reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Zaktualizowałam tabelkę. Zobaczcie czy wszystko zgadza się.
Mnie nie uzupelnilas :(
Pisałam kiedys w poście pod tabelka, nie chcialam więc pisac jeszcze raz na pw, zeby Ci nie śmiecić :)
u mnie córka, o ile jej kuska nie urosla od czasu prenatalnych :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asia bardzo ci współczuję...
Podobnie jak większość, myślałam że już teraz możemy czuć się bezpiecznie :(
Patrząc na tabelkę wygląda na to że będzie wysyp dzieciaczków 5 i 8 listopada.
 
Mnie nie uzupelnilas :(
Pisałam kiedys w poście pod tabelka, nie chcialam więc pisac jeszcze raz na pw, zeby Ci nie śmiecić :)
u mnie córka, o ile jej kuska nie urosla od czasu prenatalnych :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteś w tabelce, tylko płci nie ma, bo nie podawałaś ;-) ;)płeć uzupełnię i wstawie przy następnej aktualizacji tabelki ;-) ;)
 
Jesteś w tabelce, tylko płci nie ma, bo nie podawałaś ;-) ;)płeć uzupełnię i wstawie przy następnej aktualizacji tabelki ;-) ;)
Podawalam! Z imionami nawet, ooo! Jeszcze sklerozy nie mam :D ale posty juz usuniete [emoji14] ale spoko, moze do tego czasu sie plec na 100 procent potwierdzi i dojdziemy z imionami do ładu :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podawalam! Z imionami nawet, ooo! Jeszcze sklerozy nie mam :D ale posty juz usuniete [emoji14] ale spoko, moze do tego czasu sie plec na 100 procent potwierdzi i dojdziemy z imionami do ładu :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ok, może nie zauważyłam, dlatego prosiłam żebyście przesyłały mi dane na priv ;-) ;) uzupełnię, przy następnej aktualizacji.
 
Kochane. Ja Was dzisiaj opuszczam. Po wizycie kontrolnej (14 tyg ) okazało się ze mój dzidziuś nie żyje...
Trzymam za was wszystkie mocno kciuki i jestem przy was całym sercem. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś dołączę!

Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Asiu...wyrazy współczucia... nic pewnie nie jest w stanie ukoic Twojego bólu... wierzę jednak ze odrobinę otuchy dodaje Ci fakt, ze jestesmy z Tobą [emoji22]

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Spoko lena, nie ma problemu :)

@Lornetka super, ze sie komunia udala :) masz maraton komunijny w tym tygodniu :D
U mnie w pracy dzis tez byla komunia, a to rzadkosc bo to maly hotelik, no i jestem wykonczona. Pomagalam kolezance obsługiwać i padam na pysk. A mialam na ognisko jechac po pracy :(

Dziewczyny, gratuluje Wam udanych wizyt. Ja mam w poniedziałek i zaczynam miec stresa duzego.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leżę już w łóżku wykończona, ale szczęśliwa po Kominii córki, było cudnie i wzruszająco, tylko te 29 stopni rozwalało. Jutro Komunia mojego chrześniaka. W poniedziałek będę spała na biurku w pracy.
Lornetka ciesze się że jesteś juz po komunii... oczywiście to piekny czas wzruszen i wiem co przeżywałas.. ale to tez stres...teraz jeszcze chrzesniak i odpoczynek... weź urlop na żądanie [emoji6]

Co do maluszków to codziennie sprawdzam tym moim domowym prymitywnym usg serduszko i czuje się spokojniejsza... od kilku dni prócz serca słyszę tez jakby przelewanie się wody... myślę, że to ruchy maleństwa bo i delikatne czuję od czasu do czasu.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
reklama
A kiedy jakieś badania :-)?

xnw40tc7sy506vxn.png
Wizyta dopiero 9 czerwca więc jeszcze 3 tygodnie! Ostatnio musiałam czekać aż do USG połówkowego więc nauczyłam się cierpliwości ;)

Z ciekawostek to za pierwszym razem czułam chłopca a tu mi mówią, że dziewczynka, trochę zwątpiłam, nawet zdążyliśmy części osób w rodzinie powiedzieć a jakiś czas później okazuje się, że będzie jednak chłopak [emoji23] potem miałam stracha więc na każdej wizycie prosiłam o potwierdzenie a mój łobuz znów się ukrywał do 8 miesiąca ciąży więc wszystko jest możliwe [emoji14]
 
Do góry