reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@mishka zaufaj swojemu instynktowi :) To naprawdę istnieje :) Relaksuj się, ciesz ciążą, stosuj się do zaleceń lekarza, a całą reszta sama przyjdzie :)
Co do M to powiem Ci z doświadczenia swojego i bliskich koleżanek - nieważne jak mąż przeżywa ciąże, ważne jaki jest po porodzie.
W pierwszej ciąży miałam jakieś wyobrażania, że mąż codziennie będzie całował brzuszek, rozmawiał z nim itp :p ale tak to nie wyglądało. Dla faceta ciąża to abstrakcja (zresztą dla mnie też :p do dziś uwierzyć nie mogę, że mój syn rozpychał się z brzuchu, a po chwili był obok mnie i to było normalne dziecko :p :p ).
Ale nikt nie był dla mnie takim wsparciem i pomocą po porodzie jak mąż. Jest wspaniałym ojcem i mężem i udowadnia to na każdym kroku. Od pierwszych godzin życia Małego to on się nim zajmował, przewijał, wstawał w nocy, pozwalał się wyspać, wspierał w cięższych chwilach, wziął na siebie obowiązki domowe, itp.
Zagdzam się,:D
 
reklama
A ja ciagle moge jesc chleb z masłem, zoltym serem i mega duzooo musztardy. Nie wiem skad ale teraz mam taka faze. Az sie boje co bedzie pozniej ;)
:D

ja pod koniec pierwszej ciąży miałam zachciankę na bułkę z masłem i wodę :D jak widać droga w utrzymaniu nie byłam :D

Dziewczyny jak się cieszę, że tym razem ominie mnie chodzenie w ciąży zimą!! Syna rodziłam w lutym i byłam ogromna!! Do tego zimowa kurtka, skrępowane ruchy. Do sklepu osiedlowego nie wchodziłam, żeby nie zrzucić towaru z półek :p
Teraz akurat zanim zaczną się konkretne mrozy to zdążę się rozpakować :D z drugiej strony cała zimna z niemowlaczkiem na 4 piętrze w bloku bez windy tez nie brzmi optymistycznie :p ale i tak fajnie będzie :)
 
Jak z Waszym apetytem?

Ja mam tak jak w ciąży z synem. Jak nie zjem co dwie-trzy godziny, to mam takie nieprzyjemne uczucie w przełyku. Nie są to mega mdłości.
Też staram się jeść dość często żeby do mdłości nie dopuszczać [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Hej dziewczynki
smilie1.gif


hahaha u mnie dzisiaj to samo, tylko M poleciał mi po ciabbatę :) aż sie zdziwiłam bo ostatnio tylko słodkie i słodkie :)

pytanko do Was kochane: które to Wasze dzieciątko - pierwsze czy kolejne?
smilie1.gif
moje pierwsze i mam pełno obaw
smilie2.gif
czytam oczywiście blogi, itd, mama trochę pomaga itp
smilie1.gif


pozdrawiam Was :*
U mnie to trzecia ciąża, dziecko drugie [emoji4] Mam synka 8-letniego a w listopadzie miałam zabieg, bo miałam pusty pęcherzyk ciążowy [emoji4]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
A kłują Cie oba czy jeden?
No wlasciwie to ciężko stwierdzić kiedy kłucie moze byc znośne a kiedy nie, bo to trwa chwilke i mija. Ja np czasem mam wrazenie ze czuje ten jajnik, jakby on tam byl, no nie wiem jak to nazwac, nie jest to bol ale takie uczucie.. Hm.. Ze cos jest obecnego w miejscu jajnika :D no i w zasadzie mnie kłuje tylko jeden, lewy moze z raz zaklul, czasem tez cos kłujnie w srodku brzucha.

A piersi Was bolą obie tak samo? Bo mnie lewa piers boli bardziej, lekko dotkne i czuje, a drugą musze sie niezle namacać zeby poczuc czu boli, brodawka w prawej tez taka jakby troszeczke mniej wrażliwa.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Lewy bardziej, do tego czasem mam bóle nie tylko podbrzusza ale i całego brzucha, co rusz w innym miejscu :(

Piersi obie tak samo - obie bardzo
 
Hi no i kurcze miałam za cytowane posty a teraz ich nie ma;/wrrrr
Więc napisze gratuje wizyty nick;B.....;)
Witam nowe mamy; )
U nas to też 1 dziecko i 1 w rodzince jak i u mnie i u M.;)
Dziś miałam taką ochotę na bigMaca ze aż musiałam go kupić i zjeść no nie dało rade. ...;)
 
reklama
Ja dziewczyny tez mam bóle krzyża myślałam ze to tylko ja bo mam problemy z kręgosłupem i często mnie boli nawet jak nie byłam w ciazy aż sie boje co bedzie pózniej ! Tak samo odczuwam kłucie albo poli mnie podbrzusze ale jest juz lepiej niż w weekend. Ciagle nie mam apetytu i zmuszam sie żeby jeść.

Najgorsze dla mnie to ze utknęłam w Londynie na dłużej dopiero w drugim trymestrze miałam moge przylecieć do polski a dostałam na Wielkanoc dwa tygodnie wolnego !!- maz w Polsce na dodatek wysłali go na kurs 3 miesięczny porażka jakaś nawet nie chce o tym myślec wogole żeby jakieś depresji nie dostać.

Cycek tez mnie pobolewal wczoraj lewy ale narazie nie czuje wielkiej zmiany może dlatego ze ogólnie da malutkie hahaha

Całuje wszystkie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry