reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Witajcie;-) wszystko nadrabiam na biezaco:-)
Wczoraj mielismy piekna pogode i wykorzystalismy ja na maksa wieczorem ogladalismy gale ksw i dopatrzylam do konca czyli do 1 w nocy;-) moj maluch chyba ogladal z nami bo caly czas sie wiercil;-) dzisiaj znowu ruszamy na podboj swiata bo piekna pogoda;-) szybki obiad i lecimy w plener. Dla dziewczyn ze slaska dzisiaj w WPKIW pod kapeluszem bedzie impreza dla dzieciaczkow z kinder joy;-)

Niestety jutro od rana zalatwianie bo cos moj kochany pracodawca pochrzanil i nie dowiozl l-4 do zusu;-/ pozniej dentysta:-/ i na 17 mamy festyn w przedszkolu na dzien mamy dziecka i taty;-)
Caluje goraco i zycze pieknej niedzieli
 
Dzień doberek w taki piękny dzień!
Wczoraj nie miałam chwili, żeby usiąść, dziś siedzę w pracy, więc czasu będzie spooro :D
@hugins gratulacje synka, też mi się podoba imię Igorek :)
@estrelicia gratuluje i zazdroszczę ruchów małej ! Mam nadzieję, że i mnie niedługo da znać o swoim istnieniu.

Powiem Wam dziewczyny, że też ostatnio mam taki sobie humor, przydałby mi się ten detektor, a z drugiej strony pewnie zaraz zacznę czuć ruchy i trochę za późno się do tego zebrałam. Dziś w nocy znowu miałam kłujące bóle jakby w macicy, prócz tego w ogóle nie czuję się jakbym była w ciąży.

No i właśnie mnie wzięło na obmyślanie wakacje - chciałabym w tym roku odwiedzić nasze polskie morze, kupę lat tam nie byłam a w ciąży dalej nie chcę się ruszać.. ale zupełnie nie mam pomysłu w które miejsce i gdzie szukać noclegów :D :D :D
 
Dzień doberek w taki piękny dzień!
Wczoraj nie miałam chwili, żeby usiąść, dziś siedzę w pracy, więc czasu będzie spooro :D
@hugins gratulacje synka, też mi się podoba imię Igorek :)
@estrelicia gratuluje i zazdroszczę ruchów małej ! Mam nadzieję, że i mnie niedługo da znać o swoim istnieniu.

Powiem Wam dziewczyny, że też ostatnio mam taki sobie humor, przydałby mi się ten detektor, a z drugiej strony pewnie zaraz zacznę czuć ruchy i trochę za późno się do tego zebrałam. Dziś w nocy znowu miałam kłujące bóle jakby w macicy, prócz tego w ogóle nie czuję się jakbym była w ciąży.

No i właśnie mnie wzięło na obmyślanie wakacje - chciałabym w tym roku odwiedzić nasze polskie morze, kupę lat tam nie byłam a w ciąży dalej nie chcę się ruszać.. ale zupełnie nie mam pomysłu w które miejsce i gdzie szukać noclegów :D :D :D

Morze [emoji173]️ my jeździmy co roku ;) ja kocham Darlowko :) a w tym toku będziemy 8km od Darlowka to znaczy w Dabkach. Tam jeszcze nie byliśmy.
A za rok z maluchem można jechać do Dzwirzyna :) świetna miejscowość dla rodzin z małymi dziećmi. Cudowna infrastruktura - proste chodniki, podjazdy pod plaże. Cicho i spokojnie :) Nic tylko spacerować :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Hej. Ja ostatnio się nie odzywalam bo mam straszne stresy w pracy, szefowa ostatnio tak mi nagadała że już mam serdecznie dość. Nie wiem czy wyzywa sie na mnie bo jestem w ciazy, czy sama ma stresy w pracy, ale juz w piatek przebrała się miarka i
jutro idę do lekarza walczyć o zwolnienie.
Cały czas myślę i dochodzę do wniosku że to wszystko nie jest warte mojego i Maluszka zdrowia.
Nie wiem na ile lekarz mi wystawi zwolnienie, chciałabym na całą ciąże, ale tutaj w de ponoć to nie jest takie łatwe. :/ Zobaczymy. Życzę wszystkim miłej niedzieli. :*
Masakra.... mi od początku sama zaproponowała zwolnienie ze nie ma co się przemeczac....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Morze [emoji173]️ my jeździmy co roku ;) ja kocham Darlowko :) a w tym toku będziemy 8km od Darlowka to znaczy w Dabkach. Tam jeszcze nie byliśmy.
A za rok z maluchem można jechać do Dzwirzyna :) świetna miejscowość dla rodzin z małymi dziećmi. Cudowna infrastruktura - proste chodniki, podjazdy pod plaże. Cicho i spokojnie :) Nic tylko spacerować :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Katia ja też jestem zakochana w Darłówku :) magiczne miejsce.... Ale w tym roku chyba w ogóle odpuscimy sobie wakacje...

