reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
cześć [emoji5]

u nas już 25 stopni ale ma być burza

moja Emilka jest z 24 września, ciekawe kiedy maleństwo sie urodzi ale napewno do terminu nie dotrwam [emoji5] troche dużo ubierania będzie na zima ale za to wiosna i lato to dzidzia będzie siedzieć tak jak @Annuss pisze

ja też czekam do usg połówkowego na potwierdzenie płci teraz jest siusiak ciekawe czy sie potwierdzi [emoji5]

co do malowania pokoju to aktualnie jesteśmy przed remontem , poszliśmy z córką do sklepu po farbe do jej pokoju mój wybór zielona trawka a Emilka na to że ona nie chce zielonego pokoju bo od zielonego ją głowa boli staneło na jasnym pudrowanym różu . Ale dla chłopaka zrobiłabym zieloną trawke albo niebieski [emoji5]

Emilki to łobuzy których wszędzie pełno ( znam dwie w tym samym wieku )

miłego dnia [emoji5]

Ja jako Emilka [emoji4] ... zawsze byłam samodzielna, odpowiedzialna i raczej spokojna. Zatem imię to tylko imię a pamiętajcie, ze temperament dziecko dziedziczy po rodzinie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Annuss mój synek ma trzy zielone ściany i jedną żółtą, jakby była dziewczynka to bym malowała tak samo więc nie czekałam poprzednio na płeć :D

@Kasiaagaa ja mam wizytę w piątek i liczę, że moja intuicja mnie nie zawiedzie i pokaże się dziewuszka ;)

@leonkaa ja przed pierwszą ciążą chciałam konkretny znak i wszystko sobie obmyśliłam (zresztą wtedy chciałam właśnie listopad [emoji14] ) a potem po poronieniu stwierdziłam, że nie ma to znaczenia i tak mi się trafił fajny maj.a teraz na pocieszkę wymarzony listopad [emoji23]

@estrelicia to się teraz wyżyjesz za ten miesiąc [emoji23] mnie listopad nie przeraża, najcześniej do Bożego Narodzenia jest w miarę fajna pogoda, przynajmniej w mojej lokalizacji a potem więcej się przesiedzi w domu w oczekiwaniu na wiosnę ;)

@LayDeeK eeee tam, chłopaki są fajne a dużo zależy od wychowania przez rodziców więc mamy na to wszystko wpływ :)

@Mycha07 to ja nawet nie rozumiem zakładania czapek przy +10, sama ich wtedy nie noszę więc po co one dziecku [emoji33]
 
@Annuss ja mam salon wlasnie szaro biały i dodatki mam miętowe , ale tez szarość pięknie wyglada z musztardowym kolorem , synek ma pokój niebiesko - zielony - w białe pasy i białe meble i tez takie polaczenie jest fajne
@89Katia tez Kam synka z lutego a teaz córa ( tak mówią ze to pewne ;)) z listopada ;)
U nas wszyscy beda z miesiąca na l bo ja lipiec a maz tez listopad ;)
Ale sie lenie u mamy;) wczoraj grill , sernik z truskawkami - mimo ze unikam nabiału i cukru stwierdziłam ze jeden kawałek mi nie zaszkodzi a małe sie potem tak wiercilo ;) chyba jej smakowało;) dzis tez leniuchowanie ;) a co tam musze to musze ;)
Miłego dnia wszystkim ;)
 
Cześć Kobietki !
Mimo pogody jestem w wyśmienitym humorze ... dziś wraca mój mąż także mamy 2 tygodnie dla siebie. ;) Szykowanie jak przed pierwszą randką. ^^
Jesteście szczęściary, ze macie facetów na co dzień obok.
A to nasz alkohol na dzisiejszy wieczór (i mój zmoknięty pieseł)Zobacz załącznik 809212

Tez mam Maltanka .... słodziaki [emoji7]Moj dziś przyszedł z dworu z mordka i łapami calami w błocie [emoji33] ... Eh nie wiem czego i gdzie szukał. No i do mycia gościu a dwa dni temu był kąpany. A Ty masz suczkę czy psa ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Annuss ja mam salon wlasnie szaro biały i dodatki mam miętowe , ale tez szarość pięknie wyglada z musztardowym kolorem , synek ma pokój niebiesko - zielony - w białe pasy i białe meble i tez takie polaczenie jest fajne
@89Katia tez Kam synka z lutego a teaz córa ( tak mówią ze to pewne ;)) z listopada ;)
U nas wszyscy beda z miesiąca na l bo ja lipiec a maz tez listopad ;)
Ale sie lenie u mamy;) wczoraj grill , sernik z truskawkami - mimo ze unikam nabiału i cukru stwierdziłam ze jeden kawałek mi nie zaszkodzi a małe sie potem tak wiercilo ;) chyba jej smakowało;) dzis tez leniuchowanie ;) a co tam musze to musze ;)
Miłego dnia wszystkim ;)

Ja mam biało szara sypialnie z miętowymi dodatkami.
A teraz chciałabym królewnie zrobić biało szary pokoik z miętowo różowymi (akcenty brudnego różu) dodatkami ale nie mogę jeszcze do końca znaleźć inspiracji ...
Jest kilka super stron gdzie można fajne rzeczy zamówić jak: tinystar, lulajka, Zuzu design itp. Zatem jak tylko płeć się potwierdzi zacznę coś kompletować [emoji4]
A Ty masz jakieś ulubione sklepy/strony online ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak się wprowdzałam do nowej chaty 3,5 roku temu to biało-szare kolory były nowością, mam piękne białe panele, których szukałam bardzo długo bo nigdzie nie można było ich znaleźć a teraz każde mieszkanie wygląda to tak samo więc u synka co prawda są białe meble bo tak mam umeblowaną całą chatę ale szarych czy miętowych dodatków nie robię bo już mi się to mocno opatrzyło ;)
 
@itucha, ale ci chłopcy wbrew pozorom pochodzą z dobrych rodzin. Dlatego tym bardziej nie rozumiem takiego ich zachowania.
Czy u was też tak wieje? U mnie 28 stopni ale wiatr okropny.
Kolejne pytanie... Czy wy też tak się pocicie? Ja pomimo używania antyperspirantu, to czuje się ciągle mokra..
 
No ja nie czerwcowa :) ktoś z kwietnia???



w57v3e3kzxelqjhu.png


Ja z 17 kwietnia,a Ty?:-) :)
 
reklama
@itucha, ale ci chłopcy wbrew pozorom pochodzą z dobrych rodzin. Dlatego tym bardziej nie rozumiem takiego ich zachowania.
Czy u was też tak wieje? U mnie 28 stopni ale wiatr okropny.
Kolejne pytanie... Czy wy też tak się pocicie? Ja pomimo używania antyperspirantu, to czuje się ciągle mokra..
Hormony i uroki ciąży ... ja ostatnio kupiłam 3 antyperspiranty w odstępach kilkudniowych bo nic nie działa :)
 
Do góry