reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Cześć Wam. :) Kolejny ładny dzień, aż się żyć chce. Ze mnie taki śpioch, że dopiero się z łóżka podnosze, ale zawsze byłam nocnym markiem. [emoji14] Skończy się spanie do późna, jak się dzidziuś pojawi. Muszę zrobić sobie śniadanie, kawę (a raczej mleko z kawą) i uciekam na taras, trzeba wykorzystać Słońce.

Dzień doberek w taki piękny dzień!
Wczoraj nie miałam chwili, żeby usiąść, dziś siedzę w pracy, więc czasu będzie spooro :D
@hugins gratulacje synka, też mi się podoba imię Igorek :)
@estrelicia gratuluje i zazdroszczę ruchów małej ! Mam nadzieję, że i mnie niedługo da znać o swoim istnieniu.

Powiem Wam dziewczyny, że też ostatnio mam taki sobie humor, przydałby mi się ten detektor, a z drugiej strony pewnie zaraz zacznę czuć ruchy i trochę za późno się do tego zebrałam. Dziś w nocy znowu miałam kłujące bóle jakby w macicy, prócz tego w ogóle nie czuję się jakbym była w ciąży.

No i właśnie mnie wzięło na obmyślanie wakacje - chciałabym w tym roku odwiedzić nasze polskie morze, kupę lat tam nie byłam a w ciąży dalej nie chcę się ruszać.. ale zupełnie nie mam pomysłu w które miejsce i gdzie szukać noclegów :D :D :D
Mam podobnie, bo oprócz tego, że czasem coś mnie zakłuje i brzuch trochę urósł, brak mi innych objawów. Staram się nie panikować, chociaż taki detektor by się przydał. Liczę jednak, że już niedługo zaczną się ruchy i będę spokojna.
Co do wakacji, to też uwielbiam polskie morze. [emoji3] Zawsze jeździmy do Niechorza, bo uwielbiamy to miejsce i mają tam najlepszą knajpke z rybką. Tylko sprawdzałam noclegi i może być problem z miejscem w tym roku.


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję to bardzo miłe że u mnie myślałaś. :) Ja tez mam taka nadzieję, trochę się stresuje czy da radę.

Nie, po prostu jest zmienna jak pogoda, raz ma super humor, a drugi raz nie i o wszystko się czepia. Ostatnio do tego stopnia że dała mi do zrozumienia że wszystko jest przeze mnie źle i psuje jej renomę.
A ostatnio jeszcze trafiłam na jej klientke która od wejścia na mnie krzyczała że ona chce mieć zabieg u szefowej, u nikogo innego i była bardzo niezadowolona kiedy wyjaśnialam że szefowa już nie pracuje w branży i niestety ale nie da rady. Z wielką że tak brzydko powiem łaską położyła się na łóżko kosmetyczne, czerwona ze złości i caly czas wzdychala podczas zabiegu. A poźniej oczywiwcie zadzwoniła do szefowej i zjechała mnie z góry na dół bo jakże inaczej skoro od wejścia była niezadowolona. Takze ja juz mam serdecznie dość.
Co za ludzie :wściekła/y: Karolka nie ma co się zastanawiać, koniecznie na zwolnienie.
 
Co do morza, to my w tym roku Ustka. Uwielbiam Ustke. Jakby któraś potrzebowała jakiś nocleg, to pisać priv. Mam znajomego w Ustce, co zajmuje się załatwianiem kwater.
My wynajęliśmy mieszkanko dwupokojowe z kuchnią.
Jedziemy już 21 czerwca.
Dziś piękna pogoda, a ja gnije w łóżku bo gardło nie odpuszcza. Jeszcze zrobiła mi się potworna afta, która boli cholernie.
 
Witam się w słoneczną niedzielę :)

My z Mężem dopiero wstajemy i mój kochamy robi jak co niedzielę jajeczniczke :)

Później wybieramy się na Stare Miasto :)

Hugins gratuluję synka! Piękna pogodę trafiłaś w Polsce na urlop :)

Katia co do sukienki to góra nie prześwituje. Choć ramionczka od biustonosza widać więc ja po prostu je odpinam. Natomiast dół trochę prześwituje. Noszę do tej sukienki bezszwowe cieliste majtki pełne albo stringi i dla mnie jest ok. Nie ma co się przejmować ;)

LayDeek szybkiego powrotu do zdrowia!

Wszystkim życzę miłego dnia :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Emsi, Katia, ja z wami z tymi wizytami, bo mam 21.06 :D
@Karolka2106 ale masz gburów tych klientów. Jak nie ten facet z piętą to teraz ta babka :O Ja nie rozumiem tych ludzi. Idzie się odprężyć, upiększyć i tylko patrzy jak popsuć komuś innemu nastrój.

Dużo jest fajnych miejsc nad morzem i w tym mam problem :D Ja bym chciała takie miejsce, żeby było w miarę blisko jakichś obiektów wartych zwiedzenia, bo nie przepadam za leżeniem plackiem na plaży.

Jeśli chodzi o noclegi, znajomi jeżdżą do Władysławowa w ciemno i zawsze znajdują jakiś fajny nocleg w dobrych pieniądzach, ja chyba wolałabym mieć coś zarezerwowane jednak :D
Dzięki @LayDeeK, jakbyśmy się zdecydowali na Ustkę, będę uderzać do Ciebie :)
Co do gardła to nie mam pojęcia co może pomóc, ja bym jadła czosnek, ale go uwielbiam i do wszystkiego mogę dać :D
 
Hej dziewczyny :) piękny dzień we Wrocławiu.. Sporo słoneczka :) u mnie właśnie gra chilloutowa muzyka, z racji tego że mieszkam sama nikomu nie przeszkadza - chyba wkręcam się już w klimat Malty :) a obecnie szykuje się na bóstwo, dostałam zaproszenie na obiad do rodziców mojego :) więc czas się ogarnąć. [emoji15] z humorem u mnie też dobrze, jakoś nie wiem ale jestem dziwnie spokojna, byle to nie była cisza przed burzą.. Miłego słonecznego dnia :) [emoji295]

3jgx3e3k1k5zu4cv.png
 
Dzień dobry :)
Ale piękna pogoda :)

Ja też mam czasem takie czarne myśli czy obu wszystko w porządku. My mamy wyznaczone połowkowe na 26 czerwca. Będzie to 20t+6. Ale Mąż sam mi mówi byśmy teraz zrobili jakieś kontrolne usg wiec ja się opierać nie będę i mam nadzieje ze uda mi się coś umówić w tym tygodniu :) obyśmy zobaczyli fikajacego maluszka. Ja tez się już pierwszych ruchów doczekać nie mogę. Czasem czuje jakieś bulgotki, ale nie jestem pewna czy to to. Brzuch wg mnie cały miękki. Zobaczymy, ale pocieszam się tym że skoro brzuszek rośnie to musi być dobrze. Zresztą przecież to już 17 tydzień.

Wczoraj byliśmy u mojej Mamy a dzisiaj jedziemy do drugiej. A później na ślub koleżanki :)



Miłego dnia dziewczęta :)
1495871033-aaaaaa.jpeg


3jgx43r8ceekwbv1.png
Super sukieneczka

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pingwinek ja stosuje na twarz organiczny 100% olejek araganowy, sprowadzany z Morocco :) sprawdza sie przy bardzo suchej skorze. Kosztuje 50zl za 50ml a starcza na bardzo dlugo, bo jest bardzo wydajny. Mozna nim smarowac cale cialo, wlosy itd. Dobry tez jest olej kokosowy, ale tez organiczny bez gmo I innych syfow :)

Karolka wspolczuje stresow, idz do lekarza I powiedz ze masz depresje przez prace I musisz odpoczac bo sie wykonczysz! Musi dac zwolnienie.

Kaska spokojnie jedna wizyta na miesiac to I tak czesto! Nie ma sie co stresowac, mysle, ze wiecej bedziesz miala wizyt pod koniec ciazy. Mi brzuch tez sie zatrzymal I waga tez stoi w miejscu. Ruchow mozesz spodziewac sie pozniej, kolo 20 tyg wiec masz jeszcze czas!
 
reklama
Do góry