reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@ann9 wydaje mi sie to troche dziwne może ten urzędnik nie zrozumiał do końca ☺ moja kolezanka dostała podwyżke i musiała przynieść aneks do umowy i jej to wszystko przeliczali, przekroczyła pare groszy i zrobili jej wyrównanie ☺
 
reklama
Cześć Mamusie!
... wszystkiego wspaniałego w dniu naszego święta!
Byłam z Wami na początku ale przestałam się odzywać gdy dowiedziałam się, że moja dzidzia ma przezierność karkową trochę większą niż powinna. Na szczęście wczoraj przyszły wyniki testu Nifty... będę miała zdrową dziewczynkę. Nikomu nie życzę tego co przeżywałam przez ostatni tydzień.
Dołączam ponownie! :)
Przesyłam pozytywną energię, która dziś mnie wręcz rozpiera i pochwalę się prezentem, który sprawiłam sobie na dzień mamy... o: Zobacz załącznik 808132
Cieszę się ze badania wyszły tak pozytywne...gratulacje [emoji4] [emoji4] [emoji4]
A można zapytać ile wyszła przeziernosc?

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
@ann9 wydaje mi sie to troche dziwne może ten urzędnik nie zrozumiał do końca [emoji5] moja kolezanka dostała podwyżke i musiała przynieść aneks do umowy i jej to wszystko przeliczali, przekroczyła pare groszy i zrobili jej wyrównanie [emoji5]
W tym przypadku jesli nie bylo świadectwa pracy tylko na podstawie aneksu nie bardzo rozumiem urzednikow... a w 500 plus nie ma wyrownan. Regula złotówka za zlotowke jest tylko przy zasilku rodzinnym.
 
Cieszę się ze badania wyszły tak pozytywne...gratulacje [emoji4] [emoji4] [emoji4]
A można zapytać ile wyszła przeziernosc?

8p3oe6hh1xggumhr.png
2,6 niby granicy normy ale jednak zawsze stres. Od strony męża też jest osoba, która urodziła chorego dzeciaczka więc martwiliśmy się niesamowicie. Tym bardziej, że nasze dziecko było długo wyczekiwane ;(
 
2,6 niby granicy normy ale jednak zawsze stres. Od strony męża też jest osoba, która urodziła chorego dzeciaczka więc martwiliśmy się niesamowicie. Tym bardziej, że nasze dziecko było długo wyczekiwane ;(
U nas wyszło 2.5 ale lekarz stwierdzil ze miesci sie w normie wiec nie robilam badań... wolę nawet nie myslec... ale bez względu na wszystko będę kochac nad zycie. Co ma być to bedzie. Współczuję stresu. Ale znajome miały na poziomie 3.8 i 4.6 i dzieci calkiem zdrowe...czasami zastanawiam się nad sensem tych badań... u nas maluch tak szalał ze gin nie umial pomierzyc i wątpię zeby to było idealnie zrobione.

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
U nas wyszło 2.5 ale lekarz stwierdzil ze miesci sie w normie wiec nie robilam badań... wolę nawet nie myslec... ale bez względu na wszystko będę kochac nad zycie. Co ma być to bedzie. Współczuję stresu. Ale znajome miały na poziomie 3.8 i 4.6 i dzieci calkiem zdrowe...czasami zastanawiam się nad sensem tych badań... u nas maluch tak szalał ze gin nie umial pomierzyc i wątpię zeby to było idealnie zrobione.

8p3oe6hh1xggumhr.png
Ja wolałam jednak wiedzieć. To prawda, że często jest przezierność spora i dziecko zdrowe... bo podwyższona przezierność to nie wyrok ale wskazanie do obserwacji bo jest wyższe prawdopodobieństwo trisomii. Jednak jeżeli jesteś spokojna to bez sensu targać sobie nerwy ;)
 
Cześć Mamusie!
... wszystkiego wspaniałego w dniu naszego święta!
Byłam z Wami na początku ale przestałam się odzywać gdy dowiedziałam się, że moja dzidzia ma przezierność karkową trochę większą niż powinna. Na szczęście wczoraj przyszły wyniki testu Nifty... będę miała zdrową dziewczynkę. Nikomu nie życzę tego co przeżywałam przez ostatni tydzień.
Dołączam ponownie! :)
Przesyłam pozytywną energię, która dziś mnie wręcz rozpiera i pochwalę się prezentem, który sprawiłam sobie na dzień mamy... o: Zobacz załącznik 808132
Wiem co czułas.. Ja czekam na wyniki.. :( jakoś do połowy czerwca.. Niestety nie łatwa sytuacja :( ale jakoś trzeba się trzymać, a czy poza przyziernością lekarz podejrzewał coś jeszcze?

3jgx3e3krts3qj3r.png
 
@Ewka_85 normalnie umowe miała i potem dostała aneks do umowy, ale ona też rodzinne pobiera to mogło być tak jak piszesz nie znam szczegułów [emoji5]
Zależy co w tym aneksie było...szczegółów nie znamy...teoretycznie mozna w aneksie zawrzeć wszystko... ale jesli tylko zmiana stawki to ani w moim urzedzie ani nie znam żadnego urzednika w okolicy który przelicza dochód... jesli nie ma utraty czy uzysku to nielogiczne.

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
reklama
Od kilku dni nadchodzą mnie dziwne myśli. Staram się nie nakręcac ale ciągle myślę czy maleństwo we mnie żyje.... od kiedy objawy ciazy ustąpiły a ja jestem wypoczeta bo ciągle lenie się na działce mam takie myśli. Strasznie jakoś przeżywam. Oby tylko do 1 czerwca bo wtedy mam wizytę. A Wy dziewczyny też tak macie czy tylko ja taka panikara jestem? Jeśli tak to jak sobie z tym radzicie?

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Do góry