reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie ja również mam wizytę jutro :) 16 tc może w końcu lekarz coś powie o płci, wczoraj z rana po przebudzeniu się kichnelam i dziewczyny uwierzcie mi ze taki ból miałam takiego niby skurczu w dole brzucha co prawda przeszło od razu ale cały weekend boję się czy mi się nic tam nie oderwalo i czy nie zaszkodzilam dzidzi. Zazwyczaj jak mam kichnac to się zginam i nic nie boli a z pozycji leżącej to tragedia ból straszny, czy któraś z was tak miała? Dobrze że jutro mam wizytę!
Kilkakrotnie poruszalysmy juz temat kichania, nie zrobisz tym krzywdy dziecku. A wiecie ze wczoraj kichnelam na lezaco I nic mnie nie zabolalo? Chyba faktycznie przenosimy sie w wyzsze partie, brzuch nadal jakis plaski a na wieczor zawsze mialam bebzol ;)
 
reklama
Dziewczyny a Wasze rodzinki już wiedzą ? nie mówię tylko o rodzicach, ale i o dalszej. Czy na razie dalej trzymacie w tajemnicy ?
Nadal nikt nic nie wie I chyba do porodu nikomu nie bedziemy mowic ;) raczej staram sie nie rozglaszac, pozniejbludzie sami beda kumac jak juz nie bede mogla ukryc brzucha!
 
Hej jak dobrze, ze piszecie o spłaszczeniu brzucha ... u mnie dokładnie to samo aż zaczęłam się zastanawiać ... ale faktycznie ma to teraz sens [emoji4]
Super, ze jesteście [emoji8]

Ja wizytę mam w środę.
Wszystkim wizytującym jutro POWODZENIA! [emoji6]
A ja do pracy ... :/ za tydzień maraton weekendowy sb dwa latka chrześniaka a nd Komunia i w pn do pracy ... och ciężko będzie.

@Bezkonserwantow pierwszy zestaw fajniutki [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jaaa jutro wizytuje :)
Tak mi przykro z powodu Asi :(

@Bezkonserwantow a mi się właśnie podoba ta sukienka, śliczna. A druga kreacja to tak jak mówisz, jakaś "długa" się wydaje, jakoś coś w niej mi nie pasuje.

@Mycha07 mnie też już ostatnio tak nie rwalo przy kichnieciu :)
Dziewczyny przy rozpoczęciu 16tc mdłości zelzaly. Brak wymiotów rano :)
 
No chyba pojde do lekarza bo wczoraj jeszcze zlapal mnie bol krzyza ciagnacy do boczkow teraz jeszcze troche boli
 
Cześć!

Wiecie co ja odwaliłam? Byłam zaspana i luteine dopochwowa połknęłam [emoji15] chyba nic nie będzie... przeszukałam już internet. Zaraz napisze do koleżanki lekarza.

Jak można tak się pomylić???? [emoji36][emoji36]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry w ten słoneczny poranek :)

U mnie weekend bardzo miły, wypoczywalismy z Mezem nad wodą i u Rodziców :)

U mnie wie już cała Rodzina. Wszyscy co powinni wiedzieć :) Ostatni dowiedzieli się tydzień temu. A teraz to już kogo się spotka to nie da się ukryć, brzuszek juz mi się ładnie zaokrąglił :)

Bezkonserwantow obie kreacje bardzo ładne, choć ta druga w moim guście i stad bardziej mi się podoba :)

Mnie czasem coś zakluje, coś ciągnie ale to raczej chwilkę trwa. Choć w piątek i sobotę strasznie mnie klulo z tyłu w lewym boku, ale minęło.

Miłego dnia j udanych wizyt :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Hej:)

@89Katia nie ma to jak zakrecenie w ciąży:D zdarza się Kochana... czasami nie pomyślimy :) sprawdź tylko czy to bezpieczne.

@Iska90 milo ze nie jesteśmy same :)

U mnie na razie wiedzą rodzice, przyjaciółka i jej maz. Ale skoro Ł rodzice już wiedzą to pewnie zaraz wszyscy inni się dowiedzą. ;)
 
reklama
U mnie wszyscy wiedza. W tamtym tygodniu był u mnie w bliskiej rodzinie pogrzeb i pytali czy ja bede. No to dowiedzieli się, ze jestem ze skierowaniem do szpitala i nie przyjadę niestety.

Wszystkim wizytującym dziś dziewczynom zycze powodzenia i trzymam kciuki [emoji110]️[emoji110]️ Czekamy ba wieści :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry