reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Muszę wam powiedzieć że mam wspaniałą rodzinę... Mama wytrzymuje moje zmienne nastroje, emocje z którymi sobie nie radzę... Tata jest na każde zawołanie mimo że mieszka 100 km ode mnie, siostra straciła już synka będąc w 6 mc i strasznie mi kibicuje.. Prosi mnie żebym się nie poddawała bo Bóg odebrał jej w danym momencie życia prawo do bycia matką a chciałaby być matką chrzestną dla mojego dziecka.. Pracuje z bardzo wierzącymi ludźmi i opowiedziała po krótce moja sytuację i nawet są msze odprawiane w mojej intencji :( dziś miałam sen... Śniło mi się że chłopczyk w żłobku bo tam pracuje, podszedł do mnie i powiedział patrząc i pokazując na brzuch ,, wsisko będzie dobse z dzidzi,, obudziłam się i popłakałam, aż mój chłopak nie wiedział co się dzieje ze nagle płacz.. Ehhh

3jgx43r8v0rwe5uf.png
Naprawdę super masz rodzinkę; *trzymam kciuki i tez dziś po modlę się za was;*
 
reklama
Witam, u mnie 13t6d, miałam badanie prenatalne w środę, na początku dzidziuś spał, ale gdy zaczęła jeździć tą głowicą z usg to się obudził i zaczął ruszać rączkami, lekarka mówiła, że z dzieckiem wszystko w porządku, pomiary są w normie, tylko łożysko jest nisko usadowione na przedniej ścianie macicy, czy któraś też tak ma lub wie czy to normalne w tym tygodniu ciąży?
 
Co do płci, to na sam koniec badania dzidziuś zaczął sie tak ruszać, że lekarka zapytała nas czy chcemy wiedzieć płeć, bo widać siusiaka hehe ;-) od główki do pupy mówiła, że ma 7,3 cm, a z nóżkami około 9-10 cm. Od kilku dni czasem bolą mnie krzyże i na dole brzucha, wizytę u lekarza mam 22 maja.
 
Witam, u mnie 13t6d, miałam badanie prenatalne w środę, na początku dzidziuś spał, ale gdy zaczęła jeździć tą głowicą z usg to się obudził i zaczął ruszać rączkami, lekarka mówiła, że z dzieckiem wszystko w porządku, pomiary są w normie, tylko łożysko jest nisko usadowione na przedniej ścianie macicy, czy któraś też tak ma lub wie czy to normalne w tym tygodniu ciąży?
Mi dziś powiedział że łozysko mam w dnie... wyczytałam w necie ze to chyba dobrze. Ale czytałam ze położenie łożyska się zmienia I nie musi być wcale przodujace

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzien dobry!
Właśnie wrocilam z komunii mojego brata, czuje ze się tak przejadlam ze chyba do jutra nic juz nie tkne :D
Mowicie o ciuchach ciazowych, ja sie na szczescie jeszcze w jakies kiecki mieszcze bo sa rozciagliwe, ale na wesele w czerwcu bede musiala na pewno cos kupic :)
@Bezkonserwantow masz śliczna figure, a sukienka tez przepiekna :)
@itucha świetny balkon, tez mi sie marzy takie fajne urzadzenie balkonu, tylko u nas jest dlugi i wąski bardzo :(
@89Katia bardzo sie ciesze, ze czujesz sie lepiej i nie ma plamienia :)

Zauwazyla ktoras, ze mniej sika w drugim trymestrze? Ja dzis w nocy ani razu na sikanie nie wstalam, na tej komunii tez tylko raz wyszlam do toalety a pilam naprawde sporo. Ja to jak codziennie nie znajde sobie nowego zmartwienia to jestem chora chyba :/

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówiła gdy to zobaczyła, żebym się oszczedzala, nie schylała, nie dźwigala nic ciężkiego, ciekawe czy to jest jakiś problem i kiedy to powinno się zmienić położenie łożyska, muszę czekać do wizyty, wtedy się dowiem.
 
Jest to moja pierwsza ciąża, więc wszystko co się dzieje troszkę mnie martwi. W lipcu mam iść na wesele, Ale ciężko kupić coś teraz bo nie wiadomo jaki będzie brzuszek, więc trzeba poczekac z zakupem, a ja z reguły wolę mieć wszystko wcześniej kupione, Ale to jest wyjątkowa sytuacja, ciekawe czy znajdę sukienke w zwykłym sklepie, bo nie chce ciążowej sukienki, bo z tego co widziałam to wybór takich sukienek jest mały. Więc z chęcią zobaczę jak Wy sobie radzicie z sukienkami na szczególne okazje ;-)
 
iśka90, ja jeszcze ani razu nie wstałam w nocy, żeby pójść się wysikac, a w ciągu dnia bywa różnie, raz więcej, raz mniej, narazie to mi nie dokucza, za to przez kilka dni wymiotywalam, nawet po wypiciu herbaty czy wody, ciężki okres to był, żeby już nie wrócił. Żebyśmy dziewczyny czuły się już tylko lepiej, wkraczamy w drugi trymestr :-)
 
reklama
Lomana88 ja w pierwszej ciąży miałam łożysko nisko i z przodu, wyszło to dopiero na usg w20-tym tygodniu, następne usg miałam w 34-tym i już się podniosło
 
Do góry