reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzien doberek!
Gratuluje naszej nowej mamusi blizniakow, ale supeeer :D :D
Ale jestem dziś zlaaaa. O 5 rano mialam popudke, bo nasza kocica sie wyspała i zaczeła wszystko w sypialni zrzucać. Jak ją wywalilam za drzwi, stala pod nimi i mialczala dobrą godzinę. W koncu ją wpuscilam, bo juz nie moglam tego słuchać i sie na chwile uspokoilo, teraz od godziny znowu chodzi po domu i miałczy tak bez powodu. Mowie wam jak mnie to wkurza, wywaliłabym ją za okno najchętniej . Kocham koty, ale ostatnio mam obnizona tolerancję :/
No i do tego mam stresik przed wizyta dzisiejszą

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej dziewczyny!
trzymam kciuki za wasze wizyty, ja mam dopiero za 1,5 tygodnia. Katar odszedł w niepamięć, jeszcze dwa dni zwolnienia, więc mam czas wrócić do siebie :)
Ewka_85 dziękujemy Ci za rady, na pewno w listopadzie będziesz miała mnóstwo wiadomości w tej sprawie hihihi
Katia nie przejmuj się, luteina na pewno nie zaszkodzi, a zaspanemu różne rzeczy mogą się przydażyć :)

Witamy nową bliźniaczą koleżankę! A jak czujesz? myslisz, że będzie parka czy dwóch chłopaczków ?
Mi wszyscy dalej wróżą chłopca, zobaczymy, może na wizycie się ujawni kto to tam siedzi :)

Dziewczynki, jakis czas temu pisałyście o opalaniu w ciaży, trochę słoneczka nie zaszkodzi, tylko pamiętajcie, że w ciązy niestety jesteśmy narażone na przebarwienia skórne :/

A mam do Was takie pytanko, pamiętam, że kiedyś coś pisałyście, żeby się ujawniać , bo grupa będzie zamknięta, to chodzi o tą czy o tą na fb ?
 
hej dziewczyny!
trzymam kciuki za wasze wizyty, ja mam dopiero za 1,5 tygodnia. Katar odszedł w niepamięć, jeszcze dwa dni zwolnienia, więc mam czas wrócić do siebie :)
Ewka_85 dziękujemy Ci za rady, na pewno w listopadzie będziesz miała mnóstwo wiadomości w tej sprawie hihihi
Katia nie przejmuj się, luteina na pewno nie zaszkodzi, a zaspanemu różne rzeczy mogą się przydażyć :)

Witamy nową bliźniaczą koleżankę! A jak czujesz? myslisz, że będzie parka czy dwóch chłopaczków ?
Mi wszyscy dalej wróżą chłopca, zobaczymy, może na wizycie się ujawni kto to tam siedzi :)

Dziewczynki, jakis czas temu pisałyście o opalaniu w ciaży, trochę słoneczka nie zaszkodzi, tylko pamiętajcie, że w ciązy niestety jesteśmy narażone na przebarwienia skórne :/

A mam do Was takie pytanko, pamiętam, że kiedyś coś pisałyście, żeby się ujawniać , bo grupa będzie zamknięta, to chodzi o tą czy o tą na fb ?
Hej.
Szczerze mam nadzieję że będzie parka - marzy mi się córeczka [emoji7] Ale jak będzie dwóch chłopców to też będzie fajnie. Najważniejsze żeby urodziły się zdrowe.

A co do samopoczucia gdyby nie rosnący brzuszek i brak @ - nie pomyślała bym nawet że jestem w ciąży - kompletnie żadnych dolegliwości ;)
 
Przynajmniej musi być nadany pesel a i przy okazji wydają akt urodzenia. Nie jestem pewna jak to jest w usc ale chyba przez nowy system bardzo szybko można otrzymać wszystko. Najgorsza jest sytuacja kiedy rodzi się w ostatnim dniu miesiaca... wiem że rodzice bardzo szybko przychodzą z aktem urodzenia i peselem... ale faktycznie jak maleństwo rodzi się ostatniego dnia zwykle składają w kolejnym miesiącu tracac te 16 zl

rfxge6hhcx5oy37q.png
A orientujesz się ile się czeka na pesel i akt urodzenia? I czy zostanie zwrocone od dnia urodzin czy od dnia złożenia wniosku? :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
hej dziewczyny!
trzymam kciuki za wasze wizyty, ja mam dopiero za 1,5 tygodnia. Katar odszedł w niepamięć, jeszcze dwa dni zwolnienia, więc mam czas wrócić do siebie :)
Ewka_85 dziękujemy Ci za rady, na pewno w listopadzie będziesz miała mnóstwo wiadomości w tej sprawie hihihi
Katia nie przejmuj się, luteina na pewno nie zaszkodzi, a zaspanemu różne rzeczy mogą się przydażyć :)

Witamy nową bliźniaczą koleżankę! A jak czujesz? myslisz, że będzie parka czy dwóch chłopaczków ?
Mi wszyscy dalej wróżą chłopca, zobaczymy, może na wizycie się ujawni kto to tam siedzi :)

Dziewczynki, jakis czas temu pisałyście o opalaniu w ciaży, trochę słoneczka nie zaszkodzi, tylko pamiętajcie, że w ciązy niestety jesteśmy narażone na przebarwienia skórne :/

A mam do Was takie pytanko, pamiętam, że kiedyś coś pisałyście, żeby się ujawniać , bo grupa będzie zamknięta, to chodzi o tą czy o tą na fb ?

na BB :)
 
A orientujesz się ile się czeka na pesel i akt urodzenia? I czy zostanie zwrocone od dnia urodzin czy od dnia złożenia wniosku? :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
Tak jak dziewczyny pisaly to zależy od usc... u mnie ok.tygodnia... u innych nawet 2-3 tygodnie. Jeśli wniosek złożysz w miesiacu narodzin np. 30.11.2017 a dziecko urodzi sie np. 10 listopada to zostanie nadplacone od dnia urodzenia dziecka.
Jesli np. Przegapisz i wniosek złożysz 1.12.2017 to otrzymasz świadczenie za okres od 1.12.2017. Najważniejsze żeby złożyć w miesiącu urodzenia dziecka a zawsze otrzyma sie nadplate za okres kiedy dziecko jest juz na świecie w znaczeniu poza brzuszkiem [emoji6]

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
89Katia moj maz chce nazwać po dziadku czyli Feliks a ja chyba oszaleje bo nie jestem w stanie mu przetłumaczyć ze tak syna nie nazwiemy :) ja jeszcze nie mam wybranego imienia.
Mamy starszaków co polecacie na 1 urodziny dziewczynki ?
A kiedy z bo chcecie zrobic grupę zamknięta ? Byłam na czerwcowkach w 16 i szybko zrobiły tylko cieżko było wogole sie do niej dostac a po za tym jak w połowie ciazy sie dołącza to juz trochę późno bo dziewczyny bardzo dobrze juz sie ze sobą porozumiewają. Albo ja mam z tym problem tylko :)
Dużo z was robiło test pappa? Jaka przezorność karkowa wam wyszła ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
89Katia moj maz chce nazwać po dziadku czyli Feliks a ja chyba oszaleje bo nie jestem w stanie mu przetłumaczyć ze tak syna nie nazwiemy :) ja jeszcze nie mam wybranego imienia.
Mamy starszaków co polecacie na 1 urodziny dziewczynki ?
A kiedy z bo chcecie zrobic grupę zamknięta ? Byłam na czerwcowkach w 16 i szybko zrobiły tylko cieżko było wogole sie do niej dostac a po za tym jak w połowie ciazy sie dołącza to juz trochę późno bo dziewczyny bardzo dobrze juz sie ze sobą porozumiewają. Albo ja mam z tym problem tylko :)
Dużo z was robiło test pappa? Jaka przezorność karkowa wam wyszła ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój mąż chciał naszego syna nazwać CYRYL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po moim trupie :p No ale stanęło na Michale :) Z córką od razu doszliśmy do porozumienia :)

Grupę zamkniętą robimy z dniem 1 czerwca, kiedy wszystkie będziemy już po badaniach genetycznych :)
 
reklama
89Katia z córka tez doszliśmy do porozumienia ale z synem może byc cieżko. No zobaczymy jak to bedzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry