reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Materiał jest całkiem przyjemny w dotyku, jedyna wada to brak możliwości ściągnięcia pokrowca.
Też kupiłam dzisiaj tą poduchę w Biedronce i jest zamek od zewnętrznej strony po środku, można zdjąć :D

@leonkaa
CZy któraś z Mam ma łozysko położone nisko ? Ja w pierwszej ciazy mialam wysoko, teraz sie trochę martwię, że już zostanie na tym miejscu. Chociaż ginekolog uspokaja, że 50% kobiet tak ma, pozniej łozysko zmienia połozenie i jest ok . :baffled:
U mnie na badaniu w 12 tyg też wyszło, że jest bardzo nisko. Teraz czekam na kolejną wizytę we wtorek :) Mam nadzieję, że przesunęło się w górę, chociaż lekarz uspokaja, że narazie nie ma się czym martwić tylko się oszczędzać.
 
reklama
Dziewczyny od kilku dni wydaje mi się ze nieraz czuję ruchy :) sama niewiem czy to nie za wcześnie.... Ale jak pamiętam z synem to wyglądało właśnie tak :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja dzis caly dzien podniecona chode bo jutro o 11 wizyta. Ahhh zobacze swoje malenstwo i morze ujawni sie z płcią

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
błagam może nie "morze"bo aż w oczy kuje; *
KotekPsotek czy bylo to tylko jednorazowo? Nie musi swiadczyc o infekcji, chyba ze sie powtarza I czujesz bol przy sikaniu? A noga moze bolala od braku magnezu?

Antonia pewnie ze nie ma co bagatelizowac bo mi sie zrobilo na 2cm I czop wypadl miesiac przed ;) ale jak lekarz mowi ze ok to chyba ok ;)

Mi sie filmik nie otwiera :/

Ja sie boje jak to ogarne po porodzie, bedzie mega ciezko :( bede musiala dzieci odstawiac do szkoly na 9, rano wstac, wszystkich wyszykowac.... a jeszcze sezon jesienny , wiec z pogoda roznie bedzie , jestem przerazona na sama mysl. Nie wiem jak to ogarnac :/
A rodzinka nie pomoże mąż? Sąsiadki które mają dzieci?

Spałam 3h ale mnie zmoglo
 
Pudrowaona5 rodziny tu nie mam zadnej, nie mieszkam w Polsce, maz ciagle w pracy, ma takie zmiany czesto, ze caly dzien go nie ma, pracuje min 10h dziennie. Mieszkam w domku, sasiedzi na okolo to starsi ludzie I maja swoje zycie, zreszta nie zabardzo ich znam... Zreszta nie lubie strasznie prosic o pomoc! Tylko w kryzysowych sytuacjach, dzwonie po znajomych. Gdzie im tez nie jest latwo, kazdy po kilka dzieci, praca, kazdy kombinuje jak moze, zeby to wszystko pogodzic I naprawde nie jest latwo.

Fajne pazurki, ja ze wzgledu na prace mam sciete do zera I zadnego malowania :/
 
reklama
Dziewczyny skad wy tyle czasu wolnego macie? Zazdroszcze normalnie! Nie pamietam juz kiedy chodzilam po sklepach w formie relaxu! Zazwyczaj szybkie zakupy I trzeba wracac do domu, bo maz do pracy a z dzieckiem ktos musi siedziec. Dzis sciagneli gips, ale zanim sam zacznie chodzic to 4tygodnie! Ma chodzic z balkoniekiem! Czyli nadal nie puszcze go do szkoly :( Chyba juz do konca roku zostanie w domu :( a pozniej cale wakacje z dwojka w domu, masakra bedzie :/ a lato przewaznie deszczowe :/
O kwiatkach nie mam zielonego pojecia, nie interesowalam sie nigdy w tym.temacie, zazwyczaj wszystkie ususzam na smierc [emoji23] lece spac bo jutro troche pracy mnie czeka ;)
 
Do góry