reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry Wszystki,,
Asia - bardzo współczuję. Ja też mam obawę o maluszka - kiedyś dawno temu wróżka powiedziała, że będę miała trzy ciąże ale dwóch chłopaków. Ale w kilku kwestiach się pomyliłam - mam nadzieję, że w tej także.
Nie wiem jak Wy to robicie, że już czujecie dzidzie - ja w trzeciej powinnam wcześnie czuć ruchy ale nic nie wyczuwam. Może po prostu nie mam czasu skupiać się na wyczuciach. Przy moich dwóch diabełkach mało czasu na cokolwiek innego zostaje.
Wczoraj dzień należał do mega wyczerpujących - najpierw wizyta z żółwiem u weta na światowy dzień żółwia - było bardzo dużo żółwi - maleńkich i bardzo dużych (15 kg). Chłopaki zachwycone.
Później wyjazd na działkę do znajomych - totalne szaleństwo dzieciaków i męża. Dzieciaki znajomych nie chcieli wypuścić męża do domu. Do domu dojechałam o 00:30 . Oczy mi się zamykały ale wytrzeszcz uskuteczniałam i się udało.
Dzisiaj mała wycieczka do kolegi syna i siadamy na resztę dnia nad matematyką - jutro sprawdzian dwugodzinny z matmy - nie wiem jak mój ośmioletni adehadowiec wytrzyma dwugodzinny sprawdzian.
Już mu współczuję.
Trzymajcie się mocno - buziaki dla wszystkich.
Pozdrawiam
Joanna
 
Clue u mnie podobnie, to co czulam wczesniej to faktycznie nie mogly byc kopniaki, I chyba jak Ty nie mam czasu sie skupic I pewnie przegapiam... wiec czekam na konkretne kopniaki :)
 
Dziewczyny jeśli juz czuje to są delikatne musniecia... jakby cos sie tylko przewracalo... to bynajmniej nie są kopniaki... nawet bym nie wiedziala ze to dziecko gdyby nie fakt, ze na usg w szpitalu maluch fikal... i lekarka utwierdzila mnie w przekonaniu, ze to juz on

Na konkretnego kopniaka pewnie jakies 3-4 tyg. jeszcze poczekam.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Dzien dobry!
Ja tez zauwazylam, ze jak mi sie rano sikac chce to mam twardy brzuch i macice wyczuwalną dosc wyraźnie.
Dzisiaj obudzilam sie kilka razy z klujacym bolem brzucha. Jakby mi ktos szpilke wbił w macice :O i do tego snilo mi sie ze urodzilam blizniaki, dwoch chlopcow i nie mialam dla nich nic procz jednego ubranka i postanowilismy z M isc na piechote do sklepu i tam wszystko kupic, a po drodze nas spotkala taka burza, ze masakra :D ale to bylo realistyczne!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja dopiero teraz doczytałam. Asia, tak bardzo mi przykro... miałam łzy w oczach po przeczytaniu Twojej wiadomości. Ja sobie teraz nie wyobrażam stracić ciaze na tym etapie... :(
patrzę teraz za detektorami, coraz poważniej myślę żeby kupić, chyba nie obede się bez.
We wtorek wizyta.

Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom o ciazy, reakcja pozytywna :)
 
Leżę już w łóżku wykończona, ale szczęśliwa po Kominii córki, było cudnie i wzruszająco, tylko te 29 stopni rozwalało. Jutro Komunia mojego chrześniaka. W poniedziałek będę spała na biurku w pracy.
Super że imprezka udana. Niezły masz maraton komunijny. U mnie w przyszłym roku komunia, a już przeżywam jak widzę te dzieciaczki ubrane pod kościołem na biało. A jeszcze nie tak dawno mówiłam po komunii starszego syna, że następna dopiero za 3 lata i to jeszcze kupa czasu. Zleciało szybko.

Mimi2330, Borysiatko gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciaczków.
 
reklama
Joasiu a gdzie ten zlot żółwi był? też mam żółwia wielkości dużego talerza, nie wiedziałam nic o takim dniu, bo z chęcią bym się weybrała. Mamy samiczkę i b bym chciała ją dopuścić, ciągle nam zwiewa i różni ludzie nam na szczęście go zwracają, ewidentnie szuka faceta:happy2:
 
Do góry