reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Czujecie w którym miejscu jest dzidziuś? Ja lewa stronę brzucha mam mięciutka a prawa twarda [emoji15] śmiesznie :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ale piękny poranek :) Pranie się pierze, wczorajsze już poskładane, zaraz lecę po kwiatki na balkon, ale na razie kawa. Kurcze w nocy obudziła mnie migrena, musiałam łyknąć apap, rano też wstałam z bólem głowy, ale na razie walczę kawą i zaraz na świeże powietrze ruszę.
Ja też mam schizy, ale ja wciąż nie czuję ruchów dziecka, wydaje mi się, że w poprzednich ciążach już czułam, ale też byłam 8 -10 kg szczuplejsza. Na dodatek jestem po amnio i naprawdę nie wiem, co mam myśleć. Najlepiej byłoby kupić detektor, ale to bez sensu, jak lada chwila te ruchy mają się pojawić. Niestety usg dopiero 21.06. Muszę uzbroić się w cierpliwość i zająć czymś myśli, dobrze że wciąż pracuję, to w dzień nie mam czasu na martwienie, dopiero popołudniami mnie nachodzi.
 
Moje siedzi po lewej stronie brzucha :)

Mnie właśnie detektor uspokaja. Ale nie korzystam z niego codziennie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Od kilku dni nadchodzą mnie dziwne myśli. Staram się nie nakręcac ale ciągle myślę czy maleństwo we mnie żyje.... od kiedy objawy ciazy ustąpiły a ja jestem wypoczeta bo ciągle lenie się na działce mam takie myśli. Strasznie jakoś przeżywam. Oby tylko do 1 czerwca bo wtedy mam wizytę. A Wy dziewczyny też tak macie czy tylko ja taka panikara jestem? Jeśli tak to jak sobie z tym radzicie?

3jgx3e3k9n678rt6.png
Tez mam takie mysli....nie czuje od wczoraj ruchow...jak sobie z tym radze? Mam zajecie z obecna córka wiec tylko chwilami mam takie mysli czemu dzidzius nie daje znakow zycia. Mam nadzieje ze dzis poczuje ruchy i tobie tez tego zycze
 
Mi dziś śniło się że wylądowałam przedwcześnie na porodówce.. a ciocia mojego m pracowała tam na izbie przyjęć ;) i pozniej okazało się ten szpital to tak naprawde budynek szkoły w ktorej moj syn miał egzaminy.
I codziennie mam takie sny wyraziste, ze pozniej cały dzien je przezywam..

oar89n7312bz9t17.png
 
Czujecie w którym miejscu jest dzidziuś? Ja lewa stronę brzucha mam mięciutka a prawa twarda
emoji15.png
śmiesznie :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ja czuję czasem jak się ułoży "na wierzchu" i mi wypycha brzuch :p wczoraj nawet zrobiłam zdjęcia jak leżałam :) od dłuższego czasu jest bardziej po prawej stronie
b1.jpg
b2.jpg
 

Załączniki

  • b1.jpg
    b1.jpg
    99,9 KB · Wyświetleń: 165
  • b2.jpg
    b2.jpg
    293,7 KB · Wyświetleń: 163
Dzień dobry :)
Ale piękna pogoda :)

Ja też mam czasem takie czarne myśli czy obu wszystko w porządku. My mamy wyznaczone połowkowe na 26 czerwca. Będzie to 20t+6. Ale Mąż sam mi mówi byśmy teraz zrobili jakieś kontrolne usg wiec ja się opierać nie będę i mam nadzieje ze uda mi się coś umówić w tym tygodniu :) obyśmy zobaczyli fikajacego maluszka. Ja tez się już pierwszych ruchów doczekać nie mogę. Czasem czuje jakieś bulgotki, ale nie jestem pewna czy to to. Brzuch wg mnie cały miękki. Zobaczymy, ale pocieszam się tym że skoro brzuszek rośnie to musi być dobrze. Zresztą przecież to już 17 tydzień.

Wczoraj byliśmy u mojej Mamy a dzisiaj jedziemy do drugiej. A później na ślub koleżanki :)



Miłego dnia dziewczęta :)
1495871033-aaaaaa.jpeg


3jgx43r8ceekwbv1.png
 
reklama
Myszka śliczna sukienka!!!! Właśnie coś takiego szukam na ślub siostry. Błagam powiedz, ze kupiłaś ja w jakiejś sieciówce :D będzie mi łatwiej coś podobnego znaleźć :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry