reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Właśnie po tym drugim zdjęciu już nie byłam taka pewna, ze chłopak [emoji14]
Moje przepowiadania sprawdzają się w 50% [emoji23][emoji23][emoji23]

Ciąża zdecydowanie Ci służy! :)



Uparciuszek :D

Moje dzisiaj tez nie chciało współpracować przy słuchaniu tętna. Chowało się ciagle. Ale za to teraz mizia mnie od środka [emoji169][emoji169][emoji169][emoji169]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Katia biore rozowe body :D , najwyzej Ci podaruje dla Twojej coreczki :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem już po badaniach. Dzidzia spała i nie chciała współpracować. Wychodzilam z gabinetu trzy razy pochodzić i zjeść coś słodkiego żeby się obrocilo :-) wszystkie pomiary zdrowe :-) płeć nieznana :-)

xnw40tc7sy506vxn.png

Antonia super ... ale śpioszek [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@itucha dziękuję bardzo! :) :) a jeżeli chodzi o seriale to głównie takie trzymające w napięciu, jakieś kryminały, thrillery, psychologiczne :D ostatnio oglądaliśmy z moim M. "The missing", polecam! Dwa sezony świetne ;) teraz też czekamy na kolejny sezon "House of cards". Także jak coś to czekam na jakieś sugestie w tym temacie :D
A balkon ekstra! Też muszę jakoś zagospodarować swój bo jeszcze nie zdążyliśmy go urządzić a robi się coraz cieplej :)
 
@itucha dziękuję bardzo! :) :) a jeżeli chodzi o seriale to głównie takie trzymające w napięciu, jakieś kryminały, thrillery, psychologiczne :D ostatnio oglądaliśmy z moim M. "The missing", polecam! Dwa sezony świetne ;) teraz też czekamy na kolejny sezon "House of cards". Także jak coś to czekam na jakieś sugestie w tym temacie :D
A balkon ekstra! Też muszę jakoś zagospodarować swój bo jeszcze nie zdążyliśmy go urządzić a robi się coraz cieplej :)

Belfra pewnie oglądałas?
Ja seriale tez Kubie, ale poszłam bardziej w czytanie kryminałów.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ja już po wizycie, wszystko ok :-) dzidzia ruszała rączkami i nóżkami :-) na ostatnim usg było dwa dni młodsze a teraz dwa dni starsze. Wymiary 76,6 mm, NT 1,5 mm, serduszko 155/ min . Kość Kosowa jest :-) doktor pewny nie był ale bardziej mu wygląda na dziewczynkę :-) na razie się jeszcze nie nakręcam, poczekam na usg połówkowe
 
gratuluje udanych wizyt ☺
co do płci wydaje mi sie że lekarz musi być dobry żeby rozpoznać na tym etapie mi lekarz powiedział że chyba chłopak ale sam pewny nie był , patrząc na moją cere to bardziej byłabym za dziewczynka ale zobaczymy ☺
 
Marika swietnie wyglądasz, cieszę się, że nie poddałaś się i mimo wszystko starasz sie mysleć pozytywnie i super, że masz takie wsparcie w rodzinie :)
Nati
witaj :)
Adrianna, Ilona, Mimi, Iza super, ze z dzidziusiami ok :)
Bezkonserwantow bardzo zgrabnie wygladasz w tej sukience :)
Ewka świetnie, że wyniki dobre. Mozesz spokojnie odpoczywać :)
MarMo odpoczywaj :)
itucha piękny kącik :)
leonka dobrze, że znaleźliście lokal. Komunia teraz to prawie jak wesele :D

Byłam w Tesco i Pepco kupiłam pierwsze ubranka dla dzidziusia :) jest 30 dni na zwrot, wiec jak 7 czerwca poznam płeć, to oddam albo dziewczęce albo chłopięce :D
W sumie jak wróciłam do domu, to stwierdziłam, że te z Pepco oddam od razu, bo kupowałam wszystko po 10 zł, a w Tesco 5 par body za 31 zł, a pajace po 15 zł, a jakość Tesco do Pepco to jak niebo i ziemia ;)
 
reklama
Do góry