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej, nie zaglądałam kilka dni i wygląda na to że mam ponad 60 stron do nadrobienia, nie wiem czy kiedykolwiek to ogarnę...
My już po weselu, muszę się wam pochwalić że bardzo dobrze się czułam, nawet potanczylismy itd. także zaliczone zdecydowanie na plus!
I z dobrych wiadomości to tyle... W czwartek moje dziecko dostało lekkiej gorączki, po południu odkryłam że pojawiają jej się na ciele krostki, a wieczorem już w sumie nie miałam wątpliwości że to ospa :szok:
Także kiła ciężkich dni i nocy za nami, mam nadzieję że już teraz po woli będzie coraz lepiej... Jak byliśmy u lekarza okazało się że znowu epidemia ospy w przedszkolu. Na szczęście ja chorowałam jako dziecko także z tego co udało mi się ustalić, ja i maluszek jesteśmy bezpieczni.
 
reklama
Kasiu a Ty z racji ciąży bliźniaczej nie powinnaś mieć wizyt z większa częstotliwością? Kiedy miałaś ostatnia?


Tutaj za bardzo nie pomoge, bo nie znam się na kosmetykach. Stosuje jakiś krem z Bielendy. W ogóle bardzo lubię ich markę.


Cześć Kochana! Właśnie zastanawiałam się co u Ciebie. Na pewno ostatnia rzecz jakiej teraz potrzebujecie to stres. Trzymam kciuki, aby lekarz dał zwolnienie takie jakiego potrzebujesz.

Ja godzinę stałam w kuchni [emoji15] nie wiem kiedy to zleciało. Ale ugotowałam pulpety, posprzątałam i pozmywalam. Teraz trochę boli mnie brzuch i rwą sie odezwała.... teraz kawka i relaks



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Dziękuję to bardzo miłe że u mnie myślałaś. :) Ja tez mam taka nadzieję, trochę się stresuje czy da radę.
Witam się niedzielne!
W planach mieliśmy wycieczkę, ale moje młodsze dziecię jest kontuzjowane. Wczoraj poszedł z kolegą i jego mamą na spacer i spadł z drabinek. Szok po prostu, niedawno przeboje z ręką, a teraz bolą go plecy. Mam nadzieję że wszystko ok z kręgosłupem.


Serdecznie gratuluję syneczka :) Podziwiam za taką podróż. Cieszcie się rodzinką i miło spędzanie czas!


Oj biedna jesteś. Ale to chyba nie wyżywa się na Tobie po tamtej akcji z klientem? Koniecznie idź po zwolnienie. Powiedz że masz stresy w pracy. A charakter Twojej pracy to nie jest już wskazanie do zwolnienia? U nas to nie ma problemu. Ja nie chciałam a od razu dostałam.
Nie, po prostu jest zmienna jak pogoda, raz ma super humor, a drugi raz nie i o wszystko się czepia. Ostatnio do tego stopnia że dała mi do zrozumienia że wszystko jest przeze mnie źle i psuje jej renomę.
A ostatnio jeszcze trafiłam na jej klientke która od wejścia na mnie krzyczała że ona chce mieć zabieg u szefowej, u nikogo innego i była bardzo niezadowolona kiedy wyjaśnialam że szefowa już nie pracuje w branży i niestety ale nie da rady. Z wielką że tak brzydko powiem łaską położyła się na łóżko kosmetyczne, czerwona ze złości i caly czas wzdychala podczas zabiegu. A poźniej oczywiwcie zadzwoniła do szefowej i zjechała mnie z góry na dół bo jakże inaczej skoro od wejścia była niezadowolona. Takze ja juz mam serdecznie dość.
 
Do góry