reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej dziewczyny :) piękny dzień we Wrocławiu.. Sporo słoneczka :) u mnie właśnie gra chilloutowa muzyka, z racji tego że mieszkam sama nikomu nie przeszkadza - chyba wkręcam się już w klimat Malty :) a obecnie szykuje się na bóstwo, dostałam zaproszenie na obiad do rodziców mojego :) więc czas się ogarnąć. [emoji15] z humorem u mnie też dobrze, jakoś nie wiem ale jestem dziwnie spokojna, byle to nie była cisza przed burzą.. Miłego słonecznego dnia :) [emoji295]

3jgx3e3k1k5zu4cv.png
Super czytać tyle pozytywnej energii :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Dzień dobry gwiazdeczki!
Nie stresujcie się dzisiaj, za ładny dzień :) u mnie w końcu lepiej przespana noc, wstawalam tylko 4 razy [emoji14] dzisiaj u nas 30 stopni, więc prosto po kościele idę do kawiarenki nad brzegiem morza i będę się raczyc zimnym świeżym sokiem pomarańczowym :) Chociaz marzy mi się mohito, albo somersby ;) jeszcze tylko 8 dni i mój mezulek wraca! A potem jeszcze tydzień i jedziemy na wakacje <3
@Marika92 tak trzymaj, nie dawaj się złemu samopoczuciu!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Hej. Ja ostatnio się nie odzywalam bo mam straszne stresy w pracy, szefowa ostatnio tak mi nagadała że już mam serdecznie dość. Nie wiem czy wyzywa sie na mnie bo jestem w ciazy, czy sama ma stresy w pracy, ale juz w piatek przebrała się miarka i
jutro idę do lekarza walczyć o zwolnienie.
Cały czas myślę i dochodzę do wniosku że to wszystko nie jest warte mojego i Maluszka zdrowia.
Nie wiem na ile lekarz mi wystawi zwolnienie, chciałabym na całą ciąże, ale tutaj w de ponoć to nie jest takie łatwe. :/ Zobaczymy. Życzę wszystkim miłej niedzieli. :*
Hej Karolka i bardzo dobrze ze idziesz... stres w pracy nie ma na nikogo z Was dobrego wpływu. U nas lekarz daje mi l4 do kolejnej wizyty i potem wypisuje kolejne i powiem szczerze nawet nie pyta czy chce. Zresztą zawsze mozesz ponarzekać ze charakter w pracy w ciazy jest dla Ciebie uciążliwy i nie dajesz rady wysiedziec np.tyle godzin. Trzymam kciuki za załatwianie sprawy. Ja bylam pewna ze sierpien czy wrzesien będę tyrac ale sprawy sie skomplikowały...i coz... niezmiernie sie ciesze ze moge odpoczac i zajac sie soba i rodziną... zawsze marzyłam o wolnych wakacjach. Tobie tez takiego czasu zycze [emoji4]
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, Kochane jesteście.
Będę musiała trochę pokoloryzować bo z tego co czytałam tutaj niezbyt chętnie dają zwolnienia, trzeba mieć naprawdę dobre powody. :(
Mam nadzieję że nie będzie problemów, jak sobie pomyślę o tym że lekarz może powiedzieć nie to mi słabo na myśl że będę musiała wrócić do pracy i przeżywać kolejne stresy. Szczerze mówiąc już mi nawet nie zależy by tam po ciąży wrócić, znajdę coś innego.

Co do Morza ja nigdy nie słyszałam o Darłówku, może kiedyś się wybierzemy choć trochę mnie odstrasza temperatura wody nad naszym Morzem. :laugh2: Niedługo planujemy pojechać gdzieś w góry trochę odpocząć.
 
A tak w ogole to niestety lekarz radzil mi unikac dalekich wyjazdow... moj maz sie śmiał ze w sumie mam lekarza zapytać gdzie jedzie i kiedy to pojedziemy razem hehe...
Ale dla mojego bezpiecznego wypoczynku mezu zakupil....

1495966330-aaaaaa.jpeg


...spory parasol na taras a jak będzie cieplej rozkladamy basen też nie mały i beda wczasy u nas na wsi [emoji6]
W sumie tęsknie za morzem... ja uwielbiam Świnoujście... ale niestety jedziemy średnio 10h więc chyba zbyt męczące dla mnie.

Wczoraj bylam u przyszlej bratowej na babskiej posiadowie ... przygotowała mnóstwo pysznych zakasek fit... maluch był chyba wniebowziety bo cały czas fikał.
 
Gdzieś tam czytałam, ze w ciąży niewskazane są serniki na zimno... Ale nie wiem dlaczego i czy to nie jakiś mit.
Tak wiec ja go zmodyfikowalam i jest masa z bitwj smietany i serkow plus zelatyna
My slub koscielny zaczelismy przygotowywac na 2 tyg przed ;) wlacznie z sukienka ;)

Lornetka to zmienia wszystko :) ja z takim cisnieniem trafilam do szpitala ;)
Uuu to jak wyscie to zrobili?wesela nie bylo?
Hej,
Dzisiaj od rana taka przybita chodzę, że nawet A. zauważył. Rano weszłam na fb i okazało się, że osoba którą dużo z Was zna ma problemy, a po południu przyszła najgorsza z możliwych wiadomości :-( :(

Witam wszystkie nowe mamusie ;-) ;)

LaydyDeek na ból gardła ArgentinT i gratuluję wyniku egzaminu :tak:

Widzę, że 7 lipca wysyp USG połówkowych ;-) ;)

Idę umyć się i chyba pójdę spać, bo w nocy budzę się co chwilę, a o 7 wstaje Alanek, wiec mam deficyt snu ;-) ;)

Dobrej nocy :tak:
A kto to?
Po co pisac takie cos na forum ja sie nie wyjasnia o co chodzi.i tylko atmoswera sie zagrzeszcza
Hej dziewczyny ! Ja akurat na urlopie w Polsce wiec nie mam czasu teraz za bardzo pisac.
Super pogoda no i w koncu czas mozna z rodzinka spedzic [emoji4]
Przyjechalismy autem- 27 h- nigdy wiecej w ciazy.. Na szczescie wracamy samolotem [emoji2]
No i najwazniejsze! Bylismy u polskiego ginekologa na usg i bedzie chlopiec [emoji7] [emoji7] caly czas czulam, ze to dziewczynka a tu taka niespodzianka- bedzie Igorek [emoji1]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje Synka;)

Dobry;)

Taka piekna pogoda wiec jedziemy poza miasto;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@lena_89 chodzi o mameginekolog? Straszne...

@Karolka2106 jak masz się stresować to nie ma sensu :/ a z L4 mam nadzieję, że nie będzie problemu :)

@hugins gratuluję synka, czasami z tymi naszymi przeczuciami też jest różnie ;)

Jeżeli chodzi o polskie morze to u mnie króluje Świnoujście, Mielno i Ustronie Morskie :)

U mnie też dziś 30 stopni, laba na całego [emoji23]
 
reklama
Do góry