reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Trzymajcie jutro kciuki o 14... Idę na biopsje i strasznie się boję.. Ale po trzech tygodniach od tego badania w końcu będę miała jasność. Niestety mój chłopak już wrócił do Norwegii - nawał pracy... A ja muszę jutro w przychodni zjawić się i niestety sama.. :( mam nadzieję że po będę czuła się dobrze..

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
Marika kciuki zaciśnięte. Może poproś koleżankę, znajomą, sąsiadkę aby z Tobą poszła. Zawsze to ktoś, kto może potrzymać za rękę.
 
reklama
U mnie też termin do USC ustala szpital, ja ostatnio czekałam 10 dni. Na becikowe ostatnio się nie lapałam ale teraz już będę składać wniosek i wydaje mi się, że tam będzie dużo papierów, 500+ wydaje się mało skomplikowane ale zobaczymy co się okaże w praktyce ;)

@syska90 mój synek na roczek dostał m.in. klocki drewniane, bujak/jeździk czy książki sensoryczne, ja ogólnie inwestuję w zabawki drewniane :) sprawdzają się też jakieś namioty typu tipi choć ja z tym poczekam jeszcze trochę i tablice manipulacyjne :)

@Kaska_97 gratuluję bliźniaków, jedno czy dwujajowe? Kiedyś mi się marzyła taka parka ale z perspektywy czasu cieszę się, że jednak los mnie tak nie wynagrodził [emoji23]
 
okej, dzięki :) mój lekarz zrobił usg, powiedział że dzidzia dobrze się rozwija i tyle, nic nie wspominał o innych możliwościach,w ogóle nic mi nie mówi ale może nie wszystkie badania u wszystkich są potrzebne..:)
Takie badanie się robi jak coś na usg źle lub niepewnie wychodzi i wtedy gdy np masz powyżej 35 lat. W ostatniej opcji wszystko jest na NFZ.
 
ja to jak kaszle to zaraz sikam w gacie, a mam jeszcze pozostały po przeziębieniu, które miałam z miesiąc temu, szczególnie rano
to nie fajnie jak wszystko na jednej osobie spoczywa, bo M w pracy całe dnie, no ale chociaż zarobi
dobrze, że tak to się skończyło z tym niesfornym klientem, kamień z serca
co to za grzech mieć ochotę na pizzę? ja wciągam całą na raz, chciałabym mieć taki stoper, żeby zjeść 1 kawałek i koniec, ale ja z tych łakomczuszków
bardzo dobrze dzialają ćwiczenia mięsni kegla :)

oar89n7312bz9t17.png
 
U mnie też termin do USC ustala szpital, ja ostatnio czekałam 10 dni. Na becikowe ostatnio się nie lapałam ale teraz już będę składać wniosek i wydaje mi się, że tam będzie dużo papierów, 500+ wydaje się mało skomplikowane ale zobaczymy co się okaże w praktyce ;)

@syska90 mój synek na roczek dostał m.in. klocki drewniane, bujak/jeździk czy książki sensoryczne, ja ogólnie inwestuję w zabawki drewniane :) sprawdzają się też jakieś namioty typu tipi choć ja z tym poczekam jeszcze trochę i tablice manipulacyjne :)

@Kaska_97 gratuluję bliźniaków, jedno czy dwujajowe? Kiedyś mi się marzyła taka parka ale z perspektywy czasu cieszę się, że jednak los mnie tak nie wynagrodził [emoji23]
Dwujajowe dlatego mam nadzieję że będzie parka ;)
 
Marika nie będziesz sama, bo każda z nas będzie z Tobą myślami.

U mnie w trakcie usg przezierność karku wyszła 1.4, ogólnie wszystkie parametry dobre, PAPPA poleciła mi moja ginekolog mimo, że nie mam 35 lat, zrobiłam zgodnie z zaleceniem, ale czekam jeszcze na wyniki i tak jak napisała clue wtedy musiałam sama zapłacić. Ale ja całą ciąże prowadze prywatnie, więc pewnie grozi mi bankructwo :D
 
Koleżanka wysłała mi z Niemiec dwa stroje kąpielowe dla kobiet w ciąży. Ale fajne są. I super brzuszek zakrywają. Za miesiąc będę miała w czym na plażę wyjść :)
Witam bliźniaczą mamę :)
Marika, trzymam mocno kciuki :)
 
Kaska_96 a miałaś już w rodzinie bliźniaki, czy Twój partner taki wyspecjalizowany :D ?
 
reklama
Witam dziewczyny. Dawno mnie nie bylo ale nie wiem jak zyje... wczoraj praciwalam do 1 a dzis juz od rana w pracy... przed praca porozwozic dziewczyny... padam. Byle skanczyc ta mgr... raczej juz nie doczytam waszych postow ale postaram sie zagladac na bieżąco...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry