy ale teraz starszak zachorował i pogoda słaba to siedzimy w domu. My mamy podwójny wózek więc fajnie się sprawdza. CO do patrzenia to coś tam patrzy ale nie sadze żeby to było jakieś zamierzone :)
 
mój się urodził teoretycznie 2 tyg przed terminem ale z usg bo ja okresu nie zdążyłam mieć po pierwszym porodzie więc równie dobrze mógł być donoszony :) także ja szczepień nie będę przesuwać
 
też miałam tam rodzić ale bliskość Rydygiera zdecydowała i powiem ci że to był strzał w 10ke bo przy 16 miesieczniaku każda minuta się liczy :)
ja też mam bliżej do Rydygiera. Do żeromskiego muszę liczyć z 15 min nocą, 25 w ciągu dnia. Rydygier połowę krócej i jestem, no ale już się nie chcę nakręcać, że nie zdążę czy coś w tym stylu :)
Dzisiaj była u nas moja mama i nawet proponowała, że zabierze na noc naszego starszaka tak "na wszelki wypadek" bo coś czuje że to może być dziś w nocy :) , ale takich wszelkich wypadków mogą być jeszcze cztery noce (aż do poniedziałkowego wywołania), także mały został z nami.
 
Dziewczyny czy to możliwe, żeby brzuch przed porodem uniósł się? :) wczoraj wydaje mi się, że miałam wiele niżej. Nawet mama z mężem zwrócili na to uwagę..
 
reklama
Do góry