reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hehe niewazne, wazne zeby zdrowe bylo, synka tez pokocham jak swojego :D
7 czerwca pewnie dowiem sie :)
Nie czytalam co u Was, pozniej siade na spokojnie, poczytam i odpisze ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie.
Niestety płci nie znamy. Dzidziuś mało ruchliwy. Możliwe że spał.
Pan doktor powiedział że wszystko dobrze. Maleństwo ma już 7cm :)
Jest nosek, NT 1.7 FHR 165ud/min

Mąż stwierdził że dzidzia z twarzy wygląda na chłopca hehe
1494674367-aaaaaa.jpeg


hchy43r8h8l5x99d.png
Faceci ta maja ...co by nie było widzą chłopca :p gratuluje udanej wizyty
 
@Adrianna.em świetny wynik prenatalnych, gratuluję! A jakie seriale lubisz? Jaki gatunek? Też jestem fanką i oglądam tego mnóstwo to postaram się pomóc :)

@Bezkonserwantow jak ładnie widać brzuszek w tej sukience, piękna kuleczka!

@estrelicia ojjjj miesiąc to rzeczywiście długo ale jak masz pracę to jakoś zleci :) a dlaczego w lipcu nie lecisz do Polski? Jakieś zalecenia lekarza?

@ewka.k ale fajnie, też bym sobie skoczyła nad morze :)

@lena_89 mnie ta niepewność na temat płci już denerwuje, jestem strasznie niecierpliwa tym bardziej, że już chyba połowa z nas na forum poznała płeć :D ja mam kolejne podejście 16 maja a potem 9 czerwca ;)

@Mimi2330 gratuluję udanej wizyty, to razem czekamy na poznanie płci :)

U nas dziś kolejny cieoly i słoneczny dzień, kompletny luz, rano załatwiliśmy zakupy, zaraz lecimy na grilla a jutro planujemy dłuuuugi spacer i obiadek na starym rynku tak więc weekend na wypasie :)

A taki kącik urządziliśmy sobie na balkoniku [emoji7]


1494674999-aaaaaa.jpeg
Wow! Super legowisko! MI brakuje balkonu, mieszkamy w domku, ale starym i nie ma tutaj ani tarasu ani balkonu, tylko podwórko, ale z teściami. Brakuje mi balkonu żebym sama sobie mogła posiedzieć:)A mamy takiego kota:)
 
Mam wrażenie, ze figura mi sie poprawiła z ciąża [emoji85][emoji85].
Mam wrazenie, ze biodra mi sie trochę poszerzyły, albo "zniknęły" boczki [emoji12]
W wieku dojrzewania byłam bardzo szczupła. Nie było dla mnie spodni, wiec ściskałam sie paskiem tak mocno, ze do dzisiaj mam wgłębienia w biodrach.
I mam wrazenie, ze te wgłębienia znikają [emoji7] Haha :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hehe niewazne, wazne zeby zdrowe bylo, synka tez pokocham jak swojego :D
7 czerwca pewnie dowiem sie :)
Nie czytalam co u Was, pozniej siade na spokojnie, poczytam i odpisze ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie po tym drugim zdjęciu już nie byłam taka pewna, ze chłopak :p
Moje przepowiadania sprawdzają się w 50% [emoji23][emoji23][emoji23]
Mam wrażenie, ze figura mi sie poprawiła z ciąża [emoji85][emoji85].
Mam wrazenie, ze biodra mi sie trochę poszerzyły, albo "zniknęły" boczki [emoji12]
W wieku dojrzewania byłam bardzo szczupła. Nie było dla mnie spodni, wiec ściskałam sie paskiem tak mocno, ze do dzisiaj mam wgłębienia w biodrach.
I mam wrazenie, ze te wgłębienia znikają [emoji7] Haha :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ciąża zdecydowanie Ci służy! :)

Jestem już po badaniach. Dzidzia spała i nie chciała współpracować. Wychodzilam z gabinetu trzy razy pochodzić i zjeść coś słodkiego żeby się obrocilo :-) wszystkie pomiary zdrowe :-) płeć nieznana :-)

xnw40tc7sy506vxn.png

Uparciuszek :D

Moje dzisiaj tez nie chciało współpracować przy słuchaniu tętna. Chowało się ciagle. Ale za to teraz mizia mnie od środka [emoji169][emoji169][emoji169][emoji169]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do góry