reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny czy tylko ja zostałam na "polu bitwy"? :)
Dzisiaj spędziłam pół dnia w szpitalu...szkoda gadać. Prawdę powiedziawszy to straciłam już nadzieję, że coś samo ruszy :( w poniedziałek rano mam stawić się w szpitalu na wywołanie porodu. Będę wtedy półtora tygodnia po terminie. Już naprawdę marzę o tym, by przytulić mojego synusia!
 
Jeszcze ja jestem!! Nie martw sie niedldugo utulisz dzieciatko:rofl2: ciesz sie chwila i zajmij sie czyms. :rofl2:Przeciez nikt nie broni Ci ponownie spakowac torby:-p:-p albo jeszcze raz przelozyc wszystkie ubranka w szafce:-D
 
Dziewczyny czy tylko ja zostałam na "polu bitwy"? :)
Dzisiaj spędziłam pół dnia w szpitalu...szkoda gadać. Prawdę powiedziawszy to straciłam już nadzieję, że coś samo ruszy :( w poniedziałek rano mam stawić się w szpitalu na wywołanie porodu. Będę wtedy półtora tygodnia po terminie. Już naprawdę marzę o tym, by przytulić mojego synusia!
Nie jesteś sama [emoji5] Ja na jutro mam termin porodu z om. Mam spuchnięte kostki i wszystko mnie boli.
W tym tygodniu przenieśliśmy już część rzeczy na nowe mieszkanie żeby zrobić tutaj więcej miejsca, bo nie zdążymy się przeprowadzić przed porodem.

Dzisiaj byłam w pracy wypisać socjal. Dzieci moje kochane mnie wytuliły i opowiadały co u nich. Dziewczyny komplementowały brzuszek. Miło było.
A potem wpadłam do domu i zaczęłam pakować ubrania. Zabrałam już te rzeczy ciążowe, których nie będę nosić i to czego nie będę nosić po porodzie, bo trudno będzie w tym karmić. Jutro mam w planie jeszcze ostatnie pranie, bo kilka rzeczy mi wpadło nowych. No i czekamy. Łóżko jeszcze muszę małemu pościelić bo złożone i tylko materac leży a reszta poprana w szafce.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry