reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie ja również mam wizytę jutro :) 16 tc może w końcu lekarz coś powie o płci, wczoraj z rana po przebudzeniu się kichnelam i dziewczyny uwierzcie mi ze taki ból miałam takiego niby skurczu w dole brzucha co prawda przeszło od razu ale cały weekend boję się czy mi się nic tam nie oderwalo i czy nie zaszkodzilam dzidzi. Zazwyczaj jak mam kichnac to się zginam i nic nie boli a z pozycji leżącej to tragedia ból straszny, czy któraś z was tak miała? Dobrze że jutro mam wizytę!
 
reklama
Ładne kreacje chodź dla mnie ta pierwsza mało elegancka jak na ślub i wesele.

Dobry wieczór ja się dziś nameczylam opiekowałam się 1,5, chłopcem koleżanki pogoda do bani dziś zimno zimno; ( może lepiej dla nas ciężarnych; )
Jutro wizyta o 18 juz mam stresa
Mnie ta pierwsza właśnie sie bardziej podoba... taka oryginalna... ja czekam na sukienke na drugi dzień... jutro powinna być, zebym tylko weszła tylkiem [emoji6]

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Karolka2106 mnie dziś również kluje i ciągnie brzuszek i te wzdęcia.... Ja się męczę z nimi od 3 tygodnia ciąży...
 
@Bezkonserwantow pierwsza kreacja bardzo delikatna, podoba mi się :)

@Annuss ja staram się kichać w zgięcie w łokciu, wtedy żadna pozycja nie jest mi straszna ;)

@KotekPsotek zrób konieczne posiew!

Piękny dzień, takie niedziele kocham!

A co do poznania płci to poza zakupami nie mogę się doczekać wyboru imienia bo mój D. do tego czasu nie chce nawet o tym rozmawiać :/
 
Ta pierwsza kreacja powiem szczerze, ze na zdj dziwnie wyszła -Mam na nim strasznie długi tułów (nie mam długiego tułowia) i spódnica jest obszerniejsza. Na zdjęciu wyszła mało obszernie [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jutro wizyta o 11.45 [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ktoś wizytuje tez jutro?:D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny a Wasze rodzinki już wiedzą ? nie mówię tylko o rodzicach, ale i o dalszej. Czy na razie dalej trzymacie w tajemnicy ?
 
@Bezkonserwantow obie kreacje ładne, ale dla mnie ta druga to bomba, przepięknie wygladasz :D
Ja tez jutro wizytuje, o 17:30 :)
My dzis bylismy na zakupach przed kosciolem i M sobie kupil dwie pary spodni, a ja kiecki jak nie mialam tak nie mam. Tragedia w tych sklepach :(

@anka92 wlasnie ja tez dzis pisalam o tych kluciach, w nocy mnie obudzily dwa razy i przez caly dzien je co chwile odczuwam, ale juz troszke delikatniej. Pociesza mnie to ze nie jestem sama :)
Mnie przy kichaniu nic nie bolalo ani nie boli, nawet nie zwracam uwagi na to w jaki sposob kicham.

Aaaa co do wielkosci brzucha, tez mam wrazenie ze jakby mniejszy dzis jest :(

@Mabi, u nas z dalszej rodziny prawie nikt nie wie. Jedynie moja siostra cioteczna i brat cioteczny, bo akurat ostatnio sie z nimi widzielismy i sie pochwalismy. Bedziemy mieli dzieciaki z tego samego roku, wiec fajnie :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry