reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Asia2104 trzymaj się jesteśmy z Tobą i współczujemy!!!
Dziewczyny widzę że coraz więcej chłopców mamy mało dziewczyneczek chyba na wojne idzie:)
piękny dziś byył dzień znowu przesadziłam z lataniem na słoncu i dostałam tylko ciśnienia i musiałam brać przeciwbólowy i przeciwcisnieniowy;/głowa bolała dookoła;/ale jak tu usiedziec w domu w tak piękne dni jak?wczoraj z męzulkiem kupiłam parę ubranek dla dzidzi coś uniwersalnego jak i różowego oczywiście;)z nadzieją:)brzuszek coraz większy:)już ludzie zaczynaja zwracac na niego uwagę kto nie wtajemniczony oczywiscie:)udało mi się zakupic te tez leginsy biedronkowe i powiem wam ze naprawde super są super wygodne :)
 

Załączniki

  • upload_2017-5-20_22-41-12.png
    upload_2017-5-20_22-41-12.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 48
reklama
Ja tez juz sobie wkrecam, caly czas mam twarda macice I nie wiem co tym myslec, jak kamien, chyba ze to cos innego. Ruchow nie czuje zadnych :/a juz 17tc
 
Asiu wyrazy współczucia :( 3maj się :( to jest straszne... a wydawało się że to już bezpieczny czas :(

Mycha myśl pozytywnie! Musi być dobrze. Choć po wiadomości Asi to chyba każdej coś przeszło przez myśl co tam u swojego maluszka. Ja mam dopiero pod koniec czerwca usg. Polowkowe. Od dwóch dni kluje mnie lewy tył pleców w dole tak, ze czasem ciężko mi chodzić czy wstać. Patrzę na brzuszek i rosnie wiec mam nadzieje ze z malym wszystko w porządku. Choć kusi mnie by kupić ten detektor... byłabym na pewno spokojniejsza. A tak do usg trzeba czekać...

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Ja też nie czuję ruchów, no może jakieś muśnięcia kilka razy, nie przejmuję się jednak, jest jeszcze czas, nie warto sobie dokładać trosk...
 
@Asia2104 trzymaj się jesteśmy z Tobą i współczujemy!!!
Dziewczyny widzę że coraz więcej chłopców mamy mało dziewczyneczek chyba na wojne idzie:)
piękny dziś byył dzień znowu przesadziłam z lataniem na słoncu i dostałam tylko ciśnienia i musiałam brać przeciwbólowy i przeciwcisnieniowy;/głowa bolała dookoła;/ale jak tu usiedziec w domu w tak piękne dni jak?wczoraj z męzulkiem kupiłam parę ubranek dla dzidzi coś uniwersalnego jak i różowego oczywiście;)z nadzieją:)brzuszek coraz większy:)już ludzie zaczynaja zwracac na niego uwagę kto nie wtajemniczony oczywiscie:)udało mi się zakupic te tez leginsy biedronkowe i powiem wam ze naprawde super są super wygodne :)

Od zawsze statystycznie rodzi się więcej chłopców ... taka natura [emoji6]jak 11 lat temu byłam w ciąży i sledzilam podobne forum to tez była przewaga chłopców. A dziewczynki się jeszcze pewnie ujawnią i różnica się zmieni [emoji4]

Asia nie wiem co napisać ... tak cholernie mi przykro [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy tak dzidzia sie ulozyla, ale czuje twarde, jak bym miala tam ziemniaka wiekszego wsadzonego, jutro rano zobacze, moze to w jelitach. Nigdy nie wiadomo I tak juz bedzie az do rozwiazania. A z doswiadczenia wiem, ze im dalej w las tym wieksze dolegliwosci I zmartwienia :/
 
Cześć!

Asiu bardzo mi przykro :(

Asia bardzo ci współczuję...
Podobnie jak większość, myślałam że już teraz możemy czuć się bezpiecznie :(
Patrząc na tabelkę wygląda na to że będzie wysyp dzieciaczków 5 i 8 listopada.

Wysyp po walentynkach :D

Mycha ja dziś obudziłam się z twarda macica, która jak nigdy miała zarysowany idealnie kształt tak jak wyglada. Nic nie boli na szczęście. Poszłam siusiu i po opróżnieniu pęcherza brzuch wraca już do swojego naturalnego kształtu.

Wczoraj był super dzień. Prawie cały przeleżałam na kocyku. Dziś pogoda raczej nie sprzyja. Będzie wiec lenistwo w domu.
Miłego dnia!



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do góry