reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witam mamusie :)cały czas czytam :)witam teżnowe mamusie fajnie że napisałyście i że z waszymi dzidziami wszytsko ok:)ja też mam nie raz obawy jak mniej się rusza czy wsyztsko jest ok i czekam z odliczaniem na pierwsze kopniaki a tu jeszcze z miesiac pewnie :)i na połowkowe ciagle mysle kto tam u mnie sobie zamieszkal:)dziewczyny macie już na mysli jaki wózek chcecie zakupić co wam wpadlo w oko:)?
 
reklama
Biopsja kosmówki, coś ala amnio ale można robić szybciej między 11 a 14 tyg już.. Także teraz zostało czekanie. Jestem w miarę spokojna bo dla dziecka zrobiłam wszytko co mogłam

3jgx3e3krts3qj3r.png
Trzymaj się silna Dziewczynko. Wierzę że będzie dobrze.
 
Cześć Mamusie!
... wszystkiego wspaniałego w dniu naszego święta!
Byłam z Wami na początku ale przestałam się odzywać gdy dowiedziałam się, że moja dzidzia ma przezierność karkową trochę większą niż powinna. Na szczęście wczoraj przyszły wyniki testu Nifty... będę miała zdrową dziewczynkę. Nikomu nie życzę tego co przeżywałam przez ostatni tydzień.
Dołączam ponownie! :)
Przesyłam pozytywną energię, która dziś mnie wręcz rozpiera i pochwalę się prezentem, który sprawiłam sobie na dzień mamy... o: Zobacz załącznik 808132
Super ze badania wyszly dobrze gratuluje corci;)

Kwiaty posadzone;) powinnam posprzatac kuchnie a tak mi sie niechce...


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam mamusie :)cały czas czytam :)witam teżnowe mamusie fajnie że napisałyście i że z waszymi dzidziami wszytsko ok:)ja też mam nie raz obawy jak mniej się rusza czy wsyztsko jest ok i czekam z odliczaniem na pierwsze kopniaki a tu jeszcze z miesiac pewnie :)i na połowkowe ciagle mysle kto tam u mnie sobie zamieszkal:)dziewczyny macie już na mysli jaki wózek chcecie zakupić co wam wpadlo w oko:)?
my chyba zdecydujemy się na Quinny Moodd 3w1 ;)
 
Witam nowa mamusie :) bedzie dobrze, mysl pozytywnie :)

Patka super wiesci! :) gratulacje coreczki. Ubranka przesliczne :)

Majeczka bywalo tak, ze zastanawialam sie czy jestem w ciazy? Zwlaszcza jak przez kilka dni brzuch mi cofnelo, ale zawsze mysle, ze musi byc dobrze :)

Ja juz prawie codziennie czuje maluszka, zwlaszcza wieczorem jak sie poloze na plecy, wtedy zaczynaja sie tance w brzuchu ;)

Izabella a skad jestes bo nie pamietam? U mnie w ogole nie mowia, nawet na liscie ze szpitala pisza, ze usg ma za zadanie ocene stanu maluszka a nie ustalanie plci I zeby nie pytac... bywaly przypadki, ze ciaze byly usuwane bo plec nie taka... zwlaszcza w religiach, fdzie pierwszy musi urodzic sie syn... Mam nadzieje jednak, ze cos sie dowiem. Z synem mi powiedzieli ale to byl 33 tydzien.

Nikuss gratulacje :) a urodzi sie kiedy bedzie chcialo sie urodzic hehe ;)
Szalony dzien mialas. U mnie zazwyczaj taka pogon I latanina na codzien :)

Dziewczyny, te ktore wysypalo na twarzy, wysyfilo :D jaka macie plec? Ja ciagle tylko moge snuc domysly, co we mnie siedzi, ogladam ubranka a ciagle nie moge nic kupic :( Czuje, ze dziewczynka ale w poprzednich ciazach bylo ba odwrot, myslalam, ze chlopak a byla dziewczynka, I pozniej na odwrot to samo z synem... wiec jak mysle, ze dziewczynka to moze chlopak?? Hehe

Planuje syna wyslac juz w poniedzialek do szkoly :) Wczoraj poszedl prywatnie do fizjo bo ponad tydzien czekalismy na telefonn ze szpitala kiedy moze isc do fizjo. Wczoraj byl prywatnie a dzis rano dzwonia ze szpitala, zeby przyszedl w poniedzialek. Pojde jeszcze do nich. Maly zaczyna chodzic z balkinikiem I stawia obie nogi, ale nadal jeszcze niechetnie ta jedna. To prawie 8tyg! Jak mam go non stop na glowie! Masakra
 
Moj lekarz chyba jakis szybki jest bo polowkowe zaplanował mi na 20 czerwca a teraz jestem w 15 tyg. 5 dniu...hmmm

 
reklama
Zazdroszczę tym co juz znają płeć i wiedza ze wszystko ok;) ja mam w środę wizytę i moze cos uda sie podejrzeć ale najwazniejsze dla mnie zeby było zdrowe ;) mam juz jednego chlopaka i moge tez miec drugiego ...
tez ostatnio czuje sie bardzo dobrze co czasem mnie bardzo martwi ... ale my juz tak mamy ze jesteśmy wyczulone na wszystko ;)
Ja jestem z tych co maja okropne cery i jeszcze nie wiem jaka płeć ;) napawde po porodzie o razu ide do dermatologa .. niby kiedys mi mówiła ze można stosować jakieś kremy i w ciazy ale chyba wole nie ryzykować ...
co do wózka to ja raczej myślałam o kupnie używanego - marzy mi sie bugaboo ale na razie jeszcze to nic pewnego ;) za duży wybór jest tego wszystkiego ;)
Miłego piątkowego wieczoru ;) a tym co tak jak ja idą spac - dobrej nocy ;)
 
Do góry