reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Wiem co czułas.. Ja czekam na wyniki.. :( jakoś do połowy czerwca.. Niestety nie łatwa sytuacja :( ale jakoś trzeba się trzymać, a czy poza przyziernością lekarz podejrzewał coś jeszcze?

3jgx3e3krts3qj3r.png
A na jakie wyniki? Nifty/ Pappa/ Amnio? Nie, u mnie tylko ta przezierność. Czytałam, że u Ciebie troszkę więcej... ale musisz być dobrej myśli. Nie wolno nam się denerwować! Chociaż wiem jak łatwo to mówić. Zleci szybko ten tydzień, dwa i będzie wszystko dobrze ;)
 
reklama
Od kilku dni nadchodzą mnie dziwne myśli. Staram się nie nakręcac ale ciągle myślę czy maleństwo we mnie żyje.... od kiedy objawy ciazy ustąpiły a ja jestem wypoczeta bo ciągle lenie się na działce mam takie myśli. Strasznie jakoś przeżywam. Oby tylko do 1 czerwca bo wtedy mam wizytę. A Wy dziewczyny też tak macie czy tylko ja taka panikara jestem? Jeśli tak to jak sobie z tym radzicie?

3jgx3e3k9n678rt6.png
Majeczka nie stresuj sie... wiem ze mnie sie dobrze mowi... gdy mam takie myśli przykladam detektor tetna i słyszę serduszko. Ale juz niedługo i beda kopniaki... ja już czuje delikatne ruchy i to uspokaja. Życzę Tobie tez jak najszybciej... szkoda ze mieszkamy daleko... pozyczylabym detektor.

8p3oe6hh1xggumhr.png
 
PatkaWariatka super, że wyniki wyszły dobre :-)

Dziewczyny ja też mam połówkowe 7 lipca, to jest nas chyba 4 z tym terminem :-). Tylko tu to tak niechętnie o płci mówią, mam nadzieję, że się jednak dowiem kto mieszka w brzuszku przed lipcowymi wyprzedażami ;-)
 
Majeczka nie stresuj sie... wiem ze mnie sie dobrze mowi... gdy mam takie myśli przykladam detektor tetna i słyszę serduszko. Ale juz niedługo i beda kopniaki... ja już czuje delikatne ruchy i to uspokaja. Życzę Tobie tez jak najszybciej... szkoda ze mieszkamy daleko... pozyczylabym detektor.

8p3oe6hh1xggumhr.png
Dzięki. Myślałam nad dytektorem ale tak sobie tłumacze że zanim nauczyłabym się go obsługiwać to już będzie czuć ruchy. Pewnie gdyby nie ta wizyta na dniach to bym uderzyła na szybkie usg ale staram się być cierpliwa.
To chyba dla mnie test jest. Bo jak ja teraz taki stres i obawy o maleństwo mam to co to będzie jak się urodzi.
Ojej chyba będę przerwazliwiona mama ;)
3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Witajcie kochane odwiedzilam dzisiaj tesciowa ;-) moja mamusie i doslownie padam. Wszedzie slysze ze bedzie chlopak i troche mnie to wkurza a tekst mojego brata poprostu mnie rozwalil. Zapytal sie gdzie mam brzuch to mu mowie ze na swoim miejscu;-) a on na to ze wygladam lepiej niz przed ciaza, ze chudsza jestem niz wczesniej. Nie ma to jak slowa otuchy mlodszego braciszka;-)
Moj M w pracy do nocy bedzie ale weekend jest nasz. Glowa mi peka...
Mamusia czeka na konkretna plec bo chce wpasc w szal zakupowy ahh te babcie;-)
 
Mnie od dwóch dni boli głowa! Tragedia. Jutro jak będzie bolec to juz wezmę tabletkę, bo idziemy na wesele, i nie chciałabym siedzieć z mina 5 na 10. Dzisiaj mam nadzieje, ze obejdzie sie bez proszków:-(.

A z takich miłych wieści, dzisiaj zostałam przepuszczona w rosmanie do kasy omijając cała kolejkę [emoji7]
Tak mi sie głupio/ dziwnie zrobiło, ze tylko spuściłam głowę odpowiedziałam Dziekuje i przeszłam [emoji85][emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A na jakie wyniki? Nifty/ Pappa/ Amnio? Nie, u mnie tylko ta przezierność. Czytałam, że u Ciebie troszkę więcej... ale musisz być dobrej myśli. Nie wolno nam się denerwować! Chociaż wiem jak łatwo to mówić. Zleci szybko ten tydzień, dwa i będzie wszystko dobrze ;)
Biopsja kosmówki, coś ala amnio ale można robić szybciej między 11 a 14 tyg już.. Także teraz zostało czekanie. Jestem w miarę spokojna bo dla dziecka zrobiłam wszytko co mogłam

3jgx3e3krts3qj3r.png
 
Cześć Mamusie!
... wszystkiego wspaniałego w dniu naszego święta!
Byłam z Wami na początku ale przestałam się odzywać gdy dowiedziałam się, że moja dzidzia ma przezierność karkową trochę większą niż powinna. Na szczęście wczoraj przyszły wyniki testu Nifty... będę miała zdrową dziewczynkę. Nikomu nie życzę tego co przeżywałam przez ostatni tydzień.
Dołączam ponownie! :)
Przesyłam pozytywną energię, która dziś mnie wręcz rozpiera i pochwalę się prezentem, który sprawiłam sobie na dzień mamy... o: Zobacz załącznik 808132
Fantastyczne wiadomości :)
 
reklama
Biopsja kosmówki, coś ala amnio ale można robić szybciej między 11 a 14 tyg już.. Także teraz zostało czekanie. Jestem w miarę spokojna bo dla dziecka zrobiłam wszytko co mogłam

3jgx3e3krts3qj3r.png
Jedyne co mogę poradzić to próba odciągnięcia myśli w inną stronę, zajmowanie się czymś i nie siedzieć samemu w domu bo to niepotrzebnie dołuje... nerwy i tak nie pomogą i niczego nie zmienią. Bądźmy dobrej myśli.... trzymam za Was mocno kciuki.
 
Do góry