reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej! :) Ochłonęłam, odespałam całą stresową sytuację i jestem gotowa na piękne serce w poniedziałek :) Musi być dobrze!

ewelinanice dzięki za info w sprawie testów na płeć:) jak nie wytrzymam to może kupie...

Czy wy też macie wrażenie, że wam coś w podbrzuszu pulsuje, drga, "purka"?
Tak, bardzo nisko, trochę poniżej linii majtek. Zapomniałam o to zapytać moją gin. Wkurzające to jest :p

@Emsi* cieszę się Kochana, że wszystko dobrze!! :) A syn na pewno będzie super starszym bratem :)

Wczoraj zasnęłam przed 19 i spałam do teraz z przerwami na siusiu. Piersi bolą - dobry znak. Bo będzie dobrze :)

Dzisiaj ktoś się wizytuje?
 
reklama
Witam, nie nadążam, nie wiem co komu odpisać :)
@89Katia jesteśmy w tym samym momencie ciąży, teraz dopiero serduszka zaczynają bić, dzień wcześniej może by go w ogóle nie było widać a dzień później może już by pikało szybciej. Trzymam kciuki:)
Mówicie o pracodawcy i L4, wyobraźcie sobie że mój szef sam się domyślił, mówi że widzi jakąś aurę ;)
Wczoraj na wizycie poprosiłam o L4 i dostałam bez problemu, chociaż w pracy będzie ciężko beze mnie.
A na wizycie : ;)
dzidzi ;) 1,05cm
serduszko widziałam ale dr nie mierzył tętna. ładnie migało i dr stwierdził że wszystko wygląda dobrze :)
wg om to był 6t6t a wg usg 7tydz1d, więc ciągle jesteśmy do przodu ;)
rośniemy
 
89Katia ja dzis mam wizytę wieczorem :)

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Do góry