reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dobra dzisiaj też się poddalam i kupiłam pierwsze ubranko :) Ale jak zobaczylam to już się nie mogłam powstrzymać!
1492887478-aaaaaa.jpeg


p19uskjojbeqaxq5.png
 
Oj nie dziwię się że ciężko było się powstrzymać bo jest przepiękne ;)
Widzę że nastawienie na dziewczynkę? :p
Tak mi przepowiedzial już lekarz :) do tej pory u żadnej z moich znajomych się nie pomylił, więc liczę na to że już tak zostanie!
Zresztą poczułam już więź matki z córką [emoji14]

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Tak mi przepowiedzial już lekarz :) do tej pory u żadnej z moich znajomych się nie pomylił, więc liczę na to że już tak zostanie!
Zresztą poczułam już więź matki z córką [emoji14]

p19uskjojbeqaxq5.png
To szybko poznał płeć, ale skoro ma taką wysoka skuteczność ciężko nie uwierzyć.
A ja czuję chłopczyka i już tak się nastawilam że jak zawsze marzyłam o coreczce, tak teraz mi się zupełnie odmieniło. :D
 
hej dziewczyny!
widzę, że się dzieje. Trzymam kciuki, żeby plamienia ustały, podobno często sie pojawiają, warto skontrolowac i byc dobrej mysli.

Ja dzisiaj przezyłam armagedon. Mimo, że to dopiero 8-9 tydzień to już miałam tyle zleconych badań, eh i musiałam robić glukoze juz po obciążeniu, bo w porpzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążową. I co ? Babka mi się wkłuc nie mogła i zamiast trzech pobrań.... 6.... myslałam że zejdę:/

Wyniki wyszły morfologii dobrze, co mnie cieszy, ale w cytologii stan zapalny, więc znowu trzeba będzie dyrdać do lekarza po jakieś globulki. Bu :/
 
Dziewczyny ja dzisiaj przeszlam dwa ataki jakiejs kolki w lewym boku pod zebrami i cale plecy...Siedzialam i wylam z bolu. Oczywiscie do tego wymioty i biegunka. Teraz jest juz ok plecy bola ale nie tak jak wczesniej jak dostane jeszcze jedej kolki to jade na IP zastanawiam sie czy to nie jest przypadkiem od tego cukromoczu. Moze ktorws z Was znajdzie jakies informacje na ten temat bo ja szukam ale nic ciekawego nie znalazlam.

Z tego co pamietam to ktoras z Was ma mame pielegniarke moze noglaby sie zapytac czy takie ostre kolki sa powiazane z cukromoczem?
To takbardziej mi wyglada jak atak woreczka zolciowego... i bol promienisty na plecy

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też już się rozglądałam za spodniami ciążowymi, ale wszystkie moje jeansy, które noszę są mega obcisłe i jakoś nie mogę się przełamać i przestawić na luźniejsze nogawki... a nie widziałam takich z bardzo dopasowanymi nogawkami nigdzie :(
może gdzieś takie spotkałyście?
Póki co ratuję się legginsami albo rajtki+tunika.

Kochana są różne wersje i jak najbardziej są tez skinny jeans tylko z guma w pasie. Wyglądają mega zgrabnie. Ja tez tylko takie nosze i takie już jedne kupiłam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry