reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@itucha jeszcze nie pytałam lekarza, ale jakoś straciłam przekonanie do lotów :/ córka znajomych mojego taty w ciąży sporo latała, jakieś odległe podróży, Chiny itp. Cała ciąża przebiegała prawidłowo, dopiero później okazało się, że dziecko jest z autyzmem. Nikt nigdy nie potwierdzil, że ma to jakikolwiek związek z lotami czy tymi podróżami, ale ona mówi, że do końca życia się będzie zastanawiać czy to nie miało wpływu... No i mój mąż niedawno mi powiedział, że cokolwiek by się z dzieckiem nie działo będziemy je kochać najbardziej na świecie, ale nie chce się zastanawiać czy mu nie zaszkodzilismy. No i jak zaczęłam o tym myśleć, to wiesz... Dla nas lot do Polski to tak naprawdę 3 albo 2 loty w jedną stronę, nie chce niechcący zaszkodzić dziecku :(

Bez męża najgorsze właśnie dni wolne od pracy, chociaż tyle, że gotować tyle nie muszę ;)
Śliczny balkonik!!!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Aaaa ja chce coreczke :D
A tak powaznie, to wazne zeby zdrowe bylo, chociaz na drugim zdjeciu chyba bardziej na coreczke wyglada, wiec moze jest jeszcze jakas nadzieja :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, mało się odzywam bo czasu brak.
Gratuluję pozytywnych wieści z usg a za Ciebie Marika trzymam mocno kciuki.
Ja teraz czekam w kolejce do giną, jeszcze pewnie ponad godzinę zanim wejdę albo i dłużej...
Krwawien już nie miałam ale w dalszym ciągu biorę progesteron. Za to z żylakami masakra, nie wiem czy to możliwe, że dziecko już na coś naciska ale jedna noga cała w zielonych wystających żyłach plus prawa strona ( nie wiem jak to nazwać, wzgorek łonowy? Opuchnięte i tak jakby żyły pod spodem a lewa strona i noga ok
 
Dziewczyny gratuluje wizyt ... super [emoji7]

@itucha ja tez lubię seriale ale z braku czasu ich nie oglądam ... ale jak od lipca pójdę na zwolnienie to może się wreszcie uda [emoji6] zatem co polecasz ?
Kącik balkonie totalnie w moim stylu ... super [emoji106]

Ja tez mam wesele w lipcu ale pasuje ... a Wy laseczki wyglądacie ślicznie [emoji18]

Tak przy okazji w poniedziałek na tvn7 o 21:55 będzie program o szczepieniach. Tak jakbyście były zainteresowane.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aaaa ja chce coreczke :D
A tak powaznie, to wazne zeby zdrowe bylo, chociaz na drugim zdjeciu chyba bardziej na coreczke wyglada, wiec moze jest jeszcze jakas nadzieja :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe wiesz ja fachowcem nie jestem [emoji3]pooglądam troszke stronę o nubach na ingender i mi pasuje na chłopca ale doktor pewnie wie lepiej [emoji6] trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny ☺

@Marika92 super że masz tak wspaniałą rodzine, bądź dobrej myśli bo musi być dobrze ☺

@89Katia odpoczywaj dużo, dobrze że plamienia znikneły i niech nie wracają ☺

a ja dzisiaj mam dzień jeżdżenia po sklepach budowlanych ☺
za miesiąc zaczyna nam sie remont mieszkania i powiem wam że aż sie boje co to będzie ☺

miłego dnia
Ja w przyszłym tygodniu dobudowuje pokój :) hehe bedzie jazda :p
 
Hej dziewczyny, mało się odzywam bo czasu brak.
Gratuluję pozytywnych wieści z usg a za Ciebie Marika trzymam mocno kciuki.
Ja teraz czekam w kolejce do giną, jeszcze pewnie ponad godzinę zanim wejdę albo i dłużej...
Krwawien już nie miałam ale w dalszym ciągu biorę progesteron. Za to z żylakami masakra, nie wiem czy to możliwe, że dziecko już na coś naciska ale jedna noga cała w zielonych wystających żyłach plus prawa strona ( nie wiem jak to nazwać, wzgorek łonowy? Opuchnięte i tak jakby żyły pod spodem a lewa strona i noga ok

Może tak być ... moja koleżanka tez miała podobny problem i miała jakiś zabieg na nogę w ciąży. Skonsultuj to z lekarzem koniecznie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry