reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie dziewczyny, ja również mojego synka mam w 90% procentach, jutro ma lekarz potwierdzić bądź zaprzeczyć :p chcem juz pokoik malować więc musi się określić! :) właśnie... Z kolorem dla chłopczyka mam spory problem, nie wiem jaki kolor wybrać do biało szarych mebli dzieciecych. A wasze chlopczyki jaki będą mieli kolor w pokoiku?
Moje starsi chłopcy mają zielony (tu patrzę że oryginalni nie jesteśmy ;)) A najmłodszy będzie z nami, więc czeka go fiolecik. Trochę nie bardzo męski kolor.
 
reklama
Ja mam biało szara sypialnie z miętowymi dodatkami.
A teraz chciałabym królewnie zrobić biało szary pokoik z miętowo różowymi (akcenty brudnego różu) dodatkami ale nie mogę jeszcze do końca znaleźć inspiracji ...
Jest kilka super stron gdzie można fajne rzeczy zamówić jak: tinystar, lulajka, Zuzu design itp. Zatem jak tylko płeć się potwierdzi zacznę coś kompletować [emoji4]
A Ty masz jakieś ulubione sklepy/strony online ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My mieliśmy gotowy projekt od projektanta. Ja planuje w sierpniu zrobic remont sypialni bo mi sie nie podoba juz i tez bym chciała zeby było biało szaro ... mała bedzie spała na razie z nami bo mamy tylko 2 pokoje plus salon. Za jakieś 2 lata bedz szukac czegos większego ;) teaz jest moda na szarości ;) i fajnie bo to piękny kolor i duzo innych kolorów do niego pasuje .. a szary z różem tez pięknie bedzie ;)
 
Witam się dzis i ja :)
Wczoraj cały dzien sprzątałam mieszkanie a dzis grillujemy u rodzicow.
Co do listopada to ja i moj maz jesteśmy z listopada a termin mamy na 10.11 czyli w urodziny męża.
Ja tez mam nadzieje ze zostanie siusiak ale jutro juz wizyta aż sie doczekać nie moge :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Białe czy szare ściany zawsze spoko tylko właśnie wszędzie ten sam styl skandynawski i cegła w salonie, żadnego wrażenia to już na mnie nie robi ;) ja za jakiś czas będę uderzać w styl loftowy bo póki co też wszystko u mnie świeżo zrobione więc kasy szkoda a zacznę na pewno od łazienki :D pokój dziecięcy zostawiam w spokoju bo chcę aby dzieciaki mieszkały razem z 5 lat a potem pokój gościnny zamienię w sypialnię dla synka :)

Zrobiłam dwie pizzę, jedną z tuńczykiem a drugą z salami bo nie mogłam się zdecydować na co mam ochotę :D ostatecznie spróbowałam jednej i drugiej a teraz brzuch boli z przejedzenia hehehe

U mnie póki co żadnych skurczy przepowiadających nie ma, ostatnio też tak było, nawet na porodówce położna mówiła, że za słabe mam skurcze, może taki mój urok, w każdym razie ostatnio do samego porodu miałam szyjkę długą i zamknięta więc w szoku byłam jak zaczęłam rodzić 2 dni przed terminem [emoji23]

@89Katia z tą zmywarką to dolinka, już sobie nie wyobrażam bez niej życia...
 
Ja dołączam do inki jeśli chodzi o chłopców i dziewczynki. Chłopaki uwielbiają swoje mamy, mój kilka razy dziennie całuje mnie, przytula, mow i ze kocha itp. Jest przekochany i przeslodki. W starszym wieku to pewnie chec zaimponowania kolegom i przynalezenia do grupy powoduje takie zachowanie. Każda płeć ma swoje plusy i minusy.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha, widzę że i u nas odwieczna wojna płci :) myślę, że nie ma co generalizowac :) dzieci kopiuja zachowania rodziców i innych dorosłych, jeśli my nauczymy chłopców szacunku do kobiet, a dziewczynek wstrętu do plotek i zawisci do żadne płciowe cechy nie będą o tym decydować [emoji14]
@itucha nie poszalejemy tak bardzo niestety ;) A dajcie spokój, mamy gości cały czerwiec, połowę sierpnia i cały wrzesień. Miałam ostatnio jedna znajomą, która chciała przyjechać w drugiej połowie października :D powiedziałam, że mam termin na początek listopada, a ona "ale w ogóle mi to nie przeszkadza!" :D

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Czesc u mnie pada caly dzien odpoczywalam mam dziwne uczucie w okolicy pepka takie szczypanie ciagniecie miala tak ktoras z was?
 
U nas ściany białe.

Zmywarka umarła :( :( :( A ja chyba padnę razem z nią
Oj to ból podobno jak ktoś przyzwyczajony. Ale już tak całkiem? Żadna naprawa nie wchodzi w grę?
Nam z kolei telewizor się buntuje. Na razie tylko ostrzega ale myślę że to kwestia czasu. Niby dużo nie oglądam ale miło się na coś pogapić czasem.
 
reklama
Hahaha, widzę że i u nas odwieczna wojna płci :) myślę, że nie ma co generalizowac :) dzieci kopiuja zachowania rodziców i innych dorosłych, jeśli my nauczymy chłopców szacunku do kobiet, a dziewczynek wstrętu do plotek i zawisci do żadne płciowe cechy nie będą o tym decydować [emoji14]
@itucha nie poszalejemy tak bardzo niestety ;) A dajcie spokój, mamy gości cały czerwiec, połowę sierpnia i cały wrzesień. Miałam ostatnio jedna znajomą, która chciała przyjechać w drugiej połowie października :D powiedziałam, że mam termin na początek listopada, a ona "ale w ogóle mi to nie przeszkadza!" :D

p19uskjojbeqaxq5.png
Jej nie przeszkadza... no nieźle. Ludzie tylko o sobie myślą. To nie będziesz się nudziła przez okres wakacyjny.
 
Do góry