reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

olej takie durne gadanie! najwazniejsze by dziecko zdrowe bylo!
nie ma się co nastawiac :)
ja mam 3 synow i teraz mogę mieć czwartego :) a niech sobie ludzie gadają ze 'polujemy' na córke ;)
dzieci nie kocha sie ze wzgledu na płeć tylko za to że są :)

oar89n7312bz9t17.png
Otoz to !!!![emoji8]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak to? Poważnie będzie Cię sprawdzał? Pierwsze słyszę o takich praktykach :o I dlaczego do rodzinnego idziesz?
Taki tu maja zwyczaj ;) nie mieszkam w Polsce. Tutaj ciezarne chodza na kontrole do rodzinnego, ktory mieszy cisnienie I pyta jak sie czujesz. Nie ma tu ginekologow jak w Polsce;) Nikt nie zaglada Ci miedzy nogi a usg jest tylko w 13tc I 32tc. W 13 dla potwierdzenia ciazy a w 32 sprawdzaja juz dokladnie, mierza itd... Szkoda ze jeszcze musze tyle czekac zeby zobaczyc maluszka :/
 
Taki tu maja zwyczaj ;) nie mieszkam w Polsce. Tutaj ciezarne chodza na kontrole do rodzinnego, ktory mieszy cisnienie I pyta jak sie czujesz. Nie ma tu ginekologow jak w Polsce;) Nikt nie zaglada Ci miedzy nogi a usg jest tylko w 13tc I 32tc. W 13 dla potwierdzenia ciazy a w 32 sprawdzaja juz dokladnie, mierza itd... Szkoda ze jeszcze musze tyle czekac zeby zobaczyc maluszka :/
Mycha07 to gdzie mają takie dziwne zwyczaje? Bo aż mnie ciekawość zaczęła zżerac [emoji14]

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Tez mam cykle 28 dniowe a w tym co zaskoczylam owulacje miałam 16 dnia ;) więc żebyście znowu córci nie ustrzelili;) przynajmniej same królewny w domu :)
Ja mniej wiecej wiem kiedy owulacja bo mnie mocno jakniki ciagna. I zwykle jest to polowa cyklu. Tym razem dziwnie bolaly w sobote a dzialalismy w poniedzialek w nocy na 14 dzien ...sluz najbardziej plodny...eh co ma byc to bedzie. Piekna trzecia corka [emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry