reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny, a propos cery, jakie kremy nawilżające stosujecie? Mam cerę bardzo wysuszoną, bo ostatnie dwa miesiące były pod znakiem wymiotów, które teraz zaczynają powoli (ale naprawdę powoli) ustępować - nie wymiotuję już po wszystkim, tylko tak 2-3 razy dziennie, co uważam za sukces :D ). Ja mam w ciąży bzika na punkcie niestosowania chemii, nie farbuję włosów (na szczęście pomimo wieku prawie nie mam siwych, więc daję sobie radę, a te 9 miesięcy szybko mija w stosunku do reszty życia :D ), nie maluję paznokci, czytam etykiety... Może któraś ma sprawdzony krem z dobrym składem? U Sroki nic konkretnego nie wyczytałam, tylko składniki czego nie wolno, dlatego liczę na Was z konkretnym produktem :)
 
reklama
Hej wszystkim w tę słoneczną niedzielę. ;)
Ja dzisiaj jakoś nie w humoru, stresuje się czy z dzieciaczkami wszystko w porządku. Taki wewnętrzny niepokój mnie dopadł. A USG mam dopiero 12.06 oszaleje do tego czasu :(
Kasia też mam wtedy wizytę tzn. 13.I tak jak ty ciągle się zastanawiam czy z maleństwem wszystko dobrze. Korzystajmy z pięknej pogody i relaksujmy się. Dzieci wolą jak mama jest spokojna :)
 
Hej. Ja ostatnio się nie odzywalam bo mam straszne stresy w pracy, szefowa ostatnio tak mi nagadała że już mam serdecznie dość. Nie wiem czy wyzywa sie na mnie bo jestem w ciazy, czy sama ma stresy w pracy, ale juz w piatek przebrała się miarka i
jutro idę do lekarza walczyć o zwolnienie.
Cały czas myślę i dochodzę do wniosku że to wszystko nie jest warte mojego i Maluszka zdrowia.
Nie wiem na ile lekarz mi wystawi zwolnienie, chciałabym na całą ciąże, ale tutaj w de ponoć to nie jest takie łatwe. :/ Zobaczymy. Życzę wszystkim miłej niedzieli. :*
 
Hej wszystkim w tę słoneczną niedzielę. ;)
Ja dzisiaj jakoś nie w humoru, stresuje się czy z dzieciaczkami wszystko w porządku. Taki wewnętrzny niepokój mnie dopadł. A USG mam dopiero 12.06 oszaleje do tego czasu :(
Kasiu a Ty z racji ciąży bliźniaczej nie powinnaś mieć wizyt z większa częstotliwością? Kiedy miałaś ostatnia?

Dziewczyny, a propos cery, jakie kremy nawilżające stosujecie? Mam cerę bardzo wysuszoną, bo ostatnie dwa miesiące były pod znakiem wymiotów, które teraz zaczynają powoli (ale naprawdę powoli) ustępować - nie wymiotuję już po wszystkim, tylko tak 2-3 razy dziennie, co uważam za sukces :D ). Ja mam w ciąży bzika na punkcie niestosowania chemii, nie farbuję włosów (na szczęście pomimo wieku prawie nie mam siwych, więc daję sobie radę, a te 9 miesięcy szybko mija w stosunku do reszty życia :D ), nie maluję paznokci, czytam etykiety... Może któraś ma sprawdzony krem z dobrym składem? U Sroki nic konkretnego nie wyczytałam, tylko składniki czego nie wolno, dlatego liczę na Was z konkretnym produktem :)
Tutaj za bardzo nie pomoge, bo nie znam się na kosmetykach. Stosuje jakiś krem z Bielendy. W ogóle bardzo lubię ich markę.

Hej. Ja ostatnio się nie odzywalam bo mam straszne stresy w pracy, szefowa ostatnio tak mi nagadała że już mam serdecznie dość. Nie wiem czy wyzywa sie na mnie bo jestem w ciazy, czy sama ma stresy w pracy, ale juz w piatek przebrała się miarka i
jutro idę do lekarza walczyć o zwolnienie.
Cały czas myślę i dochodzę do wniosku że to wszystko nie jest warte mojego i Maluszka zdrowia.
Nie wiem na ile lekarz mi wystawi zwolnienie, chciałabym na całą ciąże, ale tutaj w de ponoć to nie jest takie łatwe. :/ Zobaczymy. Życzę wszystkim miłej niedzieli. :*
Cześć Kochana! Właśnie zastanawiałam się co u Ciebie. Na pewno ostatnia rzecz jakiej teraz potrzebujecie to stres. Trzymam kciuki, aby lekarz dał zwolnienie takie jakiego potrzebujesz.

Ja godzinę stałam w kuchni [emoji15] nie wiem kiedy to zleciało. Ale ugotowałam pulpety, posprzątałam i pozmywalam. Teraz trochę boli mnie brzuch i rwą sie odezwała.... teraz kawka i relaks



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Kasiu a Ty z racji ciąży bliźniaczej nie powinnaś mieć wizyt z większa częstotliwością? Kiedy miałaś ostatnia?


Powinnam. Ostatnia miałam 17 maja. A następna mam dopiero 12.06. właśnie dlatego stąd ten mój niepokój czy wszystko ok. Tym bardziej że na początku przytyłam 6 kg i taka waga mi się utrzymuje. A brzuszek wydaje mi się że się zatrzymał w miejscu ;( Ruchów też jeszcze nie czuję ale możliwe że za szybko bo to dopiero 17 tc
 
Witam się niedzielne!
W planach mieliśmy wycieczkę, ale moje młodsze dziecię jest kontuzjowane. Wczoraj poszedł z kolegą i jego mamą na spacer i spadł z drabinek. Szok po prostu, niedawno przeboje z ręką, a teraz bolą go plecy. Mam nadzieję że wszystko ok z kręgosłupem.

Hej dziewczyny ! Ja akurat na urlopie w Polsce wiec nie mam czasu teraz za bardzo pisac.
Super pogoda no i w koncu czas mozna z rodzinka spedzic
emoji4.png

Przyjechalismy autem- 27 h- nigdy wiecej w ciazy.. Na szczescie wracamy samolotem
emoji2.png

No i najwazniejsze! Bylismy u polskiego ginekologa na usg i bedzie chlopiec
emoji7.png
emoji7.png
caly czas czulam, ze to dziewczynka a tu taka niespodzianka- bedzie Igorek
emoji1.png


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Serdecznie gratuluję syneczka :) Podziwiam za taką podróż. Cieszcie się rodzinką i miło spędzanie czas!

Hej. Ja ostatnio się nie odzywalam bo mam straszne stresy w pracy, szefowa ostatnio tak mi nagadała że już mam serdecznie dość. Nie wiem czy wyzywa sie na mnie bo jestem w ciazy, czy sama ma stresy w pracy, ale juz w piatek przebrała się miarka i
jutro idę do lekarza walczyć o zwolnienie.
Cały czas myślę i dochodzę do wniosku że to wszystko nie jest warte mojego i Maluszka zdrowia.
Nie wiem na ile lekarz mi wystawi zwolnienie, chciałabym na całą ciąże, ale tutaj w de ponoć to nie jest takie łatwe. :/ Zobaczymy. Życzę wszystkim miłej niedzieli. :*
Oj biedna jesteś. Ale to chyba nie wyżywa się na Tobie po tamtej akcji z klientem? Koniecznie idź po zwolnienie. Powiedz że masz stresy w pracy. A charakter Twojej pracy to nie jest już wskazanie do zwolnienia? U nas to nie ma problemu. Ja nie chciałam a od razu dostałam.
 

A nie ma możliwości, aby przyspieszyć wizytę?


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do góry