reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Rzeczywiście szybko... może dopytaj go jeszcze. Choć właściwie to bedziesz juz w 20 tygodniu

f2w3k0s3j8li7apz.png
Może obstawia że urodze wcześniej hehe... teraz wyczytałam ze robi sie nawet od 18 tygodnia... chyba wie co robi... albo w lipcu wyjeżdża na urlop [emoji5]

 
reklama
@PatkaWariatka cieszymy się razem z Tobą [emoji7][emoji7][emoji7]

Gratuluje wizyt i dziewczynek [emoji4]

@Adrianna.em @nati1607 ja tez ten sam Quinny [emoji6]

@Mycha07 u mnie dziewczynka i oprócz wysypu jeszcze stan zapalny na skórze :/ ... z synem miałam cerę jak pupka niemowlaka , nawet bez ciąży tak gładkiej nie miałam ... ale wiesz to tylko kolejny zabobon [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę tym co juz znają płeć i wiedza ze wszystko ok;) ja mam w środę wizytę i moze cos uda sie podejrzeć ale najwazniejsze dla mnie zeby było zdrowe ;) mam juz jednego chlopaka i moge tez miec drugiego ...
tez ostatnio czuje sie bardzo dobrze co czasem mnie bardzo martwi ... ale my juz tak mamy ze jesteśmy wyczulone na wszystko ;)
Ja jestem z tych co maja okropne cery i jeszcze nie wiem jaka płeć ;) napawde po porodzie o razu ide do dermatologa .. niby kiedys mi mówiła ze można stosować jakieś kremy i w ciazy ale chyba wole nie ryzykować ...
co do wózka to ja raczej myślałam o kupnie używanego - marzy mi sie bugaboo ale na razie jeszcze to nic pewnego ;) za duży wybór jest tego wszystkiego ;)
Miłego piątkowego wieczoru ;) a tym co tak jak ja idą spac - dobrej nocy ;)

Ja byłam u dermatologa i niestety dał jakiś krem, który niewiele pomaga ☹️ zatem musimy czekać i wziąć się za to po porodzie...Eh oby tylko ludzi nie straszyć.
Koleżanka mi dziś mówiła, ze na dalszym etapie ciąży powinno się poprawić ... i taka mam nadzieje [emoji851]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@PatkaWariatka cieszymy się razem z Tobą [emoji7][emoji7][emoji7]

Gratuluje wizyt i dziewczynek [emoji4]

@Adrianna.em @nati1607 ja tez ten sam Quinny [emoji6]

@Mycha07 u mnie dziewczynka i oprócz wysypu jeszcze stan zapalny na skórze :/ ... z synem miałam cerę jak pupka niemowlaka , nawet bez ciąży tak gładkiej nie miałam ... ale wiesz to tylko kolejny zabobon [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dokładnie... ja z synem miałam ładną cerę A teraz masakra... wszędzie krosty A też podobno syn

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mycha mnie wysypało na twarzy i to zaraz po tym jak napisałam tu na forum, że cera mi się poprawila. A będę miała synka. Tak że obalam tą teorię ;)
 
Hejka!

Patka ogromnie się cieszymy!!!! Zostań z nami :)

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt! :)

Ewka_85 ja tez mam 20.06 polowkowe i mamy podobne tygodnie. U mnie dziś 16+2 :) Lekarz mi mówił, ze jestem szczupła i żeby przyjść w skończonym 19tc. U mnie będzie ro akurat 19+5.

Miłego dnia wszystkim :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja byłam u dermatologa i niestety dał jakiś krem, który niewiele pomaga ☹️ zatem musimy czekać i wziąć się za to po porodzie...Eh oby tylko ludzi nie straszyć.
Koleżanka mi dziś mówiła, ze na dalszym etapie ciąży powinno się poprawić ... i taka mam nadzieje [emoji851]
A dasz znac jaki to krem ? mi mówiła o skinoreen - ma kwas azelainowy niby bezpieczny ale ja chyba sie boje .. od czasu do czasu smaeruje sobie sudocremem - takim dla dzieci na odparzenia - nawet dobrZe wysusza większe krosty .. ja bez pudru ani rusz ... a idzie lato i najchętniej nic bym sie wtedy nie pudreowaala ale nie ma wyjścia .. ech. ... miejmy nadz ze rzeczywiście po porodzie jakos sie to wyciszy :/
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od kilku dni nadchodzą mnie dziwne myśli. Staram się nie nakręcac ale ciągle myślę czy maleństwo we mnie żyje.... od kiedy objawy ciazy ustąpiły a ja jestem wypoczeta bo ciągle lenie się na działce mam takie myśli. Strasznie jakoś przeżywam. Oby tylko do 1 czerwca bo wtedy mam wizytę. A Wy dziewczyny też tak macie czy tylko ja taka panikara jestem? Jeśli tak to jak sobie z tym radzicie?

3jgx3e3k9n678rt6.png
Ja tak mam niestety jak dłużej nie czuję Malucha. Dzisiaj w nocy złapał mnie dziwny ból brzucha i teraz siedzę i myślę. Leżałam rano plackiem żeby coś poczuć i cienko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry